افزایش رتبه الکسا

اما برخی عوامل دیگر مانند محتوا، کلمات کلیدی و غیره نیز بر کاهش رتبه الکسا ایران تاثیر گذارند که در ادامه درباره آنها بحث بیشتری خواهیم داشت. از طرف دیگر این روش هیچ سودمندی برای افزایش رنک رتبه گوگل شما نخواهد داشت و صرفا موقتی رتبه الکسا را بهبود می بخشد که آن هم بعد از مدتی اگر محتوای مناسب تولید نشود باز رتبه به پایین لیست سقوط می کند.

افزایش ورودی گوگل

اگر کاربر محتوای شما را ارزشمند و هوشمندانه بدانند، احتمال اینکه دوباره به وب سایت شما سر بزنند زیاد است. شما هم می توانید با جذب مخاطب از شبکه های اجتماعی ترافیک ورودی وب سایت خود را افزایش دهید و شاهد کاهش رتبه الکسای خود باشید و اگر که هنوز به قدرت شبکه های اجتماعی باور ندارید ، باید بدانید که حدود 3 بیلیون کاربر به صورت روزانه از شبکه های اجتماعی استفاده می کنند و فعالیت مستمر دارند بنابراین قطعا می توانید ترافیک مناسبی برای وب سایت خود با استفاده از شبکه های اجتماعی داشته باشید.

مشکل سایت مپ Yoast

با بازاریابی دیجیتال و اشتراک گذاری مطالب خود در شبکه های اجتماعی می توانید مخاطبان زیادی را به سمت وب سایت خود هدایت کنید. امروزه اکثر کسب و کارها و مشاغلی که به دنبال فروش و درآمد بیشتری هستند از شبکه های اجتماعی استفاده زیادی می کنند تا مشتری های مشاور سئو بیشتری جذب کنند.

با هر مرورگری که وارد آدرس com/toolbar شویم افزونه تولبار الکسای مربوط به آن مرورگر نمایش داده می شود و می توان فقط با یک کلیک ساده آن را نصب کرد.

بنابراین قطعا برای کسب و کارهای ایرانی هم از اهمیت بالایی برخوردار می باشد چرا که می تواند یک امتیاز بسیار عالی و بین المللی برای وب سایت های ایرانی محسوب شود.

با انجام نکاتی که وب سایت شما را بهینه می کند و همچین دیجیتال مارکتینگ می توانید تا حد مناسبی رتبه الکسای خود را بهبود ببخشید اما اگر زمان مناسب و تجربه کافی در این زمینه را ندارید باید به فکر به کار گرفتن افراد متخصص در این زمینه باشید تا مشکلی در روند پیشرفت وب سایت شما به وجود نیاید و بتوانید با صرف مدت زمان بسیار کمتری مشتری های بیشتر و درآمد بیشتری داشته باشید.

قرار گرفتن وب سایت در رتبههای برتر گوگل از طریق افزایش ترافیک و ورودیهای وبسایت، رتبه الکسای شما را افزایش خواهد داد. در پاسخ به این سوال باید به این نکته اشاره کنیم که کاربران و تعداد مخاطبان جزو عوامل اصلی کاهش و یا افزایش رتبه الکسا هستند و هر چقدر مخاطبان شما بیشتر باشند طبیعتا رتبه الکسا شما هم بهتر خواهد بود.

داشتن محتوای بی نظیر برای شما کاربران وفادار ایجاد می کند. گوگل ترندز به صورت بررسی میزان تمایل و علاقه ی کاربران کلمات کلیدی را دسته بندی کرده و شما برای استفاده ی بهتر از سرویس گوگل ترندز می توانید از ابزار Keyword Planner استفاده کنید.

افزونه امتیاز دهی گوگل

هنگام مشاهده یک لینک در سایت شما توسط گوگل، توجه زیاد به انکر تکست توسط گوگل وجود خواهد داشت، از این رو ارزش و اعتبار منتقل شده به سایت شما عملا در این عبارت خواهد بود.

مشاهده بک لینک ها

میشو میگوید: «برایم جالب بود که این دستگاه چقدر جانسخت است و بهدشواری میشود خرابش کرد.» بعد هم همهی اجزای مختلف تلفن را تکتک از هم جدا و تحلیل کردند.

بنابراین قدرت تولید محتوا را دست کم نگیرید چرا که ممکن است در کوتاه مدت ، به نتیجه دلخواه نرسید ، اما در صورتی که محتوای سئو شده و با کیفیت داشته باشید قطعا شاهد نتایج مفیدی از محتوای تولیدی خود در بلند مدت خواهید بود.

تولید محتوای با کیفیت برای کاهش رتبه الکسا ! علاوه بر تولید محتوا ، سئو هم می تواند نقش مهمی در زمینه کاهش رتبه الکسا داشته باشد.

خرید بک لینگ

اگر به دنبال کاهش رتبه الکسا از راه سئو هستید ، یکی از اولین اقداماتی که باید به ان توجه داشته باشید تولید محتوا و در واقع فعالیت مستمر می باشد.

دیدن بک لینک های سایت

در وب سایت های پزشکی افراد قصد دارند با ورود به سایت ، به پیشگیری ،شناسایی ، و راه های درمان بیماری های مختلف ، همچنین اطلاعات دقیق درمورد فواید و عوارض داروها و غیره برسند و یا شاید یافتن اطلاعات دقیق از مراقبت های قبل از عمل های خود بپردازند.

لیست بک لینک رایگان

اگر که اطلاعات جمع آوری شده از وب سایت شما به اندازه کافی باشد اطلاعات به شما نمایش داده خواهد شد اما اگر سایت نسبتا نوپایی داشته باشید برای قرارگیری در رتبه الکسا باید به حد نصابی از بازدیدهای روزانه برسید.

استفاده از الکسا و در واقع فهمیدن رتبه الکسای وب سایت های مختلف کار ساده ایی می باشد و برای انجام این کار کافی است که به وب سایت الکسا مراجعه کنید و نام وب سایت خود را وارد کنید.

به طور کلی رتبه الکسا معیار اندازه گیری عملکرد وب سایت شما در مقایسه با میلیون ها وب سایت معروف آنلاین را ارزیابی میکند.

دیدگاه‌ها

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *