الکسا چیست و چگونه می توانیم رتبه سایتمان را با کمک الکسا افزایش دهیم؟

نوعی سئو کلاه سیاه است که رقبا و دشمنان کسب و کار شما برای ضربه به جایگاه شما در موتورهای جستجو انجام میدهند. بنابراین چنانچه قصد دارید سایت خود را به یک متخصص سئو بسپارید باید بسیار مراقب باشید؛ وعدههای سئو فوری و طی مدت زمان کوتاه ممکن است فریبنده به نظر برسند اما بعد از اینکه وعده محقق شد و سایت شما به رتبه اول رسید، سئوکار مزد خود را دریافت میکند و میرود.

بررسی اتوریتی دامنه

دسته دیگری از سئوکاران هستند که قوانین گوگل را با ترفندهایی میآمیزند تا سایت را با سرعت بیشتری به جایگاه اول برسانند. این مسئله در افزایش سرعت ایندکس کاملاً مهمه.

گری بک لینک

در مقابل، عده قلیلی از متخصصان سئو به جای اینکه از قوانین تبعیت کنند و با صبر و شکیبایی سایتشان را به رتبه اول گوگل برسانند، از ترفندهایی استفاده میکنند که کاملاً مخالف قوانین گوگل هستند.

حتماً باید از بروز چنین مشکلی در سایت اجتناب کرد. این سایتها از آنجا که محتوای خاصی نداشته و به کاربران سودی نمیرسانند، از نظر گوگل فاقد ارزش و اعتبار محسوب میشوند و لذا قرار گرفتن لینک شما در چنین سایتی نه تنها کمکی به بهبود رتبه سایتتان نخواهد کرد، بلکه حتی ممکن است باعث جریمه شدن سایتتان از سوی گوگل نیز بشود.

پیدا کردن رتبه سایت در گوگل

هدف از قرار دادن چنین متنی این است که سایت را با محتوایی متفاوت از آنچه هست به موتورهای جستجو معرفی کنند. سئو یعنی کمک کردن به موتورهای جستجو در پیدا کردن محتوایی در وبسایت شما که مرتبط با موضوعی است که کاربر سرچ میکند.

دو روش مرسوم برای وریفای دامنه است که روش اول با اضافه کردن کد در افزونه سئو وردپرس و روش دوم آپلود فایل در مسیری از هاست که وردپرس را نصب کردید خواهد بود.

نرم افزار بک لینک رایگان

بمباران گوگل به طور کلی شامل بزرگنمایی مصنوعی تعداد صفحاتی است که به یک صفحه پیوند دارند و کلماتی که در انکرتکست لینک استفاده میشود. همچنین می تواند تمام پیوندها را در یک صفحه به یک پرونده با پسوند CSV یا XLSX به همراه متن لینک (anchor text) ، وضعیت HTTP و ویژگی “rel” برای تجزیه و تحلیل بیشتر ( برای دانلود) آماده کند.

کلمات کلیدی گوگل ادوردز

2- فایل را پس از دانلود در هاست خود در محلی که ریشه اصلی سایت شما است آپلود نمایید .

آموزش پیشرفته سئو

دانلود جزوه متره و برآورد (مهندس حقیقیان) – مای سیویلwww.mycivil.ir › … که این کاهش و اختلال در کارآیی در کاربران لپتاپ بسیار محسوستر است و باعث کاهش عمر باتری آن نیز میگردد.

بک لینک رایگان

گاهی به اشتباه، گاهی به عمد ممکن است در سایتتان دو صفحه مشابه یکدیگر داشته باشید. حتی گاهی وبسایتها، محتوایشان را از سایتهای دیگر کپی برداری میکنند و در نتیجه دو صفحه از دو سایت متفاوت شبیه یکدیگر میشود.

گوگل امتیاز کیفی شما را به شما می گوید ، اما بهبود آن به شما بستگی دارد. متنی که رنگ آن با پسزمینه یکی شده تا قابل روئیت نباشد. محتوایی که به کاربر نمایش داده میشود با آنچه که به گوگل نمایش داده میشود تفاوت دارد.

برای مثال در یک سایت محتوایی در ارتباط با زلزله تهران و فعال شدن گسلها قرار داده شده و تمام این متن با پسزمینه همرنگ میشود و هنگامیکه کاربر به این صفحه مراجعه میکند با تبلیغ فروش قرص لاغری مواجه خواهد شد.

ساخت نقشه سایت در وردپرس با Google Xml Sitemaps

در این بخش، با تمرکز بر کیفیت بک لینک نسبت به کمیت ، به چند روش پرداخته می شود که می توانید سایتهایی را پیدا کنید که به شما پیوند دهند.

افزایش رتبه گوگل سایت

این ابزارهای آنالیز سئو حتی در حین سئو سایت میتوانند شما را در ادامه مسیر یاری کنند.

گاهی اوقات دیده ایم که وقتی در وب سایت خود مطلبی میگذاریم برخی از افراد زیر پست ها کامنت های نامرتبط می گذارند به عنوان مثال لینک وب سایت خود را قرار می دهند یا مطالبی از وب سایت خود میگذارند به بیانی دیگر تبلیغات وب سایت خود را میکنند و بک لینک می کنند .

لطفاً برای دریافت فایلها آدرس ایمیل اصلی خود را وارد کنید. گاهی یکی از مطالب شما به نسبت سایرین استعداد بهتری برای ورود مخاطبان دارد. آنگاه شما میمانید و جریمههای گوگل که به سراغتان خواهند آمد.

افزایش ورودی گوگل سایت

این تمام چیزی است که برای ثبت سایتتان نیاز دارید. بمباران گوگل یکی از شیوههای سئو کلاه سیاه است که با هدف افزایش رتبه وبسایت برای جستجوی خاص گوگل با بهرهگیری از الگوریتم آن انجام میشود.

افزونه سایت مپ

با استفاده از روشی که در این مقاله مطرح شده است، می توانید به سادگی بک لینک های رایگان و مفید سایت رقبای خود را پیدا کرده و شما نیز از همان سایت ها برای خود بک لینک کسب کنید.

بهینه سازی عکس های سایت

آنها از ابزار سنجش سرعت الکسا برای تخمین میانگین سرعت باز شدن سایت استفاده کردند. البته به همین سرعت هم، دوباره وبسایت جایگاه خودش را از دست خواهد داد.

انتقال سایت به ساب دامین

در این رابطه، ما مطلبی با عنوان ” یوست سئو از شیوه نوشتاری من بیزار است” داریم که به برداشت های ذهنی از این دست که رایج اما اشتباه است، می پردازد.

افزونه نقشه سایت وردپرس

اگر شما هر گونه سوالی در رابطه با کجا و نحوه استفاده از مشاور سئو دارید، می توانید با ما در صفحه وب تماس بگیرید.

دیدگاه‌ها

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *