آموزش سرچ کنسول گوگل + سرچ کنسول گوگل رو قورت بده

شما می توانید در ابتدای کار، با آموزش هایی که سئو تیم برای سئوکاران مبتدی قرار داده است، شروع نمایید. با استفاده از این قابلیت می توانید میزان Pageviews سایت خود را بالا ببرید.

آموزش بک لینک سازی

مقدار است، مثلا در مثال بالا کلید name است و مقدار آن میتواند description باشد. با این حال اگر نیاز به ذکر نام سایت در عنوان صفحه است، آن را حتما به انتهای عنوان صفحه منتقل کنید.

پس از دومین به روز رسانی این الگوریتم سایت هایی در کشورهای متفاوت از جمله کشور ترکیه حدود ۴ درصد سایت ها دچار تغییرات چشمگیری در نتایج جستجو شد و این نشان دهنده این است که تعداد سایت های که در کشور ترکیه کلمات و محتوای نامناسب و نامتعارف داشته است.

مثلا خط سوم یک نمونه متاتگ توضیحات یا متاتگ description هست که در جاهای مختلف مثل نتایج صفحات گوگل مورد استفاده قرار میگیرد. 2. برای دیدن صفحه نتایج موتور جستجو ، به سمت پایین اسکرول کنید .

نرم افزار بالا بردن رتبه سایت در گوگل

در هر ماه تنها ۱۰ بار میتوانید از روش دوم و ۲۰۰۰ بار از روش اول برای ایندکس سایت استفاده کنید.

برای پیاده سازی متا تگ keywords آن را در خاصیت name قرار میدهیم و تمام کلمات کلیدی را با استفاده از خاصیت content قرار میدهیم و آنها را با استفاده از یک کاما انگلیسی «,» از هم جدا میکنیم.

هاست خارج یا ایران

صفحاتی که بیشتر از بقیه در آنها لینک سازی انجامشده است همچنین صفحاتی که لینک سازی در آنها کم است و باید بیشتر انجام بگیرد را پیدا کنید. برای پیاده سازی این متا دیتا هم باید خاصیت name را برابر description و توضیحات صفحه را درون خاصیت content بنویسیم.

لینک داخلی چیست

این نمودارها داده هایی برای ارزیابی میزان پایش سایت شما هستند. تگ برای سند HTML متا دیتا ارائه میدهد.

در نسخه HTML تگ نیازی به بستن ندارد. از دیگر سایت های ساخت بک لینک خودکار انبوه رایگان میتوان به سایت auto backlink builder اشاره کرد.

متا تگ ها در html، برخلاف دیگر تگ ها که در قسمت بدنه درج می شوند، بر روی قسمت head صفحه قرار گرفته اند. سایت ها و وبلاگ های دیگر تمایل بیشتری به دادن لینک به سایتتان خواهند داشت در نتیجه این امر بدون صرف هزینه اتوریتی و سئوی سایت شما افزایش خواهد یافت سپس سایت ها و شرکت های بزرگ که قصد نمایش تبلیغات در سایر سایت ها دارند سایت مناسب جهت تبلیغات را پس از بررسی رنک الکسا انتخاب میکنند و فرصت جذب تبلیغات و درامد از روش های تبلیغاتی مثل رپورتاژ آگهی و …

لینک در سئو

در این حالت اگر کاربری عبارت «روشهای طراحی سایت» را هم جستجو کند، میتواند تبلیغ شما را ببیند.

حتی لینکهای نوفالو که بنا به گفته گوگل در رتبهبندی تاثیر ندارند هم باارزشند. اگر شما در چنین شبکههایی حضور داشته باشید، گوگل شما را هم مجرم میداند و جریمه میکند، حتی اگر تعداد خیلی کمی بکلینک گرفته باشید.

برای گرفتن بکلینک هم باید مطمئن شوید محتوای صفحههایی که میخواهید هدف بگیرید مطلوب باشد. در نسخه XHTML تگ باید با تگ پایانی بسته شود . در صورتی که خاصیت http-equiv تعریف شده است، خاصیت content باید تعریف شود.

خرید هاست از خارج

در غیر این صورت مقدار خاصیت content نمی تواند برای http-equiv تعریف شود. این موضوع به گوگل کمک می کند تا هنگامی که شما یک مطلب جدید را قرار می دهید، سریعا متوجه آن شود و سرعت ایندکس سایت شما را افزایش دهد.

افزونه Alexa Traffic Rank

وبسایتهایی نظیر Flickr یا freeimages در این زمینه میتوانند به شما کمک کنند. در نظر داشته باشید توضیحات مربوط به یادگیری اولیه تگ Meta تا این بخش به پایان رسید.

از این بخش تا پایان مقاله برای مطالعه بیشتر و همچنین تحقیق تگ Meta در حوزه سئو میباشد.

توضیحات صفحه بخش مهمی از سئو هست که شما در جستجو های خود پس از عناوین با آنها رو به رو هستید. حال که وب سایت شما تایید و در Yandex Webmaster tools ثبت شده است، میتوانید ترافیک وب سایت تان، خطاهای جستجو، کلمات جستجو شده، انالیز robots.txt و…

بنابراین اگر رتبه خود در الکسا را بدانید احتمالا بهتر میتوانید وبسایت خود را تحلیل کنید و ترافیک بیشتری بگیرید.

ثبت سایت در گوگل نیوز

برای اضافه کردن لینک مورد نظر به تصویر، آیکون لینک را لمس کنید. Metadata اصطلاحی برای اطلاعاتی درباره یک داده است.

شما اگر متای viewport رو در سایت درج نکنید عملا سایت دیگه رسپانسیو نیست و در نسخه موبایل وبسایت به خوبی نمایش داده نمیشه.

اگر دوست دارید این نوشتار را داشته باشید و مایل به دریافت اطلاعات بسیار بیشتر در مورد مشاوره سئو لطفا به بازدید از وب سایت ما.

دیدگاه‌ها

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *