آیا رنک الکسا معیار مناسبی جهت تعیین تعداد بازدید و اعتبار یک سایت است؟

آیا رتبه الکسا دقیق است؟ توجه داشته باشید که لینک خود را در هر سایتی قرار ندهید ؛سایت های پربازدید و با کیفیت و دارای رتبه خوب ، باید مقصد شما باشد تا در رتبه شما اثر مثبت بگذارد .

افزونه رتبه الکسا برای کروم

اما سایت شما باید روزانه ده ها هزار بازدیدکننده افزایش یابد تا از 100000 به 50،000 برسد.

عدم نمایش سایت در گوگل

حتما نرم افزار را بدون فیلترشکن استفاده نمایید تا آی پی شما از ایران محاسبه شده و بازدید های ایران دریافت نمایید.

پیشنهاد کلمات کلیدی گوگل

من هم مثل شما از زمانی که کار نویسندگی و تولید محتوا را به صورت فریلنسر تولید محتوا شروع کردم به یاد دارم که همیشه برای نوشتن محتوای وبلاگ عالی که از لحاظ سئو قابل قبول باشد و در SERPs رتبه بالاتری داشته باشد لازم بود که زمان زیادی را صرف جستجو در سایت های مثل Google Keyword Planner می کردیم .

در این صفحه سایت شما می توانید تکنیک ها متنوع بسیاری در خصوص سئو را به صورت خلاصه مطالعه کنید.

آموزش بک لینک در وردپرس

این لینک ها می توانند به صورت لینک های داخلی به صفحات دیگر سایت خود شما مرتبط بوده و یا از سایت های دیگر دریافت شده مشاوره سئو باشند.

خرید بک لینک کامنت

از آنجا که هر سه ابزار داده های خود را از منابع مختلف دریافت می کنند (گرچه احتمالاً برخی از همپوشانی بین الکسا و مشابه ویندوز وجود دارد) ، استفاده از آنها در کنار هم نتیجه ای دقیق تر ارائه می دهد.

و اگر می دانند چگونه از الکسا ، مشابه WWW و SEMrush استفاده کنند ، به هیچ وجه به این ابزارها احتیاج نخواهند داشت. اکثر بررسی ها اشاره به تنوع در منابع داده یا استفاده از مشارکت سایت نمی کنند.

الکسا ، SimilarWeb و SEMrush ابزاری با ارزش هستند که تخمین ترافیک “به اندازه کافی خوب” را برای هر سایتی فراهم می کنند. ترافیک و ورودی سایت یکی از مهمترین عوامل موفقیت کسب و کار اینترنتی به شمار می آید.

نحوه اسپم کردن یک سایت

آنها شروع به جمع آوری داده های بیشتر از پایگاه گسترده تر و متنوع کاربران – 25،000 برنامه افزودنی مرورگر ، نوار ابزار مرورگر و افزونه ها کردند.

مشکلی که در این سایت چندین بار اتفاق افتاده و باعث صعود و نزول های شدید نمودار الکسای این سایت شده احتمالا به علت قطع پی در پی سرورها است.

دیدگاه‌ها

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *