آموزش نقشه سایت با افزونه فارسی Google XML Sitemap + فیلم آموزشی

زمانی که محتوای سایت شما با سرعت بیشتری در دیتابیس گوگل ایندکس شود، احتمال پیشی گرفتن شما نسبت به رقبا در سئو محتوا بیشتر است.

افزونه سئو گوگل کروم

در عوض میتوانید از روشهایی که در مقالهی «افزایش سرعت سایت با Leverage Browser Caching» توضیح دادهایم استفاده کنید.

سایت های تبادل ترافیک

این تگها برای بازدیدکنندگان وبسایت شما قابل مشاهده نیستند، اما رباتهای موتورهای جستجو از محتوای آنها استفاده میکنند. این نوع از تگها، اختیاری در نظر گرفته شدهاند زیرا وجود و یا عدم وجود آنها برای وبسایت، تاثیر چندانی روی رتبهبندی ندارد.

دانلود آموزش سئو

به جای این کار، زمانی که صفحات شما منقضی شدند آنها را حذف کنید و برای date نیز نقشهی سایت بسازید و آن را همیشه به روز نگه دارید.

اگر شما هم ارورهای زیادی مربوط به متاتگها دریافت کردهاید یا حتی علاقهمندید که راجع به آنها اطلاعاتی کسب کنید، مطالعهی این مطلب را ادامه دهید.

شاید به مرور زمان اهمیتشان در سئو تغییر کند ولی همچنان استفاده از آنها در وبسایت اجباری میباشد، زیرا اطلاعات مهمی را به موتورهای جستجو ارائه میدهند. 1- سایز عکس را متعادل کنید یعنی اگر زیاد بزرگ است و سرعت لود صفحه را کند می کند حتماً قبل از آپلود، سایز آن را برای یک سرعت اینترنت میانگین ریسایز کنید.

Distribution: از این تگ برای مشخص کردن دسترسی افراد به محتوای صفحه استفاده میشود و حالت پیشفرض آن به صورت “global” است. Rating: از این تگ برای مشخص کردن درجهی سنی صفحه استفاده میشود.

برای اینکه یک وب سایت بهینه در موتور های جستجو داشته باشیم نیازمند تولید مطالب هستیم و در واقع مطالب سایت باید بهینه سازی گردد ، مطالب باید پر مغز ، جدید و صرفا برای مخاطبین نوشته شده تا در بهینه سازی سایت ما موثر واقع گردند.

از تگ های H2 تا H6 نیز به خوبی در طول متن استفاده ببرید. در گذشته بعضی از این متا تگها (مانند متا تگ کلمات کلیدی) مهمترین تگ برای شناسایی دستهبندی کلمات کلیدی یک سایت در جستجو محسوب میشدند.

به طور کلی برای کانونی سازی صفحات میتوان از کد زیر استفاده کرد. انتخاب عنوان های کلی برای صفحات مانند Untitled 1 ، New Page ، صفحه یک ، صفحه اصلی و …

Expiration/date: تاریخ انقضا (Expiration) برای مشخص کردن زمان انقضای یک صفحه استفاده میشود و روز (date) زمان ساخته شدن صفحه را بیان میکند.

انتشار پست مهمان

Author/web author: این تگ برای مشخص کردن نویسندهی صفحه استفاده میشود و وجود آن ضرورتی ندارد.

یعنی به رباتها اعلام میکند که محتوای صفحه فقط مناسب بزرگسالان است و باید برای کودکان فیلتر شود. محتوای بهینه سازی نشده رنک نمی گیرند و در نتیجه میزان ترافیک سایت بسیار کم خواهد بود.

لینک های سایت

بنابراین می توانید از طریق نوشتن محتوا مفید در قالب ریپورتاژ آگهی در وب سایت های خبری کاری کنید که میزان بازدید سایت شما افزایش پیدا کند و یا اینکه با سایت های معتبر و شناخته شده وارد مذاکره شده و از آن ها لینک های رایگان دریافت کنید.

2. در قسمت نظر های مطالب وبلاگ ها و سایت ها برای درج لینک به نویسنده نظر از خاصیت Nofollow استفاده می شود که این عمل از انتشار نظرهای اسپم برای افزایش رتبه سایت نویسنده نظر جلوگیری می کند.

یک کمپین برای کت، یک کمپین برای کفش، یکی برای کلاه و الی آخر. HTTPS: یک پروتکل امنیتی است که اطلاعات را بین کاربر و سرور بصورت کد شده رد و بدل میکند.

مزیت جالب دیگری که از خدمات سئو نصیب ما می شود این است که جذب ترافیک ارگانیک ساده تر می شود. سرعت به روزرسانی صفحات در الگوریتم کافئین خیلی زیاده و در هر ثانیه هزاران صفحه رو به روزرسانی کرده و در نتیجه کاربر می تونه به جدیدترین و به روز ترین صفحات دسترسی پیدا کنه.

ثبت سایت در Google Webmaster

این مطالعات نشان میدهد که وب سایتهایی که تغییراتی را در برچسب عنوان سئو اعمال کردند، شاهد افزایش چشمگیری در رتبهبندی خود بودهاند!

بر روی دکمه add a property کلیک کنید و آدرس دامنه خود را وارد و اضافه کنید.

Do not use automatic priority calculationاز محاسبه اولیت اتوماتیک استفاده نکن ، : با این گزینه تعیین می کنید که ارزش تمامی مطالب موجود در سایت یکسال می باشد.

نحوه اسپم کردن یک سایت

اگر از نوشتن این مطلب لذت بردید و مطمئنا می توانید اطلاعات بیشتری در مورد مشاور سئو لطفا از صفحه ما بخواهید.

دیدگاه‌ها

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *