افزایش رتبه سایت در گوگل – افزایش رتبه گوگل

است. در چند سال اخیر محبوبیت سئو از تبلیغ در گوگل ادوارز هم بیشتر شده زیرا شما برای تبلیغ در گوگل باید همیشه هزینه پرداخت کنید و به دلیل تحریم ها هزینه هر کلیک در ایران چندین برابر می باشد و تبلیغ در گوگل در طولانی مدت شامل هزینه گزافی می باشد.

نمونه فایل Htaccess

چگونه میتوان در گوگل ادز تبلیغ کرد؟ به همین خاطر گوگل برای جلوگیری از این اتفاقات، شرکت گوگل الگوریتم پنگوئن را راه اندازی کرد تا بتواند سایت هایی که به صورت غیراصولی لینک سازی می کنند را شناسایی و رتبه آنها را کاهش دهد.

دانلود فونت Scirsnsyekan

برای اجرای الگوریتم پنگوئن چکار باید کرد؟ اگر تا حالا الگوریتم پنگوئن را رعایت نکرده اید، چه کار کنید؟ رعایت نکات بالا باعث می شود که از نظر الگوریتم پنگوئن به عنوان یک وب سایت اصولی شناخته شوید.

بالا بردن رتبه سایت در گوگل وردپرس

هشدار سرچ کنسول: یکی دیگر از راه های تشخیص جریمه شدن توسط الگوریتم پنگوئن، این است که در سرچ کنسول خودتان هشدارهایی مبنی بر لینک سازی نامعتبر دریافت کنید.

خب اصلا نیازی نیست نگران باشید، فقط کافی است همین حالا به وبسایت خودتان بروید، مطالبی که کپی بودند را حذف یا بازنویسی کنید، عنوان های مطالب را مرتبط کنید تا کاربران را فریب ندهید و تمامی مواردی که در بالا گفته شد را در محتواهای خودتان پیاده سازی کنید.

انجام این کارها ممکن است کمی زمانبر باشد؛ اما مطمئن باشید پاداش خوبی برای این کار خودتان دریافت می کنید. احتمالا این موضوع را می دانید که تولید محتوای ناب و اختصاصی کاری سخت و زمان بر است، اما باید بدانید که این کار یک سرمایه گذاری مطمئن است و در بلند مدت می تواند سودهای زیادی را به شما برساند.

در این آموزش ما می خواهیم در رابطه با ده نکته برای ایندکس و رتبه بندی سریع تر محتوای جدید، صحبت کنیم. حالا اصلا الگوریتم مرغ مگس خوار چه کاری انجام می دهد؟

تگ Rel=canonical چیست

اگر به این مشکل برخورد کردید، باز هم بد نیست نگاهی به قوانین الگوریتم پنگوئن بیندازید تا ببینید آنها را نقض کرده اید یا خیر. حالا برویم سراغ اینکه چطور باید بفهمیم الگوریتم پنگوئن ما را جریمه کرده است یا نه.

در نهایت اینکه این جسم (سایت) به جای اینکه با یک شوک مختصر و آرام به نتیجه اول گوگل برسد ، مستلزم این است تا عده ای آن را از جلو کشیده (عوامل سئو خارج از سایت) و عده ای نیز از پشت آن را هل دهند (عوامل ساختاری درون سایتی موثر روی سئو) تا این مسیر دشوار را طی ماه ها طی کرده و به جایگاه مد نظر ما برسد .

یک دستیار سئو که هر روز صبح به شما برنامه کار سئو میدهد، به شما میگوید چه کاری انجام دهید و چه کاری انجام ندهید، مانگو همیشه کنار شماست تا اینکه به صفحه اول گوگل برسید، بعد از اینکه یاد گرفتید چطور به صفحه اول برسید، آموزشهای حرفهای را برای شما بیشتر از قبل باز میکند، طوری که اینبار یاد بگیرید هر سایتی را به صفحه اول بیاورید.

بررسی سئو هاست ایران

تنها کاری که نیاز است شما انجام دهید انتخاب یک عنوان جذاب برای مقاله تان است تا هرچه بیشتر بتوانید مخاطبین را جذب کنید.

متاسفانه سال ها قبل، افراد سودجو شروع کردند به خریدن بک لینک های غیرطبیعی که کاری غیراصولی است و همین موضوع باعث شد سایت های خیلی زیادی ایجاد شوند که در صفحات آنها فقط لینک هایی از سایت های دیگر قرار داشت و باعث آزار کاربران می شدند.

این موضوع مانع از جریمه شدن شما توسط گوگل می شود. در واقع می توان گفت هر قدر رتبه الکسا سایت به عدد ۱ نزدیک می شود بازدید و ترافیک آن نیز بیشتر خواهد بود.

چک کردن لینک های سایت

از تبلیغات زیاد دوری کنید: احتمالا برای شما هم بارها پیش آمده است که به سایت های مجله ای رفته اید تا مطلبی را بخوانید، اما به قدری تبلیغات در بین مطالب و در دو طرف قرار دارد که مجبور می شوید از خواندن آن مطلب صرف نظر کنید و در سایت دیگری به دنبال موضوع موردنظرتان بگردید!

دانلود افزونه الکسا

در اینجا بیشتر به بررسی وب سایت مشاوره سئو.

دیدگاه‌ها

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *