آموزش سرچ کنسول(وبمستر تولز) گوگل [آپدیت 2021]

پرداخته ایم به طور کلی عنوان کرده ایم که برای بهینه سازی وب سایت خود چه کارهایی می توانید انجام دهید که برای بهبود سئو سایت شما تاثیر گذار باشند.

جایگاه کلمات کلیدی

ما نمیدانیم RankBrain دقیقا از چه چیزی تشکیل شده است، مانند بسیاری دیگر از موارد موتورهای جستجو که چیز زیادی راجع به آنها نمیدانیم.

اگر جواب این سوالات در وبسایت شما مثبت است، پس میتواند بخشی از نتایج جستجو باشد. آیا معیارهای تعاملی با جایگاه صفحه در نتایج جستجو همبسته هستند، یعنی اگر صفحهای یک جایگاه عالی در نتایج جستجو داشته باشد، در تعامل با کاربران عالی عمل خواهد کرد یا این رابطه از نوع رابطه وابستگی و علت و معلولی است، یعنی اگر یک صفحه در تعامل با کاربران خوب ظاهر شود جایگاه آن در نتایج جستجو بالا خواهد رفت.

اگر نظرات از سمت منابع بیربط یا کم کیفیت باشد، نه تنها نشانهای بر خوب بودن کیفیت نخواهد بلکه گاهی نیز ممکن است به بدی اسم در کند. آیا میتواند آنچیزی را که کاربران دنبال آن هستند به آنها ارائه کند؟

امروزه، با وجود صدها یا هزاران مزیتی که وبسایتهای مختلف برای ردهبندی نتایج دارند، سه مزیت اصلی کماکان جزو اصلیترینها محسوب میشوند: لینکهایی که به وبسایت شما داده شده است (که به عنوان یک مزیت مفید خارجی برای شما عمل میکند)، محتوای صفحه (محتوایی که با کیفیت باشد و بتواند اهداف جستجوی کاربران را ارضا کند) و در آخر RankBrain.

بهینه سازی قالب

اصلیترین دلیلی که باعث میشود صفحه شما برای یک جستار خاص در نتایج قرار بگیرد این است که محتوای شما با هدف موجود در پشت جستار مطابقت داشته باشد. هرقدر که وبسایت شما بتواند بکلینکهای طبیعی از سایتهای پرقدرت و قابل اعتماد کسب کند، شانس شما برای کسب رتبه بالاتر در نتایج جستجو افزایش خواهد یافت.

محتوا چیزی وسیعتر از کلمات را پوشش میدهد، محتوا هرچیزی است بتواند به کاربران کمک کند، به پرسش آنها پاسخ دهد یا چیزی را بر اطلاعات آنها بیفزاید.

از سایت الکسا برای تحلیل رقبا کمک بگیرید! راهکار دوم داشتن بک لینک از سایتهای با اتوریتی بالا میباشد. حالا وقتشه! اینو بخون: آموزش جامع سئو تصاویر سایتپیشنهاد نویسنده این است که اول مقاله بالا را خوانده و سپس ادامه این مقاله را بخوانید.

متا تگ Keyword

یادگیری ماشین (machine learning) یک برنامه کامپیوتری است که مانند انسان توانایی یادگیری دارد و با گذشت زمان، هر قدر مشاهدات و داده آموزش داده شده به آن بیشتر میشود پیشبینیهای دقیقتری ارائه خواهد داد.

پیدا کردن صفحات 404

اگر موتورهای جستجو ماشینهای پاسخ دهندهای باشند که کاربران برای یافتن پاسخ خود در آنجا به جستجو میپردازند، محتوا وسیلهای خواهد بود که جواب موردنظر را به کاربران انتقال خواهد داد.

افزایش رتبه سایت در الکسا

اگر از نوشتن این مطلب لذت بردید و مطمئنا می توانید اطلاعات بیشتری در مورد مشاوره سئو لطفا از صفحه ما بخواهید.

دیدگاه‌ها

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *