الکسا چیست + راه های افزایش رتبه الکسا

قطعا همه ی کاربران حرفه ای اینترنت و مدیران وب سایت های اینترنتی با سرویس الکسا (Alexa) آشنایی کامل را دارند، الکسا یکی از قدرتمند ترین و معتبرترین سایت های رتبه بندی وب سایت های جهان است.

رفع مشکلات سئو

باید در این رابطه گفت که الکسا در واقع یک ابزار برای بررسی میزان عملکرد دو سایت در مقایسه با یکدیگر است.

مشاهده بک لینک

برای حل این مشکل باید صفحه را رفع انسداد کنید. اگر نمیخواهید صفحه را ایندکس گذاری کنید، لازم است که برچسب follow, مشاور سئو noindex را به صفحه اضافه کرده، آن را رفع انسداد کنید و سپس با استفاده از ابزار حذف URL صفحه موردنظر را از صحنه روزگار محو کنید.

میکروفن باسیم جاسکو مدل Jas-3500

پس از آن ربات گوگل به صفحه موردنظر رفته و آن را پیدا میکند. یک مورد دیگر که ممکن است در فایل Robots.txt بالا نظر شما را به خود جلب کند، علامت ستاره است.

افزایش ورودی سایت از گوگل

همچنین بهتر است، کلماتی که در alt عکس بکار می برید شامل خود کلمه ی عکس یا تصویر نباشد. این سوال را خیلیها از ما میپرسند، سئو بهتر است یا گوگل ادز؟

اما در این صفحه چه اطلاعاتی حائز اهمیت است؟ این موضوع میتواند نشاندهنده وجود مشکلی در صفحه باشد. این به آنها کمک میکند تا با نگاهی به اقتدار یک وبسایت خاص و همچنین رتبه صفحه و تازه بودن آن، نتایج را در اولویت قرار دهند.

چک کردن لینک های سایت

این تعداد باید با تعداد صفحات لیست شده در گزارش index coverage یکسان باشد. اما در بعضی موارد ممکن است تعداد صفحات موجود در گزارش بیش از تعداد صفحات موجود در سایت باشد.

هر دو روش در این جلسه از آموزش کار با وردپرس به طور کامل شرح داده می شوند. شیوه برطرف کردن دیگر خطاها نیز به همین صورت است. این الگوریتم جهت کیفیت سنجی فروشگاه های اینترنتی طراحی و اجرا شد و جلوی ترویج و گسترش فروشگاه های اینترنتی تقلبی را میگیرند ، طراحی سایت به صورت واکنش گرا یا ریسپانسیو ، داشتن بارکد برای تمامی کالاها ، استفاده از کوپن های تخفیف برای تشویق کاربران به خرید این محصولات ، ایجاد مقایسه با کالاهای موجود در سایتهای دیگر ، کم شدن مراحل خرید و راحتی خریدار ، وجود قیمت روی کالاها ، وجود آدرس معتبر برای فروشگاه عواملی هستند که گوگل در این الگوریتم خود به آنها توجه می کند.

افزایش ترافیک

مساله دیگر تبادل لینک است. پس از آن صفحهای را مشاهده میکنید که دارای 4 گزینه است. و آن را در انجمن هایی که مدیران سایت ها هستند ارسال کنید.

کاهش رتبه الکسا رایگان

فراموش نکنید که افزایش ناگهانی در نمودار نشان داده شده نیز میتواند نشانه بروز مشکل باشد. هریک از این خطاها با یک کد مشخص نشان داده میشوند. اما سوال اینجا است که این خطاها چگونه برطرف میشوند؟

دیدگاه‌ها

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *