ابزار بررسی پیج اتوریتی (Page Authority)

اما در واقع در الکسا شما باید به دنبال کاهش رتبه باشید و نه افزایش آن. از اونجا که افزایش رتبه الکسای سایت یکی از نیازهای جدی ادمین های سایت هاست خیلی ها به دنبال یک راه آموزش افزایش رتبه الکسا هستند.

تبادل لینک سه طرفه

Google AdWords یکی از سرویس های ارائه شده شرکت گوگل است که به شما اجازه می دهد با پرداخت هزینه در صفحه ی نتایج گوگل ظاهر شوید.

کاهش رتبه الکسا Centerit

این افزونه به گوگل کروم متصل می شود و اگر در هر صفحه به یک صدا برخورد کند، می تواند اقدام به دانلود و ضبط آن کند. یک افزونه مختص فایل های صوتی که به صورت یک گزینه در نوار بالای کروم نمایش داده می شود.

برنامه ساخت بک لینک

۳ – به موتور های جستجو کمک می کند تا بین صفحاتی که ممکن است شبیه هم باشند تفاوت قائل شود . نکته بسیار مهم دیگری که وجود دارد این است که لازم نیست همه کار ها را خود بر عهده بگیرید!

خرید بک لینک کامنت

2UP : از این گزینه برای نمایش تصویر اصلی و تصویر بهینه شده در بالا و پایین هم استفاده میشود. کلماتی را بیافزایید که شانس شما برای کسب رتبه های بالا بیشتر است و یا تبلیغات و سئو خود را بر آنها متمرکز کرده اید.

سئو سایت در گوگل

یکی از فاکتورهای سئو که برای گوگل مهم است ، طول عمر یک وب سایت می باشد . این دو گزینه شامل دانلود لینک برای یک فایل و یا Download all links است که برای دانلود تمامی لینک های موجود هستند.

آموزش سئو تصاویر در وردپرس

نکته جذاب و فوقالعاده استفاده از جت سئو این است که به شما میگوید صفحات مدنظر که با افت رتبه مواجه شدهاند، چه مشکلاتی دارند و چه کار کنید تا بتوانید دوباره رتبه آنها را به حالت قبل برگردانید.

آموزش سئو حرفه ای

این افزونه دادههای Hreflang را نشان داده و پیشرفتهترین افزونه در نوع خودش است. فهرستی از بیست افزونه (Extension) گوگل کروم در این مقاله تهیه شده که هر کدامشان دادههای تحلیلی خاصی را در اختیارتان قرار میدهند.

افزونههای گوگل کروم بسیاری در حوزه سئو وجود دارند که در این مقاله برخی از آنها معرفی خواهند شد. کاربران با کمک این افزونه تنها با یک کلیک میتوانند وضعیت سئوی صفحات وبسایتهای مختلف را در مروگر کروم بررسی کنند.

آموزش بهینه سازی وب سایت

پس نقش این دادههای طبقه بندی شده را در این موتورهای جستجوگر دست کم نگیرید، زیرا قرار گرفتن لینک شما درون کادرهای جستجو بازدید از صفحهتان را چندین برابر میکند.

در حین مشاهده هر صفحه، معیارهایی در اختیار کاربران قرار گرفته و میتوانند فایلهای SERP را به CRV تبدیل نموده و به تحلیل ها دسترسی پیدا کنند. به عبارت دیگر، زمانی که در یک صفحه وب، آدرس وب سایت شما به صورت لینک متنی یا تصویری قرار داده میشود به صورتی که با کلیک روی آن، کاربر به وب سایت شما منتقل شود، آن لینک به عنوان یک بک لینک در نظر گرفته میشود.

افزودن ستاره به نتایج گوگل

اگر از نوشتن این مطلب لذت بردید و مطمئنا می توانید اطلاعات بیشتری در مورد مشاوره سئو لطفا از صفحه ما بخواهید.

دیدگاه‌ها

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *