افزونه وردپرس – اسکریپت باران

شما میتوانید با مراجعه به صفحه تنظیمات وردپرس، آدرس وردپرس و URL سایت را تغییر دهید. این کار به شما کمک می کند در صورت بروز مشکل طی فرآیند بهروزرسانی، به راحتی به عقب بازگردید.

بهترین نرم افزار بک لینک

در این حالت با درج یکی از مقالات و ارجاع آن به کمک بکلینک به سایت خود میتوانید بکلینک معتبری را تولید کنید. مواردی که قصد به روزرسانی آن ها را دارید انتخاب کرده و برای ادامه بر روی دکمه “Update URLs Now” کلیک کنید.

مشکل پیوند یکتا در وردپرس

با یک مثال اگر بخواهیم این ابزار را توصیف کنیم اینگونه میشود که روند ساخت بک لینک بهراحتی آب خوردن است.

بک لینک خارجی رایگان

اینترنت بر روی یک پروتکل تحت عنوان (HyperText Transfer Protocol (HTTP اجرا می شود که نحوه کار URL ها را مشخص می کند که دو نسخه اصلی 1.0 و 1.1 دارد.در نسخه اول، 302 به عنوان کد وضعیت “Moved Temporarily” معرفی شد که در نسخه 1.1 به معنای “Found” تغییر یافته است.

سایت های سئو

در این مقاله نحوه ی به روز رسانی URL ها را هنگام انتقال سایت وردپرس شرح داده می شود. بنابراین لازم است آموزش این مقاله را دنبال کنید. این افزونه اولین افزونه ای است که حد و مرز ها را کنار گذاشته و به شما امکان طراحی ریسپانسیو و سپارشی سازی بسیار را میدهد.

افزایش رنک الکسا رایگان

در غیر اینصورت صفحه زیر نمایش داده میشود که از ما میخواهد یک اکانت گوگل ثبت کنیم .

افزونه کلمات کلیدی در وردپرس

از آنجایی که اساسا تعیین کردن این که آیا موتورهای جستجو یک صفحه را به عنوان سازگار با نسخه 1.1 شناسایی کرده اند یا خیر غیرممکن است، معمولا بهتر است از یک تغییر مسیر 302 برای محتوایی که به طور موقت نقل مکان شده استفاده شود.

افزایش بازدید در صفحه اول گوگل

برخی از کارکنان گوگل اظهار کرده اند که مواردی وجود دارد که 301 و 302 به صورت مشابه عمل می نمایند، اما ما بر اساس تجارب ما زمانی که یک لینک به صورت دائم تغییر مسیر داده می شد، ایمن ترین راه برای اطمینان از اینکه هم موتورهای جستجو و هم مرورگر ها از همه مزایای این نوع بهرهمند شوند، استفاده از 301 برای هدایت URL ها است.

301 redirect یک تغییر مسیر دائمی است که بین 90 تا ٪99 از امتیازهای یک لینک (امتیاز رتبه بندی) را به صفحه هدایت شده انتقال می دهد.

تغییر مسیر 307 جانشین 302 در HTTP 1.1 گردیده که در برخی موارد این کد مشابه 302 رفتار می کند اما بهترین کار در بیشتر موارد استفاده از کد 301 است.

در اینجا بیشتر به بررسی وب سایت مشاوره سئو.

دیدگاه‌ها

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *