آموزش سرچ کنسول گوگل – Google Search Console

ارسال پست به عنوان مهمان روشی عالی برای کاهش رتبه الکسا است. در حالی که سئو در حال تغییر است، در بالای موضوع مورد بحث بازاریابان میماند انگار که روشی قوی برای آوردن بازدیدکنندگان به بازار فروش شرکت و هدایتشان به سمت فروشتان است.

پیدا کردن رتبه یک کلمه در سئو برای یک سایت

چنین رویکردی باعث میشود محتوای شما غیر طبیعی و بیفایده برای مخاطبان مورد نظر خود باشد. پنجره ای مانند تصویر زیر به شما نمایش داده میشود که میتوانید آدرس سایت مورد نظر خود را در آن وارد کنید.

ممکن است فکر کنید استفاده از کلمات کلیدی هدف در هر جمله از محتوا باعث افزایش رتبه شما میشود.

ولی آیا کلمههای کلیدی درستی انتخاب کردهاید؟ آیا شما به دنبال رونق کسب و کار خود و جذب مشتریان جدید نیستید ؟

با استفاده از Skyscraper نه تنها کیفیت سئو و رتبه بندی شما توسط گوگل افزایش خواهد یافت، بلکه میزان بک لینک های شما هم به صورت چشمگیری افزایش پیدا میکند.

Partclick افزایش رتبه گوگل

برای افزایش سرعت ایندکس محتوای سایت می توان کارهای مختلفی انجام داد. پس از توضیح عوامل موثر در افزایش رتبه سایت و افزایش بازدید از سایت مطلع شدیم و می رویم سر اصل مطلب.

بنابراین، اگر شما بر روی کلمه “دیجیتال مارکتینگ” کار میکنید، به کنسول جستجوی گوگل سر بزنید و ببینید که در هنگام سرچ این عبارت، چه پیشنهادات دیگری را ارائه میدهد و از همان کلمات یا عبارات در عناوین سئوی خود در جهت بالا بردن رتبه سایت استفاده کنید.

متاتگ کلمات کلیدی

گاهی عبارتی که به نظرتان درست است ممکن است برای افراد دیگر معنایی کاملاً متفاوت داشته باشد، یا میتواند خیلی عمومی باشد.

یکی از پرکاربردترین کلمات در حوزه بهینه سازی وب سایت، کلمه بک لینک است. در هر صورت به این شکل برای کلمات کلیدی اشتباه بهینهسازی کردید. مشکل این است که میخواهید برای یک کلمه کلیدی به خصوص رتبه بندی شوید، ولی در تمرکز متن روی موضوع هدف شکست میخورید.

این کار به سادگی از طریق اضافه کردن کدهای اسکیما به مطالب و صفحات خود امکان پذیر است. نکته: اگر می خواهید ربات های گوگل، صفحه ای را ایندکس نکنند از متاتگ Noindex استفاده کنید نه اینکه از طریق فایل Robots.txt دسترسی به آن صفحه را ببندید.

فرق هاست ایرانی و خارجی

اگر از نوشتن این مطلب لذت بردید و مطمئنا می توانید اطلاعات بیشتری در مورد مشاوره سئو لطفا از صفحه ما بخواهید.

دیدگاه‌ها

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *