اسکریپت حرفه ای برای تحلیل و ثبت بازدید سایت

شما پس از گذراندن این دوره آموشی میتوانید سایت خود را در سرچ کنسول گوگل ثبت کنید و از گزارشهایی که گوگل در اختیار شما قرار میدهد در جهت بهبود وضعیت سئو و عملکرد سایت و محتوای سایتتان استفاده کنید.

آموزش معرفی سایت به یاهو

Google Search Console یک ابزار قدرتمند و در عین حال رایگان برای مدیریت و بهبود وضعیت سئو سایت شماست. Block Bad Queries یک پلاگین امنیتی وردپرس مجهز به ویژگی های مختلف برای افزایش امنیت سایت شما می باشد که در عین سادگی بسیار قدرتمند است.

از آنجا که در جهان استفاده ز موبایل برای وب گردی رو به افزایش است، توصیه می کنیم که سایت خود را برای استفاده تلفن های همراه نیز سازگار کنید.

با این حال آنها می توانند برچسب ها را نیز به پست های خود اضافه کنند.

100 سایت برتر ایران

Numeric یا عددی – این گزینه از اعداد در ساختار URL پست شما استفاده خواهد کرد.

رفع خطاهای W3c

در این مقاله برایتان توضیح خواهم داد که متا تگ ها چه هستند، کدام یک از متا تگ ها اهمیت بیشتری دارند و چگونه می توان از اشتباهات رایج در حین به کار بردن متا تگ ها جلوگیری کرد.

آموزش حرفه ای سئو

مثلا برای سایت دانلود چطور میشه بک لینک ایجاد کرد؟ ابزارهای زیادی در جهت بررسی و آنالیز بک لینک های یک وب سایت وجود دارند.

ایرادهاو خطاهای سایت را زودتر از همه گوگل متوجه میشود و بهترین مرجع برای رفع این اشکالات ابزارهای معرفی شده توسط گوگل هستند بنابراین همین نکته ساده اهمیت آموزش گوگل سرچ کنسول را به ما نشان میدهد.

سایت پست مهمان

بنابراین ما در قسمت manua action فقط جریمه های دستی را می توانیم ببینیم. ما نمی خواهیم از این کتابخانه یا چارچوب های اضافی برای این آموزش استفاده کنیم ، بنابراین بر روی Next کلیک کنید.

اجاره بک لینک

اگر یک وبمستر هستید و میخواهید وبسایتتان را ارتقا دهید و از آن درآمد داشته باشید باید بدانید که تا زمانی که از عملکرد سایت اطلاعی نداشته باشیم نمی توان میزان موفقیت خود را سنجیده و در مسیر بهبود کسبوکارمان قدم برداریم.

اینجا یاد میگیرید که مشتریان شما دقیقا چی جستجو میکنند… اگر سایت شما در گوگل در کلمات کلیدی هدف شما بهینه شده باشد مسلما تعداد تماس هایی که روزانه دریافت میکنید بیشتر از هرگونه تبلیغات دیگر برای شما سود آوردی دارد.

سئو چیست ؟

اگر دوست دارید این نوشتار را داشته باشید و مایل به دریافت اطلاعات بسیار بیشتر در مورد مشاوره سئو لطفا به بازدید از وب سایت ما.

دیدگاه‌ها

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *