ابزار وب مستر تولز

اصطلاحا چراغ های سئو و خوانایی را سبز کنید! اگر بتوانید با موفقیت از سایتهای مرتبط با حوزه فعالیت خود و معتبر بکلینکهای بیشتری بگیرید، دامین آتوریتی سایت خود را افزایش میدهید.

اسکریپت امتیاز دهی ستاره ای

فایل های css و js قالب را فشرده کنید تا حجم آن ها کاهش و سرعت بارگزاری آن ها افزایش پیدا کند.

ثبت سایت در موتور جستجو یاهو

به همین دلیل باید از روشهایی مانند CSS Sprite و ترکیب فایلهای CSS و JS استفاده کرد تا تعداد درخواستها کمتر شده و سرعت وبسایت افزایش یابد.

افزونه کلمات کلیدی وردپرس

اطلاعاتی مانند تعداد کاربران آنلاین، جنسیت آنها، علاقهمندیهایشان مدت زمان ماندن در سایت، بانس ریت و …

حالا که افزونه سئو را نصب کردید سعی کنید تمام مطالب وب سایت خود را بر اساس پارامتر های موجود در افزونه سئو کنید. حال به تفسیر تصویر بالا میپردازیم، اطلاعاتی که بخش Technology به ما میدهد شامل نام مرورگرهایی است که کاربران با استفاده از آنها به وبسایت ما وارد شدهاند.

مشاهده بک لینک ها

Conversions (نرخ تبدیل): این قسمت به شما اطلاع میدهد که چه تعداد از بازدیدکنندگان شما تبدیل به مشتریان دائم شما شدهاند. سایتهای بسیارزیادی نیز وجودارد که به تازگی راه اندازی شدهاند و سئوخوبی هم دارند، و اما نمیتوانند امتیاز پیج آتوریتی خوبی را کسب کنند.

سایت شما صفحه چندم گوگل است

سایتهایی که رتبه خوبی در الکسا دارند ، از درخواست های بیشتری برای تبلیغات برخوردارند. لازم به ذکر است که مبحث سئو و گوگل بسیار وسیع است و اگر شما قصد فراگیری کامل این سیستم را دارید میتوانید از دوره آموزش سئو وبکیما استفاده کنید.

کاربرد اصلی ابزار Google Analytics مربوط به اطلاعات بازدیدکنندگان سایت شما است که برای داشتن یک سئوی عالی؛ تسلط به این ابزار را لازم دارید. نکته: بعد از اینکه ابزار Google Analytics را روی سایت خود نصب کردید؛ چند ساعتی را باید به ابزار فرصت بدهید تا بتواند کمی داده و اطلاعات لازم را بهدست بیاورد؛ بعد از آن هر زمان که به این ابزار سر بزنید، اطلاعات بسیار جالبی را برای شما نمایش خواهد داد که میتواند کسبوکارتان را متحول کند.

صبر کنید، یک چیز مهم را باید بدانید و آن اینست که بلیط ورود به صفحه اول گوگل، استفاده از یک ابزار خفن و حرفه ای بنام گوگل سرچ کنسول Google Search Console است.

All In One Seo Pack

برای کسب اطلاعات بیشتر در رابطه با ابزار گوگل آنالیتیکس، مقاله گوگل آنالیتیکس چیست؟ وقتی این چسبنده ها را به برچسب عنوان اضافه می کنید، کلیک های بیشتری روانه سایتتان میشود که مسلما به معنی مشتری های بیشتر است.

بررسی تعداد بک لینک

همانطور که اشاره شد، اهمیت QS بسیار بالاتر است به طوری که اگر رقابت بین دو تبلیغ “الف” و “ب” باشد و هر دو CPC یکسانی را تعیین کرده باشند، اگر امتیاز کیفیت تبلیغ “ب” بیشتر “الف” باشد، تبلیغ ب پیروز میدان خواهد بود و جایگاه بهتر را بدست می آورد.

وب سایت هایی که دوره های آموزشی ارائه می دهند، می توانند به کمک نشانه گذاری اسکیما یک لیست از این دوره ها تهیه کرده و نتایج جستجو نمایش دهند.

در اینجا بیشتر به بررسی وب سایت مشاوره سئو.

دیدگاه‌ها

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *