آموزش Disavow و حذف بک لینک های اسپم

این الگوریتم ها برای سئو و بهینه سازی سایت تنظیم شده اند و بر اساس این الگوریتم هاست که وب سایت های شما تجزیه تحلیل می شود و نتایج متفاوتی را نشان می دهد.

چک بک لینک

همانطور که می بینید پوسته این سایت یک پوسته ساده وردپرسی می باشد ، ولی در کلمه های کلیدی در صفحه اول می باشد ، این نشان دهنده این موضوع هست که شما هر قالبی داشته باشید با اصلاح و بهینه سازی میشود بهترین کیفیت را از آن گرفت.

کد تگ H1

مورد اول: اگر بخواهیم مورد اول را بررسی کنیم، باید به این نکته اشاره داشته باشیم که گوگل توسط الگوریتم رنک برین رفتار مخاطبان را بررسی می کند. روش کار ان بدین صورت است که خزنده های ان دنبال مطالب و محتوای های دسته اول و ناب است و سایت هایی را که کپی میکنند را شناسایی و از لیست جستجو حذف میکند.

تمام تلاش ان این است که کاربران به راحتی به اهدافشان برسندحتی به لحاظ موقعیت جغرافیایی و بومی،مطلب و هدف مورد نظر را به کاربر نشان میدهد.

اما در سیستم مدیریت محتوا وردپرس برای بهینهسازی تصاویر پلاگینهایی نیز در نظر گرفته شده است. به طور کلی توصیه بر عدم استفاده از کلمات کلیدی بسیار رقابتی و همچنین کلمات کلیدی متروک (بسیار کم استفاده) است و به یک نگاه متعادل در این زمینه احتیاج داریم.

ساخت نقشه برای سایت

این الگوریتم بیشتر برای بهبود نمایش نتایج خودش است و ارتباط مستقیمی با رتبه بندی ندارد.صرفا عباراتی را که کاربر جستجو کرده بررسی می کند و بر اساس خواسته های کاربر سعی میکند بهترین نتیجه را نمایش می دهد.

Link Juice چیست

بنابراین به این موضوع پی بردیم که افراد و شرکت هایی که سئو ارزان ارائه می دهند دانش و تجربه لازم و کافی ندارند و از سایت شما برای آزمون و خطای خود در سئو سایت استفاده می کنند، که این عمل قطعا برای سایت شما زیان بار می باشد، به همین علت کار درست این است که آینده کسب و کار خود را به این نوع شرکت ها نسپارید.

این الگوریتم ها با استفاده از داده های کاربران و هوش مصنوعی گوگل وظیفه ی بهبود تجربه جستجو را بر عهده دارند. باعث افزایش دانش و تجربه در زمینه سئو می شود.

بک لینک و یا در زبون اصلی خود Backlink به معنای پیوندهای پشتوانه. این الگوریتم وظیفه ی شناسایی 1.لینک های اسپم 2.سایت هایی که بک لینک خریداری میکنند را دارد.

تاثیر کپی مطالب سایتهای دیگر در سئو

این الگوریتم وظیفه ی شناسایی سایت هایی را دارد که محتوای خود را از سایت های دیگر کپی میکنند. نوشتن محتوای با ارزش و رعایت مباحث مربوط به سئو.

بهینه سازی تصاویر در وردپرس

در این بخش ما به صورت کامل این موضوع را مورد مشاور سئو بررسی قرار میدهیم. الگوریتم ها دارای هدفی مشخص هستند که هر جز از آن به صورت بهینه برای رسیدن به آن هدف کار میکند.

تعداد بک لینک

همچنین با بررسی و آنالیز آنچه مخاطبانتان میخواهند، سایت شما را بهینه سازی خواهد کرد. سیاره یادگیری فاماپلنت در مقالات آموزشی دیگری به طور کامل به بررسی هر کام از این الگوریتم ها خواهیم پرداخت.

فایل آماده Robots Txt

صاحبان وب سایت همیشه به دنبال راهی برای بهبود رتبه ی خود در نتایج جستجوی گوگل هستند. در این روش شما می توانید کلمات کلیدی را برای موتور جستجوی گوگل مشخص نمایید تا زمانی که کاربر کلمه مورد نظر را جستجو نمود سایت شما در نتایج جستجو نمایش داده شود.

دیدگاه‌ها

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *