افزایش سرعت ایندکس گوگل ! چگونه گوگل رو وادار به ایندکس کنیم؟

الکسا میانگین تعداد بازدید کنندگان و صفحات دیده شده را به صورت روزانه دریافت میکند و یک متوسط رتبه در ۹۰ روز را ارائه میکند.

آموزش استفاده از سایت الکسا

یک راهنمایی: این روش زیرکانه شما باید به شکلی باشد که سایتی که لینک سازی را شروع کرده قابل شناسایی نباشد. اگر چه روش منطقی برای بیان اهمیت این موضوع در بینگ وجود ندارد اما می توان از بررسی های موجود نتیجه گرفت، لینک های موجود در بافت متن که دارای متون مرتبطی در اطراف خود هستند بک لینک های بهتری دریافت خواهند کرد.

آموزش بهینه سازی تصاویر در وردپرس

شاید در این مورد اطلاعاتی نداشته باشید اما باید بدانید که بینگ سایت هایی را که از قوانین آن پیروی نمی کنند را جریمه می کند.

به خاطر داشته باشید که هر چقدر سرعت بارگذاری سایت بیشتر باشد، بهتر است اما باید این سرعت متعادل گردد.

سرعت بارگذاری بیشتر می تواند به تجربه کاربری بهتر منجر شود و همین امر برای بینگ بسیار مهم است.

بهینه سازی برای فونت های گوگل امکان استاندارد سازی سایت برای فونت های گوگل را ایجاد می کند تا ساید بهتر بارگذاری شود.

بینگ نسبت به گوگل پاسخ متفاوتی برای حجم وسیعی از لینک های کم کیفیت دارد. لینک های پولی (مقیاس بزرگ): آنهایی که در کار خرید و فروش لینک هستند را به عنوان مزرعه لینک می شناسند.

کاهش رتبه الکسا Rankirani

به عنوان یک تولید کننده محتوا باید بتوانید این تجربه را با استفاده از محتوای ساختار یافته ایجاد کنید. ساخت بک لینک با توجه به فاکتورهای بالا نیازمند تجربه و در نظر گرفتن متغیر های فراوانیست.

لینک سازی متقابل: بک لینک هایی که برای اهداف خاصی تبادل می شوند و قصد دارند الگوریتم جستجوگر را فریب دهند. سایت هایی که سرعت بارگذاری کمتری دارند می توانند باعث از دست رفتن بازدید کننده ها شوند مگر اینکه محتوای بسیار با ارزشی در سایت وجود داشته مشاوره سئو باشد.

پیج رنک سایت

بینگ توصیه می کند در مورد سایت هایی که به شما لینک می دهند هوشیار و مراقب باشید.

آموزش Seo Quake

به همین خاطر باید مراقب این لینک ها نیز باشید. سرور تبلیغاتی پاپ آپ طلا که هسته مرکزی تمام فعالیت های سایت است در کنار پینگ پایین دارای آپتایم بسیار بالایی نیز می باشد.

میزان سرچ یک کلمه در گوگل

در صورتی که در سایت یا وبلاگی اقدام به ثبت نظر مینمایید، چنانچه ثبت نظر واقعی و مرتبط با محتوا باشد، معمولا امکان درج نام سایت نیز وجود دارد.

دیدگاه‌ها

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *