آموزش – فایل Robots.txt پیشنهادی برای زنفورو

در نظر داشته باشید که وب سایتهایی مانند الکسا معیارهای خاص خود را برای امتیازدهی به سایت های اینترنتی دارند، به عنوان مثال الکسا بر اساس تعداد بازدیدکننده یکتا در روز و تعداد صفحات مشاهده شده به سایتهای مختلف امتیاز میدهد.

دانلود افزونه Alexa

پیشنهاد دیگر اینکه بعد از تولید محتوای ارزشمند و علمی، لینکی از صفحه، در ویکی پدیا و در موضوع مرتبط، به عنوان منبع ذکر کنید.

عنوان صفحه باید در تگ H1 باشد و بقیه سرصفحهها با رعایت سلسله مراتب به ترتیب در H2، H3 و …

درباره کتاب جدیدی، به نام «آفتاب پرستها»، چند پاراگراف نوشتهاید، بهتر است یک تصویر با کیفیت از جلد این کتاب، در متن قرار دهید و در تگ img برای صفت alt، کلمات «کتاب جدید؛ آفتاب پرست ها» را بنویسید.

ثبت سایت مپ در گوگل وبمستر

برای جستجوی کلمات کلیدی در گوگل وبمستر در قسمت performance روی گزینه New کلیک کنید سپس Query را انتخاب کرده و کلمه خود را وارد کنید.

افزونه پیشنهاد دهنده کلمات کلیدی

همینطور موتور جستجوی مدنظر خود، مثلا گوگل انگلیسی، و زبان مرورگر مدنظر خود را انتخاب کنید. ربات های کراولر گوگل یا سایر موتور های جستجو، برای هر سایت یک بودجه مشخص برای خزش آن در نظر می گیرند.

دامین اوتوریتی

برای قسمت های دیگر میتوانید لینک های داخلی و خارجی را برای بهبود سئو بکار ببرید.

حتی اگر رباتی وجود داشت که نمیخواستید در سایتتان پرسه بزند، میتوانید آن را هم مشخص کنید. نتیجه گیری در مورد الکسا این است که تخمین خوبی است اما به دلیل برخی شیطنتها معتبر نیست.

بالا آوردن یک کلمه کلیدی در گوگل را با این فرض بررسی میکنیم که مناسبترین کلمه کلیدی توسط شما استخراج شده است و حالا میخواهید آن را در گوگل بالا بیاورید زیرا یافتن کلمه کلیدی مناسب هم اصولی دارد.

استفاده از سرویسی که با توجه به کلمه کلیدی اصلی، عبارات بیشتر جستجو شده در گوگل را به ما اطلاع دهد، می تواند کمک بزرگی به بهینه سازی کلمات کلیدی استفاده شده در سایت کند.

کتاب آموزش سئو سایت های وردپرسی

این یعنی بازدیدکننده آگاهانه به محتویات بنر توجه میکند و در آیندهای نزدیک تصمیم میگیرد به سایت تبلیغکننده مراجعه کند یا اینکه حداقل متوجه بنر شده است و از کالا و خدمات تبلیغکننده آگاهی پیدا کرده است.

موتور جستجو از الگوریتمهای مختلفی استفاده میکند تا وب سایتها را رتبه بندی کرده و بر اساس این رتبه بندی آنها را در لیست نتایج جستجو نمایش دهد. گوگل برای درک ماهیت تصویر از تگ alt به همراه الگوریتم های بینایی کامپیوتر و محتوای صفحه استفاده میکند.

کتاب های سئو

همانطور که قبلاً گفتیم برای کلمات کلیدی اصلی فقط کافی است که از تگ Bold استفاده نمایید. اگر امروزه مشاهده می کنید که یک محتوای باکیفیت در رنک یک یا صفحه اول گوگل قرار گرفته است، مطمئن باشید بهتر از آن محتوا برای آن عبارت کلیدی وجود نداشته مشاور سئو است.

قبل از هرکاری شما باید بدانید کجا هستید تا نه تنها بتوانید پیشرفت کنید بلکه این پیشرفت را مشاهده کنید.

برای مشاهده نتایج پیشنهادی گوگل کلیک کنید. ما در این مطلب قصد معرفی یک وب سایت برای بهینه سازی کلمات کلیدی در سایت شما را داریم. بعد از پیدا کردن لینک شما روی آن کلیک کرده و وارد سایت شما می شوید و به اندازه ای که سیستم مشخص کرده در سایت می مانید.در حال حاضر بین 10 تا 200 ثانیه امکان تنظیم وجود دارد.

بهینه سازی Adwords

در این مقاله با ما همراه باشید تا به توضیح کامل پیدا کردن کلمهی کلیدی با استفاده از موتور جستجوگر گوگل بپردازیم. با این حساب باید در لیست نتایج جستجوی گوگل، حداقل در صفحه اول دارای جایگاهی باشید.

انجام سئو سایت ارزان

اگر درست انجام داده باشید، نتایج مرتبط به عبارت کلیدی اصلی وارد شده بصورت یک لیست جامع نمایان خواهد شد. SEMrush ابزار محبوب من در این لیست است.

رباتهای موتور جستجو متوجه میشوند که تمرکز شما بر موضوع کتاب جدید بوده است. برخی از مرورگر ها در هنگامی که نشانگر موس را بر روی تصویر قرار می دهید، متن جایگزین تصویر را به صورت تولتیپ نمایش می دهند.

در این دوره آموزشی ما به صورت کامل شما را با افزونه WP Smush Pro آشنا می کنیم،که بتوانید از این افزونه روی سایت وردپرسی خود استفاده کنید.

محصولات پر فروش

و این دقیقا نتیجه ایست که هر وب مستر برای بهینه سازی کلمات کلیدی خود نیاز دارد. برای رقابت، شما فقط به مقاله متکی نیستید. در حال حاضر موتور جستجوی گوگل، بیشترین کاربر را دارد و برای همین بایستی به فکر این باشیم که چگونه یک کلمه کلیدی را در گوگل بالا بیاوریم.

دیدگاه‌ها

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *