آموزش کاربا افزونه فشرده سازی تصویرwp-smush/ ویژگی های افزونه اسموش / سوال وردپرس

مغز وردپرس با مطالب آموزشی رایگان و آموزش رایگان وردپرس سرمایه اولیه کار را در اختیار شما قرار میدهد تا در ادامه با تلاش خود به موفقیت های بزرگی برسید .

نقشه سایت Xml

یکی از عناصر بسیار مهم تشکیلدهنده سایت تصاویر و عکسهایی میباشد که وبمستران و مدیران سایتها در مطالب وبسایت خود استفاده میکنند و چنین تصاویری باید دارای استانداردهای سئو باشند تا به رتبه سایت شما صدمه نزند.

متا تگ کیورد

اما چرا؟ محتوا و مطالب صفحات سایتتان توسط ربات ها (خزنده ها) یا crawl های موتور جستجو بررسی و دیده می شود، که باید این ربات ها و خزنده ها را شرطی کنید.

اگر یک مدیر سایت به وب سایت شما با خاصیت dofollow لینک دهد، هم انسان ها و هم موتورهای جستجو می توانند آن را دنبال کنند. در نسخه رایگان این سرویس تمام کلمات جستجو شده مرتبط به حوزه کسب و کار شما را در اختیار شما قرار می دهد ولی میزان دقیق جستجوی کلمات را نشان نمی مشاوره سئو دهد.

در طی این فرآیند شانس بالایی برای ردگیری و پیداکردن کاربران جدید و مشتریان بالقوه خواهید داشت که با شناسایی و هدفگیری دقیق نیاز آنها میتوانید ترافیک هدفمندی را کسب کنید.

کلماتی هم که در میان تطبیق گسترده و تطبیق دقیق قرار دارند، میتوانند ترکیبی از اهداف بالا را پوشش دهند.

این امکان مدتهاست از میان رفته و تنها دو پلن مالی وجود دارد که برای هر کدام میتوانید یک ماه به صورت آزمایشی از الکسا استفاده کنید. استفاده از کلمات کلیدی و صفحات بسیار زیاد در یک وبسایت، سبب میشود تا کاربران بسیاری به وبسایت شما به صورت روزانه مراجعه کنند.

افزونه Gd Star Rating

شرکت مایکروسافت توصیه کرده است که تعداد لینک های داخلی را در هر صفحه زیر 100 عدد نگه دارید تا کاربران به راحتی بتوانند از سایت شما استفاده کنند و رتبه شما در گوگل حفظ شود.

بررسی پیج اتوریتی

برای ساخت بک لینک باید این را بدانیم که آنها می بایست به صورت طبیعی عمل کنند و استفاده از راه­ های غیرطبیعی برای لینک سازی به هیچ عنوان کار درستی نیست.

براساس تجزیه و تحلیل ما، وجود دادههای ساختاری هیچ ارتباطی با رتبهبندی گوگل ندارد. سلامی به شدت آخرین آپدیت پیج رنک گوگل به همه دوستای مهربونم. در وهله اول برای استفاده از این ابزار نیاز به یک حساب کاربری تبلیغات گوگل Google ADs دارید.

یکی یه نعل میزنند و یکی به میخ و کلی ضربالمثل جالب دیگر که میتوان در این شرایط استفاده کرد.

Auto-Smush:به صورت کاملا خودکار تصاویر شما را فشرده خواهد کرد. 1. افزونه را فعال کنید و به بخش تنظیمات آن بروید ، برای فشرده سازی تصاویری که قبلا در سایت قرار داده اید.

افزایش ترافیک

با کلیک بر روی گزینه Smush Now تصویر مورد نظر شما فشردهسازی میشود و حجم آن کاهش مییابد و میتوانید از آن در هر بخشی از سایت که نیاز دارید استفاده کنید.

2. پس از این وقتی در قسمت افزودن نوشته تصویر خود را قرار میدهید افزونه بصورت خودکار حجم آنرا کم میکند و کاملا بصورت اتوماتیک میباشد.

فقط کافیست قالب وردپرس مورد نیاز خود را نصب کرده و با افزونه وردپرس موجود در سایت امکانات سایت خود را ارتقا دهید.

خرید کاهش رتبه الکسا

با کلیک برروی این گزینه وارد صفحه ای می شوید که باید تنظیمات این افزونه تکمیل و فعال کنید. برای بهینهسازی تصاویر سایت خود از طریق بخش رسانه ابتدا وارد بخش رسانه شوید؛ در این بخش میتوانید تصاویر جدیدی را آپلود کنید و یا از تصاویر قبلی که در سایت وجود دارند استفاده کنید.

قالب موزیک بیان بلاگ

البته کلمات کلیدی مناسب کمک میکنید که توضیحات متا برای کلمات بیشتری در نتایج باشد پس استفاده درست از آن در رتبه بندی وبسایت تاثیر گذار است.

دیدگاه‌ها

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *