افزایش سرعت ایندکس مطالب با Fetch As Google Tool

در این مقاله سعی بر این است که اشاره ای داشته باشیم به معرفی بهترین ابزار سئو سایت که کاربردی… اگر تا به حال از این ابزار استفاده کردهاید، نظرات، پیشنهادات و سایر موارد مهم را با من و دوستانم در سایت ریوند به اشتراک بگذارید.

تعداد جستجو کلمات در گوگل

با استفاده از این ابزار می توانید کلمه کلیدی مناسب سایت خود را پیدا کنید. در این ۳ ماه بهتر است با تولید محتوا قوی خود را به گوگل بشناسانید و کم کم سراغ لینکسازی مشاوره سئو خارجی بروید.

این ویژگی می تواند به شما در سنجش لینک ها و کیفیت محتوا تاثیر گذار باشد. شاید دامنهی یک سایت با ارزش باشد، اما آن صفحهای که از آن به شما لینک داده شده اعتبار کمی داشته باشد.

سئو وب سایت

محل قرار گرفتن بک لینک: اینکه از صفحهی اصلی یک سایت به شما لینک داده شود یا از قسمتهای دیگر مثل فوتر یا سایدبار، در میزان ارزش آن لینک تاثیر میگذارد.

یا متن لینک: متن لینک که همان قسمت قابل مشادهی یک لینک محسوب میشود، از آن مواردی هست که در ارزش آن لینک تاثیر زیادی میگذارد. برای چک کردن اعتبار دامنه میتوانید با رفتن به سایت website cheker و وارد کردن url مورد نظر در قسمت Domain Authority Checker، اعتبار دامنه، اعتبار صفحه و اطلاعات مفید دیگری بدست آورید.

آموزش سئو تصاویر

اگر شما لینک سایت دیگری را در محتوای خود قرار دهید، آن سایت از شما بک لینک گرفته است و اگر سایت دیگری لینک شما را در سایتش قرار دهد، شما بک لینک دریافت کردهاید.

چگونه وبلاگ نویسی کنیم

سایت گوگل با بروزرسانی های مداوم و بهینه سازی موتور جستجوگر خود توانسته است محبوبت جهانی کسب کند. Yoast SEO افزونه ای عالی است که شما را برای ایجاد محتوای بهتر و ارتقاء رتبه خود در نتایج جستجو راهنمایی می کند.

بک لینک رایگان کامنتی

امکان مقایسه وب سایتها با یکدیگر را ممکن می کند که این امر توانایی مدیران را برای بررسی عملکرد رقبا امکانپذیر می سازد.

بک لینک ها، لینک هایی هستند که از دیگر وب سایت ها گرفته اید. تصور کنید که افراد دیگر در یک جمع از شما تعریف میکنند و از شما به نیکی یاد میکنند، در این صورت افراد آن جمع دیدگاه مثبتی نسبت به شما پیدا میکنند.

همچنین از بخش Integrations می توانید اکانت میلرلایت خود را به سایت های معروفی همچون وردپرس، فیسبوک یا facebook، شاپیفای یا Shopify و … از آنجایی که تصاویر حجم زیادی از یک مطلب را به خود اختصاص می دهند ممکن است تأثیر منفی روی این سرعت و در نهایت رتبه بندی گوگل داشته باشند.

چگونه یک سایت را ریپورت کنیم

به مرور زمان ممکن است سایت مقصد لینکهای داخلی تغییر کرده یا حتی حذف شده باشد، در این صورت با کلیک کردن روی آن لینک، کاربران با صفحهی ۴۰۴ رو به رو میشوند.

قرار دادن عکس در کنار لینک سایت در نتایج جستجوی گوگل

از خودتان بپرسید چه قدر احتمال دارد بر صفحهای به نام «بدون عنوان» یا «صفحهی محصول» کلیک کنید؟ ترجیح میدهید از یک سایت معتبر بک لینک دریافت کنید ویا یک سایت تصادفی که هیچکس آن را نمی شناسد؟

بالابردن رتبه الکسا

اگر سایت شما برای مثال درمورد آموزش سئو فعایت میکند و شما میخواهید از یک سایت فروش پوشاک لینک دریافت کنید، نه تنها این بک لینک به شما هیچ کمکی به سایت شما نمیکند، بلکه ممکن است باعث نزول رتبه شما بشود.

متن جایگزین تصویر وردپرس

اگر در همین ابتدای کار هم دلتان آرام نمیگیرد و میخواهید حتما لینکسازی کنید، نهایتا میتوانید در فرومها و انجمنها لینکسازی کنید آن هم هر دو هفته یا ماهی یک بار.

ساخت متا تگ

لینکهایی که در محتوای مقالات قرار دارند، ارزش بیشتری نسبت به لینکهای فوتر یا سایدبار آن سایت دارند. اعتبار دامنه یا domain authority: دومین نکته اعتبار دامنهی سایتی هست که به شما لینک میدهد.

دیدگاه‌ها

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *