افزونه سئو و بهینه سازی خودکار تصاویر

موضوعی شاید تا مدت ها پیش دنبال آن بودید که بتوانید متا تگ توضیحات خوبی برای صفحات خود ارائه دهید تا بهتر و جذاب تر از رقبای شما باشد و در نتایج گوگل بهتر دیده شوید اما گوگل هر روزه خود را آپدیت می کند و به ناچار باید تابع قوانین آن باشیم تا به سئو سایت ضربه نزند.

ایجاد نقشه سایت در وردپرس

به وسیله آن تیتر اصلی مطلب خود را نشان دهید. طبق مطالعات Yoast قبل و بعد از تغییر اندازه طول متاتگ توضیحات توسط گوگل نشان داد که گوگل از پاراگراف اول محتوا جهت ایجاد متاتگ توضیحات استفاده می کند.پس سعی کنید پاراگراف اول یا به عبارت دیگر 100 کلمه اول محتوای خود را بسیار جذاب و بهینه شده بنویسید.

دانلود نرم افزار ساخت بک لینک

1- گوگل به طور پیوسته نتایج جستجو را ارزیابی و تغییر می دهد. قطعا سایت ها و انجمن های مختلف به خوبی نحوه استفاده بهینه از متاتگ توضیحات را توضیح داده اند که نباید بیشتر از 155 کاراکتر باشد تا به خوبی در نتایج جستجو دیده شود اما در این مقاله دلایلی آورده می شود که از متاتگ توضیحات فقط در بعضی صفحات سایت استفاده می کنیم نه همه صفحات سایت.

کلمات موجود در نتایج جستجو باعث می شوند که کاربر روی لینک سایت کلیک کند و وارد آن شود پس در نتیجه استفاده از متاتگ توضیحات بسیار کاربر پسند و clickable (قابلیت کلیک) است اما اغلب افراد این متا تگ را یا از رقبای خود کپی می کنند یا از کلمات غیر مرتبط استفاده می کنند که متناسب با موضوع مقاله نیست.

اگر شما سایتی با برند بزرگ و شناخته شده ای را مدیریت می کنید متادیسکریپشن صفحه اصلی سایت باید به شدت روی مخاطب تاثیرگذار باشد تا بیشترین کلیک را به ارمغان بیاورد.

بالا بردن رنک الکسا

گاهی اوقات ممکن است که مدیر وب سایت مجبور به حذف یک یا چندتا از صفحات سایت شود، حال این صفحات در گوگل ایندکس شدهاند و کاربران از طریق این صفحات وارد وب سایت میشوند، در حالت عادی اگر این صفحات حذف شود، کاربر بعد از کلیک روی نتیجه وب سایت در گوگل وارد صفحهای با خطای 404 میشود و همین موضوع باعث نارضایتی کاربر و بازگشت سریع آن به گوگل و ثبت امتیاز منفی برای آن سایت است، حال از راهکار ریدایرکت یا Redirect استفاده میشود تا صفحاتی که به هر شکلی حذف شدهاند را به صفحات جایگزین هدایت کنیم، تا کاربران با خطای 404 مواجه نشوند.

بررسی اتوریتی

بنابراین هر چه که در نقشه سایت وارد می کنید، می توند بر روی سئو سایت تاثیر گذار باشد. هستند به شدت نیاز به استفاده از متاتگ توضیحات را احساس می کنند.

3- بهتر است خود گوگل متاتگ توضیحات را بسازد. شاید مهمترین صفحه سایت شما صفحه اصلی یا home page است که مستلزم داشتن طراحی و تجربه کاربری ویژه و متاتگ توضیحات جذاب و کاربرپسند است.

Ilikephp.ir: 10 نکته طلایی برای شروع برنامه نویسی

به لینکهای راهنمایی که در بالای برخی صفحات قرار دارند Breadcrumb یا خرده نان یا مسیر راهنما می گویند، معمولا Breadcrumbها باعث بهبود تجربه کاربری میشوند، بنابراین به بهبود سئوی سایت کمک میکنند.

پیداکردن بک لینک

بعد از سال ها استفاده سایت ها از متاتگ توضیحات با محدودیت 150 تا 165 کاراکتر، به طور ناگهانی و بدون اطلاع قبلی تعداد محدودیت را به 260 تا 277 کاراکتر تغییر داد و این باعث جابه جایی بسیاری از وبسایت ها در نتایج جستجو شد و سایت هایی که با تعداد جدید بهینه شده بودند در نتایج بالاتری در جستجو قرار گرفتند اما بعد از 6 ماه دوباره گوگل به همان روال قبلی بازگشت و تعداد را به 150 تا 165 کاراکتر کاهش داد .

اگر وب سایت شما مشکلات ایندکسی داشته باشد بدون شک در فواصل زمانی دیرتری مطالب و صفحات سایت شما ایندکس می شود.

خدمات سئو حرفه ای

برای دسترسی داشتن به این فایل می توان از طریق سرچ کنسول، این تنظیمات را انجام داد.

خرید بک لینک الکسا

همچنین زمانیکه پیام شما به دست مخاطبان میرسد ممکن است دسترسی به اینترنت نداشته باشند. هماکنون کمپین تبلیغاتی خود را در پلتفرم تبلیغات آنلاین یکتانت بسازید و به بیش از ۱۰۰ میلیون کاربر در معتبرترین رسانههای ایران دسترسی پیدا کنید.

انتقال سایت به دامنه جدید

گوگل ادوردز نام سابق گوگل ادز، سیستم تبلیغاتی گوگل است. از گذشته تا اکنون چیزی در مورد آنها تغییری نکرده است.

پلاگین الکسا برای کروم

در نتیجه نحوه استفاده از آنها نیز تغییری نکرده و از اهمیت آنها کم نشده است.

نکته : بهبود متاتگ توضیحات صفحات و محتوای قدیمی سایت که رتبه بندی نشده اند و هرگز هم رتبه بندی نمی شوند نتیجه ای ندارد و ترافیک قابل توجهی را به سایت هدایت نمی کند.

بهینه سازی سئو جوملا 3

اگر شما هر گونه سوالی در رابطه با کجا و نحوه استفاده از مشاور سئو دارید، می توانید با ما در صفحه وب تماس بگیرید.

دیدگاه‌ها

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *