آیا هر گونه دستکاری بک لینک ها باعث پنالتی میشه؟

دلیل آن این است هنگامی که شروع به اجرای آن می کنید می توانید سئو را بهتر یاد بگیرید. محتوای با کیفیت و تعاملی نیز ستون اصلی یک سایت برنده محسوب می شود.

دانلود نرم افزار ساخت سایت مپ

بسیاری از سایت ها و بلاگ ها هستند که می توانید در آنها کامنت هایی هوشمندانه درج کنید و به صورت روزانه صدها مخاطب جدید کسب کنید! ارزش و دارایی ها در هر مدل تجارتی متفاوت می باشد و شما باید دارایی های کسب و کار خویش را که سبب جلب توجه افراد به شما و کمک به ساخت لینک هدفمند می گردد شناسایی کنید.

نمرهی دریافتی از الگوریتم ماز، به این معنی است که اگر نمرهی شما بین 20-30 است، باید برروی اعتبار دامنهتان بیشتر وقت بگذارید، اما اگر اعتبار دامنه وبسایتتان چیزی بین 70-80 است، اعتبار دامنه وبسایت خوبی دارید.

مشاهده بک لینک ها

علاوه بر این، ابزار مورد نظر کاربرد آسانی دارد و تنها کاری که شما باید انجام دهید وارد کردن آدرس سایتهایی است که قصد بررسی اتوریتی آن را دارید. فهرست ایمیلی اولی که ارسال کردید را به خاطر دارید؟

هاست ایرانی یا خارجی؟

به گزارش زوم تک به نقل از وبسایت سئو پراسر (seopressor)، عناصری بسیاری وجود دارد که به واسطه آنها، گوگل وبسایتها را رتبه بندی میکند.

پس این حقیقت که محتوای با کیفیت عنصر مهمی در مشخص کردن اعتبار دامنه وبسایتها است، نباید دور از انتظار باشد. قبل از اینکه بخواهیم زیر و بم رتبه بندی وبسایتها بر اساس اعتبار دامنه را برای شما شرح بدهیم، مهم است که بدانیم فرق اعتبار دامنه با اعتبار صفحه چیست.

کتاب سئوی فروشگاه اینترنتی

ابزار ما قابل اعتماد، سریع و رایگان است و از همه مهمتر اینکه با این ابزار به صورت همزمان میتوانید دامین اتوریتی را برای 20 سایت مختلف بررسی کنید.

Not Provided Analytics Keyword

اما نه اینکه کلا بگیم هر گونه تغییری کلا بده. در دریافت بک لینک تنوع را رعایت کنید و از هر دو نوع، لینک دریافت کنید اما لینکهای فالو به جهت موثر بودن باید درصد بیشتری از بکلینکها را تشکیل دهند.

دانلود نرم افزار Keyword Planner

همانطورکه میدانید، الگوریتمهای موتور جستوجوگر گوگل هرروز در حال تغییر است؛ بههمیندلیل، وبمسترها باید روزانه اطلاعات جدیدی به دانش قبلی خود اضافه کنند. هنگامی که برای جستجوی موضوع به موتور های جسجو مانند گوگل مراجعه کرده اید متوجه شده اید که برخی سایت ها در ابتدای صفحه و برخی درانتها قرار میگیرند این همان رتبه بندی سایت ها می باشد .

برای ساختن بک لینک صحیح باید تعداد بازدید از سایت را در نظر بگیریم. باید اینطور بگویم که کیفیت ارجحیت دارد بر تعداد لینکها؛ یعنی یک لینک خارجی باکیفیت بهتر از 2 لینک خارجی بیکیفیت است.

سایت انالیز سایت

امکان دارد سایت شما بک لینک هایی داشته باشد که به موضوع سایت شما هیچ ارتباطی نداشته باشد. بطور مثال در صورت جریمه شدن سایت شما، گوگل از همین طریق به شما اطلاع خواهد داد و یا متخصص سئو شما امکان بررسی وضعیت را خواهد داشت.

تخصصی ترین مرکز سئو

اگر شما هر گونه سوالی در رابطه با کجا و نحوه استفاده از مشاوره سئو دارید، می توانید با ما در صفحه وب تماس بگیرید.

دیدگاه‌ها

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *