آموزش کامل بهینه سازی تصاویر و سئو عکس |Image SEO

اما فراموش نکنید این تنها یک سناریو برای قرار گرفتن در نتایج گوگل است و شما باید بستر مناسب سایت سئو شده را با توجه به اقداماتی که در ادامه به شما خواهیم گفت را آماده کنید.

سایت های بهینه سازی عکس

علاوه بر این هزاران افزونه دیگر نیز برای کسب رتبه بهتر یا افزایش سئو وبسایت موجود است. با داشتن وبلاگ میتوانید به صورت مستمر محتوای تازه به سایت خود اضافه کنید، از وبلاگهای دیگر لینک بگیرید و با افزایش سئوی سایت خود، از رقبایتان پیشی بگیرید.

تعداد سرچ کلمه در گوگل

اگر شما یک کسبوکار اینترنتی راهاندازی کردهاید بهتر است راهکارهایی جهت افزایش سئو سایت خود در برابر دیگر رقیبان که دارای رتبههای بسیار بالا هستند را بهطور کامل آموزش ببینید و رعایت کنید.

برای بالا بردن سئو و کسب رتبه بهتر در گوگل راهکارهایی ارائهشده است. سایتهای مختلف همیشود به دنبال کسب رتبه بهتر در گوگل هستند؛ ازاینرو بالا بردن سئو در بین این سایتها به یک رقابت تبدیلشده است.

تعداد بک لینک سایت

یک سری سایتهای مرجع به نام وبدایرکتوریها وجود دارد که میتواند به شما در بالا بردن میزان سئو سایتتان کمک کند. شامل بازاریابی محتوا می باشد که در رسیدن به رتبه های برتر نقش مهم و کلیدی دارد.

آیا می خواهید فیلم های شما در نتایج موتورهای جستجوگر یافت شوند؟ به صورت کلی در داخل کشور این مورد اکثرا پولی است و در نمونه های رایگان تا 30 روز این امکان به شما داده می شود، لذا بک لینک ها نیز موقتی خواهند بود.

تغییر توضیحات سایت در گوگل

ممکن است که شما بهعنوان مدیر یک سایت مایل باشید چند سطح دسترسی مختلف به کارمندان خودتان دهید که امکان دسترسی به تمام صفحهها و مطلبها را نداشته باشند.

افزایش رتبه سایت رایگان

این تگ وقتی خوب است که اگر به هر علتی عکس در سایت شما نمایش داده نشود، این مطلب به جای آن نمایش داده خواهد شد.

افزایش کلیک خور سایت

اطلاعات این بخش صاحبان سایت ها را از جریمه شدن سایتشان و دلیل آن آگاه میکند. حالا وارد اکانت شوید و از منوی Tools گزینه Keyword planner را انتخاب کنید.

شما با استفاده از این افزونه میتوانید محصولات مختلف خودتان را تعریف و دستهبندی کنید. در رؤس این نمودار، سایت گوگل قرار داره که تعداد بسیار خیلی از بازدیدکنندگان رو دریافت می کنه و رتبه ی الکسای اون در تموم کشورها یکه.

اموزش سئو حرفه ای

گوگل ادز چگونه کار میکند؟ بعد از آپلود کردن هر نوع تصویر در سایت این افزونه به صورت خودکار آنرا بهینه میکند و نسخه بهینه شده را در جایگاهی که انتخاب کردید قرار میدهد.

این سایتهای مرجع با توجه به فعالیتهای سایت شما آن وبسایت را دستهبندی میکند. اگر با استفاده از ترفندهای بالا، باز هم به نتیجه دلخواهتان نرسیدهاید، میتوانید از گوگل بخواهید که یک عبارت را عیناً از نتایج جستجو حذف کند.

نرم افزار سئو چیست

بسیاری از وب سایت ها به دنبال بهینه کردن تصاویر برای موتورهای جستجو هستند؛ تصاویر همان چیزی هستند که توجه مخاطب را به یک مقاله، یک محصول یا یک برند، مشاور سئو جلب میکنند.

در این مورد گوگل رفتار کاربران در صفحه شما را مورد بررسی قرار میدهد، و اول از همه میبند که شما مورد پسند کاربر هستید یا خیر، برای افزایش LandingPage Experience با طراحی گرافیکی شما و جلوه بصری صفحه تان خوب باشد، دکمه ها به اندازه و در جاهای مناسب قرار داده شده باشند، صفحه بهینه و سریع باشد و کاربر برای لود شدن صفحه زیاد صبر نکند.

به طور کلی برای بهبود رتبه سایت، نیاز است که محتوای سایت را به گونه ای بهینه سازی نمود که در نتایج جستجوها مشاهده شوند. یکی از افزونههایی که میتواند انتخاب بسیار درستی در این مورد باشد و در موارد بسیاری به شما کمک کند افزونه رایگان ووکامرس است.

برای مثال اگر قصد راهاندازی یک فروشگاه دارید میتوانید از افزونهی WooCommerce که یکی از قدرتمندترینهای فروشگاه­سازهای وردپرس است استفاده کنید (از ویژگیهای ووکامرس میتوان بهرایگان بودن، محاسبهی مالیات، فروش محصولات مختلف و گزارشات فروش و درآمد اشاره کرد).

بهعنوانمثال منوی بالای سایتها در صفحهنمایش بزرگ تمام گزینههای آن قابلمشاهده است، اما در صفحه نمایشگرهای کوچک به دلیل کمبود فضا بهتر است این گزینهها در یک منوی کشویی قرار دادهشده باشد.

سایت پیدا کردن کلمات کلیدی

به همین علت در بخش پشتیبانی و آموزش های گوگل تاکید شده که هر صفحه سایت یک آدرس و عنوان مختص خود داشته باشد. همچنین اگر کاربر سایت شما از یک صفحهنمایش کوچک مانند صفحه گوشی موبایل برای نمایش سایت شما استفاده کند، چیدمان سایت شما خوانایی و بهنوعی تجربه کاربری خوبی داشته باشد.

دانلود اموزش سئو

بعدازاینکه روش ساخت سایتتان را انتخاب کردید، باید یک هاست(میزبان وب) و دامین خریداری کنید که در حال حاضر هزینه یک هاست حدودا از صد هزار تومان شروع میشود (البته این مقدار در شرکتهای مختلف متفاوت است)، شما باید با توجه به نیاز سایتتان هاست مناسب را انتخاب کنید.

نمایش رتبه سایت

درواقع آینده کسبوکار اینترنتی شما تا حد زیادی وابسته به افزونه­هایی است که شما بهدرستی آنها را انتخاب کرده­اید.

دیدگاه‌ها

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *