ابزار بررسی جایگاه کلمات کلیدی سایت

تا چند سال پیش برای بررسی رتبه سایت در گوگل از رتبه بندی PR یا همان پیج رنک استفاده می شد اما گوگل در سال 1395 آن را از دید عموم فعال کرد و دیگر به هیچ سایتی پیج رنک نمی دهد.

سئو حرفه ای

بنابراین برای کسب بهترین رنک الکسا شما نه تنها به بازدید بیشتری نیاز دارید بلکه شما به بازدیدکنندگانی نیاز دارید که تولبار الکسا را نصب کردهاند. سعی کنید سایت خود را تبلیغ کنید تا کاربران بیشتری مستقیما وارد وبسایت شما شوند.

این معمولا تعداد عظیمی از بازدیدکنندگان را به سایت شما می آورد و تاثیر محضی روی رتبه الکسای شما خواهند داشت.

پینگ سایت مپ

من پیشنهاد می دهم اگر وقت یا گنجایش لازم برای این کار را دارید آن را انجام دهید.

افزونه رنک مس

اگر قصد دارید سریع تر رتبه الکسای خود را بهتر کنید از بک لینک ها استفاده کنید. این بسیار موثر خواهد بود اگر سایت شما مطالبی مرتبط با MySpaceداشته باشد.

شمارش بک لینک های سایت

همانطور که در بالا خواندیم سایت الکسا بخش عظیمی از اطلاعات خود برای تعیین رتبه الکسا را از طریق تولبار کاربران بدست میآورد. از لینک های مضر ساخته شده در دامین ها اجتناب کنید: بسیاری از دامنههای منقضی شده که متشکل از متون متعدد و زیادی هستند اعم از روسی، چینی و…

نحوه استفاده از تگ Canonical

در این سایت، تحلیل بک لینکها با چند خروجی مشخص انجام میشود: تحلیل پروفایل بک لینک سایت، ارزیابی لینکهای جدید و یا شکسته شده، اندازهگیری اعتبار لینکها، جستجوی بک لینکهای مرتبط با رقبا و شناسایی انکرتکستها.

اما واقعا بک لینک چیست و چگونه می­تواند شما را در زمره سایتهای موفق قرار دهد؟

ساخت کمپین در گوگل ادز

در نهایت الکسا منبع مناسبی برای کسب اطلاعات درمورد سایتهای اینترنتی بوده و شما میتوانید به وسیله رتبه الکسا از میزان محبوبیت و بازدید یک سایت مطلع شوید.

اینکار باعث بهبود جزئی رتبه الکسای سایت شما می شود. ۱۷٫ فرستنده های مطالب را استخدام کنید تا روی سایت مشاوره سئو شما مطلب بفرستند. ۲۰٫ Alexa Auto-Surf امتحان کنید.شاید اینها برای سایت های تازه کار مفید باشند.

چگونه وبلاگ نویسی کنیم

حتی المقدور سعی کنید در شبکه های اجتماعی نیز محتوای عینا کپی شده ی مطالب سایت خود را قرار ندهید و اندکی آنها را بازنویسی کنید.

هاست ایران یا خارج؟

پس تا آخر این آموزش با ما باشید تا آمار سایت خود را افزایش دهید.

دیدگاه‌ها

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *