افزونه ابزار کلمات کلیدی گوگل برای وردپرس WordPress Keyword Tool – هدف وردپرس

اهمیت پیوند یکتا در وردپرس زیاده و ما باید به تنظیمات اون هم آشنا باشیم. لینک جلسه 21 آموزش وردپرس فارسی : افزونه چیست؟

بررسی سئو رایگان

با استفاده از این آیتم در گوگل ادز، میتوانید تخفیف را در تبلیغاتتان نشان دهید تا مخاطب با دیدن تخفیف، ترغیب شود که به جای آگهی رقبا، روی لینک شما کلیک کند.

ادوردز یا سئو

دامین آتوریتی (Domain Authority) یکی از بیشترین مباحثی است که در بحث سئوی سایت ها در بین طراحان و صاحبان سایت مطرح میباشد و حرف و حدیث های زیادی در مورد اهمیت Domain Authority و راه های افزایش آن وجود دارد.

دامین آتوریتی (Domain Authority) یا اعتبار دامنه ، عددی بین ۰ تا ۱۰۰ می باشد. برای اطلاع از دامین آتوریتی یا DA سایت کافیست پس از وارد شدن به سایت MOZ بر مانند تصویر زیر به بخش مربوط به ابزار تست دامین آتوریتی سایت وارد شوید.

افزایش بازدید یوتیوب

و آیا Domain Authority برای گوگل مهم است ؟ دامین آتوریتی رتبه ای است که سایت MOZ به سایت های مختلف می دهد و بیشر برای مقایسه اعتبار سایت ها با همدیگر بکار رفته و عملا جزو فاکتورهای گوگل برای رتبه بندی سایت ها در نتایج موتورهای جستجو یا SERP نمی باشد.

چرا؟ برای اینکه تجربه ي شما منحصر به فرد و متفاوت از تجربه ي سایر آدم ها در اين كره ي خاكي است!

درست است که بهبود عملکرد سایت و رعایت استانداردهای موتورهای جستجو مخصوصا گوگل ، باعث بهبود رتبه سایت می شود اما همچنان نباید از مبحث مهم تجربه کاربری مناسب و رضایت کاربران غافل شد.

سئو دسته بندی

این راهکارها میتواند شامل افزایش سرعت سایت، بهینه سازی ظاهر و تجربه کاربری، سئو محتوا و…

تعداد لینک های یک سایت

اگر تنها قادر به یادگیری یکی از بخش های سئو باشیم بدون شک آن بخش، سئو محتوا است؛ زیرا خود آغاز کننده بسیاری از بخش های دیگر سئو است، پس سئو کردن یک محتوا را جدی بگیرید.

مثال رایجی که بسیاری در مورد بک لینک ها این است که در واقع، اگر سئو را به یک صفحه شطرنج تشبیه کنیم، بک لینک ها همانند مهره ها خواهند بود.

افزونه تبادل لینک در وردپرس

این سطح سئو مقدماتی به شما کمک میکند تا با دانش نسبی سئو خود بسیاری از کلیدواژه های آسان در کسب و کار مشاور سئو تان را بیابید.

تبلیغات آیفریم

دامین آتوریتی یا اعتبار دامنه ، امتیازی است که سایت MOZ به دامنه و زیر دامنه سایت می دهد و پیش بینی میکند که یک دامنه در نتایج موتورهای جستجو چگونه ظاهر می شود ، اما پیج آتوریتی یا اعتبار صفحه امتیازی است که سایت MOZ به صفحات می دهد و پیش بینی میکند که یک صفحه چگونه در نتایج موتورهای جستجو ظاهر می شود.

البته این نکته را هم باید ذکر کنم که با اینکه از نظر گوگل ، اعتبار دامنه ای که MOZ به سایت ها میدهد ، جزو فاکتورهای رتبه بندی در نتایج جستجو (SERP) نمیباشد ، اما با تحقیقی که توسط سایت Ahrefs انجام شد ، DA یا همان اعتبار دامنه گزینه ای بسیار عالی برای پیش بینی رتبه سایت ها در نتایج جستجو یا SERP میباشد ، به این معنی که در اکثر مواقع سایت هایی که دارای DA بالایی هستند راحت تر در SERP ظاهر میشوند.

سفارش بک لینک

برای انتخاب بهترین کلمات، همواره رفتار رقبا را رصد کنید و نتایج جست و جوی کلمات مرتبط با کار خودتان را بررسی کنید.

افزونه امتیاز دهی گوگل

کار با این ابزار بسیار آسان است. و من به شما تاکید میکنم که شاید ۵۰ درصد از لینک سازی مربوط به ساختار لینک های داخلی سایت شما است و نیاز است به آن اهمیت دهید.

افزایش اتوریتی

نوع لینک ورودی به سایت، از مسائل حائز اهمیت در ایندکس گوگل بهشمار میرود. در فرومها ، کامنت ها و سایت های مختلفی که موضوعشان با سایت شما شبیه است ، منشن بدون لینک به سایتتان بدهید.

راهکارهای سئو

عمر دامنه که هر چقدر بیشتر باشد ، در نتیجه اعتبار دامنه نیز بیشتر خواهد بود.

سئوی داخلی مهمترین بخش سئو است که تثایر بسیار بالایی بر روی افزایش ترافی ورودی سایت داشته و میتواند بدون هیچ دردسر و ترس و لرزی ، اعتبار سایت شما را بالا ببرد.

آموزش رایگان سئو

وقتی از سئوی داخلی صحبت میکنیم ، مهمترین چیزی که وجود دارد ، ایجاد محتوای کاملا جامع و کاربرپسند و لینک سازی داخلی هدفمند و هوشمند است. یک وبسایت ای کامرس ممکن است یک دسته بندی مربوط به کفش ها که درون آن لیست محصولات قرار داشته باشد، داشته باشد و سپس این دسته بندی را منحل کرده و آن را به دسته بندی های کفش های مردانه و زنانه، یا کفش های رسمی و کتونی ها تقسیم کنند.

حذف شدن سایت از گوگل

یکی از عمده ترین بخش هایی که در جذب کاربر در گوگل وجود دارد تصاویر سایت است به هیچ عنوان نباید از این موضوع به آسانی رد شد و باید تصاویر سایت نگاه ویژه ای داشت .

دیدگاه‌ها

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *