استفاده از تکنیک منشن بدون لینک (LINKLESS Mention) در سئو سایت – بلاگ کلیک اول

افزونه سئو عکس وردپرس سایت شما را از نظر W3C/xHTML نیز معتبر می کند. همچنین لازم است موضوع مطلب در زمینه عبارات کلیدی مورد نظر برای بالا آمدن سایت در موتور جستجو باشد.

1000 بک لینک رایگان

ممکن است متوجه شوید که خطاها ایجاد می شوند وقتی ، به عنوان مثال ، تغییر مسیر به درستی کار نمی کند ، یا Google در حال یافتن کد شکسته یا صفحات خطا در موضوع شما است.

به کمک این افزونه یک کلمه کلیدی خاص را در طول محتوا به گونهای به کار میبرید که از نظر سئو متن کاملاً بهینه باشد. شما از یک خبر مهم اطلاع پیدا می کنید و برای آن محتوا تولید می کنید.

در زیر بخش Index coverage می توانید برگه AMP را پیدا کنید. در برگه Sitemaps گوگل سرچ کنسول می توانید نقشه سایت خود را قرار دهید.

چک کردن رتبه گوگل

Index coverage یک برگه فنی اما بسیار با ارزش در گوگل سرچ کنسول است. همان طور که می دانید، امروزه میزان استفاده از گوشی های هوشمند بسیار زیاد شده است و حدود ۵۰ درصد از کاربران سایت ها، از طریق تلفن هوشمند خود وارد سایت می شوند، به همین گوگل بازار Mobile usability را به ابزار های مهم گوگل سرچ کنسول اضافه کرد تا از این طریق بررسی کنید که آیا سایت ها در تلفن های همراه به خوبی نمایش داده می شوند و همان کارایی و کارکردی که روی سیستم های کامپیوتری دارند را روی گوشی ها هم دارند یا خیر.

ما توصیه میکنیم که url نقشه سایت خود را در گوگل سرچ کنسول قرار دهید تا گوگل به راحتی بتواند سایت شما را پیدا کند. اگر افزونه Yoast SEO را نصب کنید به طور خودکار نقشه سایت برای شما ساخته می شود.

اگر AMP را برای وب سایت خود تنظیم کرده اید ، می توانید خطاهای موجود در گوگل سرچ کنسول مشاور سئو را بررسی کنید.

دانلود نرم افزار بک لینک

در غیر این صورت باید نقشه سایت خود را به صورت دستی بسازید تا گوگل بهتر بتواند صفحات مهم سایت شما را پیدا کند. نقشه سایت XML مانند نقشه راه به تمام صفحات و پست های مهم وب سایت شما است.

کلمات کلیدی متا چیست

وبومتریک شاخص هایی برای موارد مذکور در نظر گرفته است که با رعایت این شاخص ها می توان در محیط وب تولید محتوا کرده و به نوعی بتوان با نشر محتوا، سطح عمومی دانش جامعه را افزایش داد.

توصیه می کنیم این برگه را مرتباً بررسی کنید تا ببینید چه خطاها و هشدارهایی در وب سایت شما ظاهر می شود. این بخش نشان می دهد که از آخرین به روزرسانی چند صفحه در فهرست Google قرار دارد ، چند صفحه وجود ندارد و چه خطاها و هشدارهایی باعث شده است تا در فهرست بندی صحیح صفحات شما از Google استفاده شود.

افزونه Alexa Traffic Rank

هر چه تعداد بک لینک های سایت بیشتر باشد، اعتبار سایت هم افزایش می یابد. سئو یا بهینه سازی سایت یعنی افزایش ترافیک سایت از سمت موتورهای جستجو. باید بگوییم در واقع SEO در محیط عمومی اینترنت، مخفف عبارت search engine optimization به معنی بهینه سازی برای موتور جستجو شناخته میشود.

گوگل ادوردز در ایران

AMP مخفف Accelerated Mobile Pages است. شما در بخش Mobile usability می توانید بررسی کنید که آیا سایت شما از نطر موبایل فرندلی یا دوستی با موبایل مشکل دارد یا خیر.

بهبود رتبه الکسا رایگان

اما به خاطر داشته باشید که در این گزارش، اطلاعات با فاکتورهای تاثیرگذاری مقایسه می شود. در این ابزاری جدیدی اضافه شده که می توانید با آن میزان سرعت بارگزاری است خود را در موبایل و دسک تاپ مشاهده کنید.

دیدگاه‌ها

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *