ابزار رتبه سنج گوگل

در اینجا متخصصان سئو سه دسته میشوند؛ عدهای از آنها دقیقاً از همان قوانین گوگل پیروی میکنند و از آنها تخطی نمیکنند.

افزایش بازدید رتبه الکسا

دنیای سئو خیلی پویاست یعنی قوانین و تکنیک هایی که امسال برای شما مفید بوده است ممکن هست در سال آینده قابل استفاده نباشند. در بازرسی محتوای خود استفاده صحیح از کلمات کلیدی را که در این مقاله برای شما بازگو کردیم فراموش نکنید.

1- قبل از کار با نرم افزار فایل آموزشی را باز کرده و مطالعه نمایید(این فایل آموزش استفاده رایگان و بدون کرک است). گوگل هر ساله چندین الگوریتم خود را بروز رسانی و یا الگوریتمی جدید که هوش بالاتری نسبت به الگوریتم های قبل دارد را وارد کار می کند.

این بدان معناست که نسخه موبایل وبسایت شما به نقطه شروع آنچه گوگل در ایندکس خود دارد تبدیل میشود و معیاری برای تعیین رتبه بندی آنها است. URL ثبت شده یافت نشد (۴۰۴): شما URL ی را برای ایندکس شدن ثبت کرده اید که وجود ندارد.

قالب وردپرس سئو

تازگی محتوای گوگل، یا “نتایج تازهتر”، همانطور که از نام آن پیداست، یک تغییر الگوریتم قابل توجه در رتبه بندی بود که بر روی به روز رسانی کافئین، که در ژوئن سال 2010 به پایان رسید، ساخته شد.

اگر ما بخواهیم دسته پیشفرض خود را تغییر دهیم میتوانیم در این صفحه تغییر مد نظر خود را انجام دهیم. توضیحات متا می بایست توضیح کاملی از صفحه مورد نظر ارائه نماید.

فهرست بندی اول موبایل دقیقاً همان چیزی است که به نظر میرسد. شاید شما هم دقت کرده باشید که با جستجو یک عبارت در کامپیوتر و در موبایل با نتایج متفاوتی رو به روی میشویم.

افزونه Xml Sitemap

بنابراین دیگر نیازی نیست تا همه چیز به صورت دستوری تایپ شود، بلکه اگر به صورت عامیانه از گوگل پرسیده شود، نتیجه دقیق به شما نمایش داده خواهد شد.

نرم افزار افزایش رتبه سایت در گوگل

همونطور که بالاتر هم اشاره کردیم لینک سازی برای گوگل بسیار اهمیت داره و هر چه تعداد لینک های باکیفیتی که به سایت شما داده شده بیشتر باشه، جایگاه شما نزد گوگل هم بالاتره و رتبۀ وب سایت شما در نتایج جستجو بالاتر خواهد بود و طبیعتا ترافیک سایت شما نیز افزایش پیدا می کند.

ابزاری برای پیدا کردن جایگاه سایت در سئو

از این اطلاعات می توانید برای پیدا کردن سایت های مشابه برای ترویج محتوا نیز استفاده نمایید.

بالا بردن دامین اتوریتی

امتیاز بندی صفحات به این صورت است که یک لینک از یک صفحه وب به یک صفحه دیگر که در یک سایت دیگر است به معنای یک امتیاز مثبت برای صفحه مقصد حساب میشود .

کد تایید بینگ

ایده این الگوریتم این است که گوگل میخواهد تازهترین مطالب را در صدر نتایج جستجو نشان دهد. این بهروزرسانیها با هدف بهبود تجربه جستجو برای کاربران، ارائه مطالب مناسبتر، مفید و قابل اعتماد تر انجام میشود.

مطالب کلی این جلسه شامل موارد زیر می باشد. یک بار آن را امتحان کنید و خطاهای جدی و سایر موارد فنی را که می توانید برای بهبود رتبه الکسا خود اصلاح کنید را پیدا کنید.

تضمین میکند محتوای که یک موتور جستجو ایندکس می کند همان محتوای باشد که هنگام ورود کاربر از طریق موتورهای جستجو مشاهده میکند. زمانی که قرارداد استفاده از هر یک از روشهای تبلیغات به پایان برسد، سیل کاربران به وب سایت شما هم قطع میشود اما در روش رایگان جریان ورود کاربر به سایت شما ماندگارتر است.

اما نگران نباشید، هیچ سایتی در این گودال ماندگار نمیشود. البته این یکی الگوریتم محسوب نمیشود. در واقع گوگل دو فهرست (ایندکس) متفاوت یکی برای کاربران کامپیوتر و یکی هم برای کاربران موبایل دارد.

بالا بردن الکسا

با وجود این امکان چنین اقداماتی وجود دارد و اگر میدانید چنین کاری انجام دادهاید از ابزار disavow استفاده کنید. برت یک روش پیش آموزش پردازش زبان طبیعی است که میتواند بر روی متن بزرگی از متن استفاده شود.

ساخت نقشه سایت با Google Xml Sitemaps

بهروزرسانی هسته گوگل هنگامی اتفاق میافتد که این موتور جستجوی تغییرات اساسی و گستردهای را در الگوریتم موتور و سیستمهای خود ایجاد کند.

خرید بک لینک راش وب

سایتهایی که در ایندکس جستجوی موبایلی رتبه بهتری میگیرند، سایتهایی هستند که در موبایل از سرعت بهتری برخوردار بوده و در کل سازگاری بیشتری با دستگاههایی با اندازه نمایشگرهای متنوع دارند.

همانطور که میدانید مدیران وبسایت ها به دنبال کاهش رتبه الکسا هستند تا با جذب ورودی بیشتر، درآمد بیشتری نیز کسب کنند.

این مجموعه قوانین و الگوها، چراغ راه مدیران وبسایتها و سئوکاران هستند برای اینکه بتوانند سایت خود را مطابق نیاز کاربران و خواستههای گوگل (که همان خواستههای کاربران است) آماده کرده و در نتیجه رتبه خوبی کسب کنند.

نمایش رتبه الکسا سایت

هنگامی که شما این مقاله را دوست داشتید، مایل به اطلاعات بیشتری در رابطه با مشاوره سئو وب سایت خود باشید.

دیدگاه‌ها

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *