آموزش کامل چگونگی تغییر پیوند یکتا در وردپرس و تنظیمات آن – شهر وردپرس

اما در مواقعی که قصد سفارشی سازی بیشتر سایت را داشته باشیم، باید دست به کار شده و robots.txt سفارشی سایت خود را در وردپرس ایجاد کنیم.

فایل Robot.txt چیست

اگر لینکهای وبسایت شما ساختار خوبی ندارد همین حالا باید برای تغییر پیوند یکتا در وردپرس اقدام کنید. گوگل تفاوت بین این شانه و شانه مناسب برای موی سر را به خوبی می داند.

Google Xml Sitemaps

جستجوی معنایی برای نمایش بهترین جواب به الگوریتم مرغ مگسخوار کمک می کند.دقت کنید امروزه اگر شما یک عبارت را سرچ کنید، گوگل معنی کلمات مشابه را به خوبی درک می کند.

نصب Widgets الکسا :

حتما تابه حال با این مشکل مواجه شده اید، که موضوعی را در گوگل سرچ کنید و اما نتوانید منظور خود را به خوبی برسانید.

دیدن بک لینکهای سایت

هم چنین با تمرکز روی محتوا مقاله و استفاده از لینک های طبیعی اعتبار خوبی را کسب کنید.

تاثیر Cdn در سئو

بعدازاین که متوجه مشکل در سایت خود شدید، ابتدا اطمینان حاصل کنید که این مشکل مربوط به لینک سازی نامعتبر بوده است و سپس برای انجام اصلاحات دیگر اقدام کنید.

مشاهده بک لینک ها

قرار دادن تصاویر خود در یک نقشه سایت، شانس خزیدن و نمایه سازی تصاویر توسط موتورهای جستجو را بسیار افزایش می دهد.

درابتدای فعالیت گوگل، حرف اضافه نیز از نظر گوگل با کلمات کلیدی تفاوتی نداشتند و همین نیز باعث سردرگم شدن موتورهای جستجو می شد.

No: ‘noindex’ Detected In ‘robots’ Meta Tag

بدین ترتیب گوگل می تواند بهترین و مرتبط ترین نتایج جستجو را به کاربر نمایش دهد. در گراف دانش گوگل سعی می کند تمامی نتایج مرتبط با جستجوی شما که در کامل کردن اطلاعاتتان نقش دارند را نیز به شما نمایش دهد.

ثبت سایت در گوگل انالیز

توجه کنید این الگوریتم روی رتبه بندی سایت های مختلف دخالتی نمی کند تنها به گوگل کمک می کند تا بتواند بهترین نتایج را به کاربر نمایش دهد. الگوریتم پنگوئن می تواند این سایت ها را شناسایی کرده و به کل از نتایج جستجو حذف کند و یا سایت موردنظر را جریمه می کنند.

الگوریتم پنگوئن دراین زمان وظیفه دارد تمامی لینک های اسپم را شناسایی کند و درصورت این که سایتی بک لینک خریداری کرده باشد، آن را از نتایج جستجو به کلی حذف کند.

برای این که بتوانید اعتبار خود را نزد این الگوریتم حفظ کنید، لازم است نکات زیادی را دراین حوزه رعایت کنید.

زمانی که مطلب خود را منتشر کردید وقت ارسال ایمیل است. ببخشید من الان با کیفیت ۱۰۸۰p دانلود کردم و اگر اینطوری فیلم های شما رو تماشا کنیم جز بازید شده فیلم هستیم منظورم این است که شما متوجه میشوید که ما فیلمو دیدیم یا حتما باید پخش آنلاین ببینیم لطفا توضیح دهید.

معایب کلودفلر

برای حل این مشکل پای یکی از الگوریتم های گوگل به نام مرغ مگس خوار به میان آمد. درنهایت نیز از سایت های اسپم و بی ربط سردرمی آورید. وقتی سایت شما بک لینک های کمی داشته باشد، سرعت پایش ربات های گوگل در وبسایت شما کم خواهد بود.

با این حال چیزی که مهم است، شیوه به دست آوردن بک لینک ها است. همانطور که می دانید ایندکس شدن صفحات وب سایت و قرارگرفتن در رتبه های بالای جستجو در گوگل و بینگ و سایر موتورهای جستجو کار بسیار ساده ای نیست و مطمئناً برای رسیدن به جایگاهی مناسب در سرچ موتورهای جستجو کاریست بسیار پر هزینه و سخت.

Broken Link Checker افزونه

زمانی که از ریدایرکت 301 استفاده میکنید، در حقیقت به موتورهای جستجو میگویید “این صفحه از اینجا نقل مکان کرده است. برای یافتنش بهتر است به این آدرس مراجعه کنید!”.

تعداد صفحات ایندکس شده سایت

همان طور که درابتدای معرفی این نوع الگوریتم بیان کردیم، پنگوئن به محض مواجهه با لینک اسپم سایت را از نتایج جستجو حذف می کند.لینک های اسپم برای کاربر آزاردهنده هستند و نتیجه دلخواه کاربر را به وی نمی دهند به همین دلیل نیز توسط الگوریتم های گوگل اوت می شوند.

متا کلمات کلیدی

توجه کنید گوگل ارزش بالاتری را به سایت هایی با لینک ورودی بالاتر می دهد ودرنهایت نیز امتیاز بالاتری را در بین نتایج جستجو به آن ها می دهد.

دقت داشته باشید شما درهمان ابتدا متوجه نمی شوید که توسط پنگوئن جریمه شده اید، بلکه ممکن است ترافیک سایت شما کاهش پیداکند و یا بعدها با پیغام لینک سازی نامعتبر روبه رو مشاوره سئو شوید.

پس اگر می خواهید الگوریتم پنگوئن ساییتان را اوت نکند، بهتراست قبل از هرکاری به دنبال لینک های طبیعی برای سایت خود باشید. الگوریتم پنگوئن وظایف خاصی را در مواجه با سایت های مختلف دارد که درصورت مواجهه با آن سایت را به کلی اوت می کند.

دیدگاه‌ها

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *