آموزش سئو گوگل مپ و افزایش رتبه در نقشه گوگل – وبلاگ برتینا

علاوه بر این، باید نسخه جدید را طوری ویرایش کنید که اصطلاحا سئو پسند یا SEO-Friendly باشد. علاوه بر نوع بک لینک ها ، شما باید در درج انکرتکست نیز تنوع را حفظ کنید و برای یک صفحه از عبارات مرتبط با کلمه کلیدی اصلی یا عبارات lsi به عنوان متن لینک های دریافتی استفاده نمایید.

بک لینک در سئو

برای درک بهتر ارتباط اندازه و رتبه بندی محتوا، Backlinko یک پژوهش انجام داده است و بیش از یک میلیون جستجو مورد تجزیه و تحلیل قرار گرفته است. آنها بارها و بارها وارد سایت ها شده و اطلاعات آن ها را تجزیه و تحلیل می کنند.

Ahrefs همچنین با ابزارهای قدرتمندی برای تحلیل محتوا، رتبه بندی ردیابی، نظارت بر وب و موارد دیگر می آید. ما در ویکی دمی یک استراتژی اختصاصی که یکی از راهکارهای سئو است را برای یک مجله اینترنتی در زمینه آرایشی و بهداشتی ایجاد کردیم و بعد از پیاده سازی کامل، رشد قابل توجهی ایجاد شد که در تصویر زیر می توانید مقایسه ۴ ماهه روند رشد را بعد از پیاده سازی استراتژی با ۴ ماه قبل از پیاده سازی ببینید.

راهنمای رتبه سایت با الکسا

بعد از پیاده سازی کامل و ماه ها فعالیت متوجه شدیم که نتیجهی دلخواه ایجاد نشد و سایت، رشد چشمگیری نداشت، حال علت این امر چه بوده است؟

بعد از به نتیجه رسیدن این استراتژی ما تصمیم گرفتیم که دقیقا همین استراتژی را برای مجله اینترنتی دیگر که موضوع عمومی داشت و بیشتر در زمینه کد تخفیف فعالیت داشت (به نام مگ و بن) پیاده کنیم و سپس نتیجه را بررسی کردیم.

سایت بهینه سازی تصاویر

برای اینکه این تکنیک به خوبی جواب دهد، باید تعادل خوبی بین کیفیت و کمیت محتوای شما برقرار باشد. حال چطور میشود از این تکنیک استفاده کرد؟ در واقع این تکنیک یک روش هوشمند، برای جلب توجه خوانندگان سایت شما بوده که بتوانید در مسیرهای مختلفی که مدنظرتان هست، آن ها را راهنمایی کنید.

متاتگ های سئو

به عنوان مثال برای یک سایت فروشگاهی که در زمینه فروش کفش فعالیت دارد کلیدواژه تک کلمه ای “کفش” بسیار پر رقابت است که برای رسیدن به رتبه اول در این کلیدواژه زمان زیادی نیاز دارید اما به این نکته دقت کنید که درصد زیادی از کاربرانی که این کلمه را سرچ می کنند تنها به دنبال مشاهده مدل های کفش هستند و قصد آن ها خرید اینترنتی کفش نیست.

افزونه Gd Star Rating

در صورتی که سایت شما در نتایج 10 صفحه اول گوگل حضور نداشته باشد، سفارش توسط سیستم نامعتبر می شود.

فهمیدن بک لینک های سایت

این موضوع یکی از مهترین راهکارهای سئو بوده که می تواند به طور مستقیم روی رتبه سایت شما تاثیر بگذارد. به عبارتی دیگر میتوان گفت وب سایت در گوگل ادوردز بر روی کلمات کلیدی سرمایه گذاری میکنند .

کارشناسان سئو همیشه بر کیفیت محتوا تاکید زیادی دارند. برای گرفتن بک لینک های با کیفیت می توانید از پست مهمان یا همکاری با رسانه های تاثیرگذار مثل خبرگزاری ها استفاده کنید.

اگر شما این مقاله را تحسین می کنید، مایلید اطلاعات بیشتری در مورد مشاور سئو بدست آورید به سایت ما مراجعه کنید.

دیدگاه‌ها

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *