آنالیز سئو سایت (نقره ای) – کلوپ سئو

تولید محتوا مهم ترین بخش هر کسب و کاری که استاد محمد کرمی در آموزش سئو مثناسئو به آن میپردازد.

افزونه کپی ممنوع

رتبه بندی سایت روزانه محاسبه می شود اما هر سه ماه یک بار آپدیت می شود.

دامین اتوریتی

Performance: آمار عملکرد سایت شما رو توی موتور جستجوی گوگل نشون میده. خواهش میکنم،از لطف و عنایت شما سپاسگذاریم. در ویدیو زیر به شما یاد دادیم که از این سایت چگونه بک لینک بگیریم.

چرا؟ دلیلش را در پست قبل توضیح دادیم موتورهای جستجو لینک هایی را واقعی می دانند که به مرور زمان ایجاد شوند و در صورت استفاده زیاد از لینک های dofollow غیر واقعی بودن آن ها را تشخیص می دهد و امتیاز منفی برای وب سایت شما در نظر می گیرند.

سئوی سایت فروشگاهی

با ارسال نقشه سایت تون به Google Search Console، کار گوگل رو سادهتر میکنید و از این قضیه مطمئن هستید که کراولر های موتورهای جستجو با اطلاعاتی که در اختیار دارن، کارشون رو موثرتر انجان میدن.

سایت مپ ((Sitemaps فایلهایی هستن که نحوه سازماندهی سایت شما و نوع محتوای موجود در اون رو در اختیار موتورهای جستجو و خزندههای وب قرار میده؛ و اطلاعاتی در مورد تصاویر، محتوای ویدئویی و اینکه سایت شما چه طور بهروزرسانی میشه رو در خودش نگه میداره.

هزینه کاهش رتبه الکسا

مفهوم CTR در گوگل کنسول: CTR که بهش نرخ کلیک خوردن هم میگیم، یعنی نسبت نمایش صفحه (Impressions) به تعداد دفعاتی که کاربر روی لینک موردنظر کلیک کرده؛ مثلا اگر مقاله ما 50 دفعه توی نتایج جستجو نشون داده بشه و 30 دفعه کلیک بخوره عدد CTR اون 60% میشه.

مفهوم Average Position در کنسول سرچ گوگلمیانگین بالاترین جایگاهی که سایت شما در صفحهنمایش جستجو برای اون کلمه کلیدی داره رو نشون میده؛ مثلا اگه یک نفر کلمه کلیدی سایت شما رو جستجو بکنه و جایگاه صفحات سایت شما در نتایج جستجو رتبه 1 یا 2 باشه و همینطور اگه شخص دیگهای هم کلمه کلیدی سایت تون رو جستجو بکنه و نتایج سایت شما توی نتایج جستجو رتبه 2 و 7 باشه، عدد Average position برای این صفحه 1.5 خواهد بود.

دانلود نرم افزار ساخت بک لینک

وقتی وارد محیط سرچ کنسول میشید اولین صفحهای که روبهروی خودتون میبینید صفحه Overview هست.

افزایش رتبه الکسا سایت

در سرچ گوگل قابلیت هایی در نظر گفته شده است که شما می توانید محدوده سرچ را محدود کنید.

پیج رنگ گوگل

در اینجا بیشتر به بررسی وب سایت مشاور سئو.

دیدگاه‌ها

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *