افزونه کلمات کلیدی وردپرس ابزار کلمات کلیدی گوگل با WordPress Keyword Tool

با ابزار جستجوی کلمات کلیدی گوگل برای وردپرس به راحتی سئوی مطالب سایت وردپرسی خود را تا حد بسیار زیادی بالا ببرید! قسمت تنظیمات وردپرس و زیرمنوی “خواندن” انتهای صفحه یک گزینه داره برای بررسی نشدن توسط موتورهای جستجو که بعد از راه اندازی سایت باید تیک اون گزینه رو برداریم.

نحوه خرید بک لینک

اما در پنالتی الگوریتمیک خبری از اطلاع رسانی نیست و باید با توجه به شواهد و البته اطلاعاتی که در این مقاله کسب می کنید، آن را شناسایی و در جهت رفع آن برایید.

وبسایت شما در گذشته برای نام برند شما رتبه خوبی داشته و بالا دیده می شده اما جدیدا اینطور نیست.

بهبود رتبه سايت در گوگل

شاید فروش یکی از مهمترین هدف های وب سایت های فعال در زمینه تجارت آنلاین باشد، اما جذب مخاطب برای وب سایت های خبری و خدماتی از اهمیت بیشتری برخوردار است.

افزونه Google Xml Sitemap

این به آن معنی نیست که انجام هر چه سایرین انجام داده اند صحیح است، بلکه به آن معناست که پیش از هر تصمیمی لازم است از وضع موجود و عملکرد رقبا اطلاعات مناسبی در اختیار داشته باشیم.

نقشه Xml سایت

هر لینک یا پیوند بصورت ذاتی Dofollow می باشد و این بدان معناست که موتور جستجو به این لینک سر خواهد زد و آنرا بررسی خواهد کرد. اگر در یکی از لیست های شما کلمات کلیدی وجود داشته باشد ، یک ستاره زرد در کنار آنها مشاهده خواهید کرد.

میزان تعامل کاربران شبکه های اجتماعی با سایت شما است که ارزش سئو دارد و بر رتبه سایت شما بهشدت تاثیر مثبت میگذارد. با استفاده از افزونه WP Review Pro فارسی می توانید مطالب خود را ستاره دار کنید.

کاربرد دیگر آن نیز برای افراد نابیناست که با ابزارهای مخصوص خود سایت را مشاهده می کنند ، از این طریق به آن ها مفهوم عکس رسانده می شود پس توصیه می شود برای استفاده از متن جایگزین از کلمات مرتبط و کلیدی استفاده کنید و هم چنین به یاد داشته باشید علاوه بر این نام خود فایل عکس هم در سئو تاثیر مثبت دارد .

بنابراین لینک دادن یا ندادن شبکههای اجتماعی تا زمانیکه بتوانند مخاطب را با شما در ارتباط نگه دارند اهمیتی ندارد. وقتی مهمترین کلمه کلیدی رو در قسمت های مهم صفحه استفاده کردید حالا گوگل به متن صفحه مراجعه میکنه تا ببینه چیزی که شما روش تاکید کردید حقیقت داره یا نه!

افزونه بک لینک وردپرس

گاهی پیش میاد گوگل اصلا نتونسته صفحات شما رو پیدا کنه. گاهی با استفاده از پلاگین ها این مشکل پیش میاد. چرا که تغییرات در الگوریتم گوگل خیلی اوقات از پیش اطلاع رسانی نمی شود.

اسکریپت امتیاز دهی ستاره ای

این قابلیت به تازگی در حالت فارسی نیز پشتیبانی می شود. از جمله موارد این مرحله خواندن عنوان فصلها ، خواندن سطحی فصل ، توجه به تصاویر ، بخشهای اصلی و فرعی و خلاصه فصلها میباشد.

آموزش ثبت سایت در الکسا جدید

قطعا مطلبی که سیگنال لینک بهتری کسب کرده جایگاه بهتری خواهد داشت، هرچند که من به موارد زیادی اهمیت داده باشم. هرچقدر شما سیگنال مرتبط بیشتری به گوگل ارسال کنید احتمالا جایگاه بهتری در نتایج کسب میکنید.

یکی از اولین اقداماتی که برای کاهش رتبه صفحات سایت یا حذف از نتایج باید مورد بررسی قرار بگیره همین مورده. در حالی که برای خرید بک لینک باید هزینه دوره ای پرداخت کنید.

همانطور که گفتیم باید خیلی دقت کنید. میدونید در حال حاظر محتوا در سطح وب خیلی زیاده و گوگل حالا بیشتر به پالایش نتایج اهمیت میده تا اینکه در مورد یک موضوع خاص بخواد صفحات جدید ایندکس و رتبهبندی کنه (فارغ از مشاور سئو محتوای خبری).

دیدگاه‌ها

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *