اصطلاحات سئو – Anexpert

8. آیا نیاز است که شخصی را برای سئو استخدام کنم؟ همچنین توسط این ابزار می توانید بازدید هایی که از صفحات وب سایت شما در بازه های مختلف زمانی شده است را مشاهده نمایید.

شمارش بک لینک های سایت

با اندازه گیری سرعت وب سایت و صفحات مورد نظرتان می توانید به مشکلات صفحات مورد نظرتان پی ببرید و آنها را برطرف نمایید. با افزایش سرعت وب سایت خود می توانید کاربران جدیدی را به سمت وب سایت خود هدایت نمایید.

با سفارشی کردن سگمنت ها می توان سن، زبان، جنسیت، محل، تکنولوژی و رفتار کاربران وب سایت را تشخیص داد.

تبادل ورودی گوگل

کد USSD را می توان آسان ترین روش رجیستر کردن موبایل دانست. با ایجاد داشبوردهای سفارشی شما می توانید تا حداکثر 20 داده آماری با استفاده از اضافه کردن ویجت هایی که مورد علاقه شما می باشند را مشاهده نمایید.

آموزش سئو تصاویر در وردپرس

با استفاده از جریان رفتار کاربران در گوگل آنالیتیکس می توانید تشخیص دهید چرا کاربران وب سایت شما را جهت بازدید انتخاب نموده اند و چگونه از صفحات آن استفاده می نمایند.

گوگل آنالیتیکس سرویس اندازه گیری سرعت صفحات را در اختیار شما قرار می دهد. اگر میتونید و براتون مقدوره از سایت خبرگزاری فرهنگیان که نوپاست و متعلق به معلمین و فرهنگیان عزیز و زحمتکشه و نیاز به حمایت شما داره حمایت کنید.

بنابراین با قرار دادن کلمه کلیدی مناسب که تصویر را شرح درد شما به گوگل اعلام میکنید که تصویر شما در مورد چه چیزی است. داشبوردها در گوگل آنالیتیکس این قابلیت را در اختیار شما قرار می دهند که بتوانید هر گونه داده آماری را در قالب نمودارهای آماری مشاده نمایید.

پیدا کردن بک لینک

با استفاده از این قابلیت می توانید تعداد کاربران آنلاین وب سایت و نحوه دسترسی به وب سایت شما را مشاهده نمایید. تنها به این دلیل که لینک های نوفالو ( Nofollow ) ارزشی در سئو ندارند، نباید از ایجاد این نوع لینک ها چشم پوشی کرد.

میتونید لینک این خبرگزاری رو با هر عنوان که دوست دارید در سایت خودتون قرار بدید. با استفاده از اطلاعات این بخش میتوانید هر آنچه برای بهبود سایتتان نیاز دارید را مشاور سئو بیابید.

Fetch As Google

یک خط اینترنت و یک لپ تا یا تلفن همراه، تمام امکاناتی است که برای کسب درآمد از مجموعه میترا رنک نیاز دارید !

گزارش Google Index در ابزار گوگل وبمستر می تواند داده هایی به شما ارائه داده تا از نحوه کارایی محتوای سایت اطلاعات بیشتری کسب کنید.

نرم افزار کاهش رتبه الکسا

ابزار و سرویس های رایگان و غیررایگان زیادی در اینترنت وجود دارد اما کدام ابزارهای کاربردی برای دیجیتال مارکترها بهترین است؟

رتبه کلمات کلیدی در گوگل

اگر شما بدقت مراقب وب سایت خود هستید و محتوای وب سایت خود را همیشه بروز نگه می دارید، گاهی اوقات ممکن است بخواهید برخی از نتایج بازدید را از ترافیک وب سایت خود حذف نمایید و یا بعبارتی دیگر برخی از پیگیری ها را متوقف سازید برای انجام این کار کافی است بعنوان مثال اگر بازدید ها وب سایت شما از طریق IP ثابتی انجام می شود، آن IP را فیلتر نمایید تا نتایج آن از ترافیک وب سایت شما در نظر گرفته نشود.

سرمایه گذاری در کانادا

به عنوان مثال شما می توانید با ایجاد آلارم سفارشی برای ترافیک وب سایت خود در صورتی که کمتر از مقدار معینی شد، از طریق ایمیل به شما اطلاع رسانی شود.

ساخت نقشه سایت وردپرس

با ایجاد آلارم های سفارشی می توانید از فعالیت ها و رفتارهای مختلف مطلع شوید. در گوگل آنالیتیکس می توانید با سفارشی کردن سگمنت ها گروه های مختلف از بینندگان تعریف نمایید.

آموزش ساخت نقشه سایت وردپرس

با ایجاد داشبوردهای سفارشی می توانید داده های واقعی را بر اساس معیارهای مورد نظرتان مشاهده و اندازه گیری نمایید. زمانی که برای دو پست، یک کلمه کلیدی قرار دهیم، اصطلاحا کانیبالیزیشن رخ داده است.

دیدگاه‌ها

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *