آموزش سئو – کاملترین دوره آموزش رایگان سئو مبتدی و پیشرفته

منظور از افزونه اصلی، یعنی وردپرس چند افزونه بزرگ سئو دارد، که حتما باید یکی از آنها مشاور سئو استفاده کنید. کاربرانی که کمی با مباحث مرتبط با سئو آشنایی دارند، از میان شبکههای اجتماعی مختلف ترجیح میدهند در گوگل پلاس فعالیت کنند.

فایل Robot Txt چیست

بهترین روش این است که بهجای استفاده از کلمات کلیدی بهصورت پشت سر هم و بدون معنی و مفهوم، از این کلمات در یک جملۀ صحیح و با مفهوم استفاده کنید.

تگ Canonical در وردپرس

یا میتوانید تنظیم کنید که پس از هر بار بهروزرسانی سایت، ویرایش یک صفحه، انتشار پست جدید و… که معمولاً در هر بار مراجعه به وبسایت تغییری نمیکنند، بهصورت فشردهشده در مرورگر کاربر ذخیرهشده و هنگام مراجعۀ بعدی کاربر، بهجای فراخوانی این فایلها از روی سرور، از سیستم خود کاربر فراخوانی میشوند.

فرق هاست ایران با خارج

روش دیگر این است که نسخهای از وبسایت بهطور آماده در سرور ذخیرهشده و با هر بار مراجعه به کاربر نمایش داده شود.

سایت سئو روز

اگر با وجود همه مواردی که گفتیم هنوز هم اصرار دارید بک لینک خریداری کنید، پس باید این کار را با دقت انجام دهید و مراقب باشید که گوگل شما را جریمه نکند، به همین دلیل نکاتی که می توانند از جریمه شدن شما در زمان خرید لینک جلوگیری کنند را برای شما توضیح خواهیم داد.

نمایش ستاره در نتایج گوگل

بسیاری از ما با دیدن سایت های مختلف بالاخره به همانی باز می گردیم که محتوای اصلی ما را در بر میگیرد.

چگونه وبلاگ نویسی کنیم

اهمیت لینک سازی تا حدی است که میتوان گفت حدود ۷۰ تا ۷۵ درصد از فرایند سئوی یک وبسایت به لینک سازی اختصاص دارد اما منظور این نیست که سئوی داخلی اهمیت کمتری دارد و میتوان از آن صرفنظر کرد یا انجام آن را به بعد موکول کرد!

بررسی سایت هاست ایران

در بحث سئوی خارجی، لینک سازی از اهمیت بسیار ویژهای برخوردار است و تقریباً تمامی فعالیتهایی که در سئوی خارجی انجام میشود در راستای لینک سازی صحیح، اصولی و منطقی است.

ثبت سایت در گوگل نیوز

1. این ابزار بسیار ساده و رایگان است. کار بر روی سئوی خارجی بسیار حساس و پیچیدهتر از سئوی داخلی است؛ زیرا ممکن است با کوچکترین اشتباهی از سوی گوگل جریمه شوید و رتبۀ فعلی وبسایتتان را نیز از دست بدهید.

گوگل پلاس، شبکه اجتماعی متعلق به شرکت گوگل است و به همین دلیل، بسیاری از کاربران معتقدند که فعالیت در گوگل پلاس تأثیر مستقیمی بر افزایش رتبۀ سایت در گوگل خواهد داشت.

لینک سازی لایه ای ، اهرام لینک ، pbn ، لینک فالو و نوفالو ، لینک مستقیم و غیر مستقیم ، لینک از تصاویر یا متن ، لینک از پست مهمان ، لینک در قسمت نظرات ، لینک از سایت های gov و edu ، دریافت بک لینک از شبکه های اجتماعی و بسیاری موارد دیگر باید در کنار هم پروفایل بک لینک سایت شما را تشکیل دهند.

آموزش سئو تصاویر

درباره این یکی هم در بالا توضیح دادیم؛ ابزار Keyword Planner گوگل فرصتی عالی برای بررسی وضعیت کلمات کلیدی و انتخاب بهترینها در میان آنهاست. پنالتی پنگوئن بهگونهای است که وبسایتی که تا روز قبل در صفحه اول نتایج گوگل قرار داشته است، بهیکباره به صفحات آخر پرتاب خواهد شد.

پسازاین کار مشاهده خواهید کرد که حجم تصویر نسبت به قبل کاهش پیدا کرده است درحالیکه تغییر محسوسی در کیفیت تصویر ایجاد نشده است. تصور کنید، یک مطلب 5 هزار کلمهای بدون هیچگونه تصویر یا عکسی که بتواند توضیح بیشتری درباره مطالب ارائه دهد چقدر سخت خواهد بود؟

نرم افزار بک لینک ساز

سایت GTmetrix جزو معتبر ترین سایت ها در بررسی این امکانات است و از همه مهتر تمام این امکانات کاملاً رایگان و بدون نیاز به پرداخت هزینه می باشد.

حذف سایت مپ از گوگل

بهینهسازی تصاویر به معنی حداکثر کاهش حجم تصاویر بدون افت کیفیت محسوس است. لینکهای خروجی خود را Nofollow کردهاند و به همین دلیل لینکهای به اشتراک گذاشتهشده در شبکههای اجتماعی معمولاً توسط رباتهای گوگل نادیده گرفتهشده و دنبال نمیشوند اما این به معنی بیتأثیر بودن لینکهای نوفالو نیست.

گوگل به تازگی اعلام کرده است که در آینده که لینک های nofollow را به عنوان لینک های خروجی حساب خواهد کرد.

این منو بیشتر مربوط به تنظیماتی است که ظاهر جستجو سایت شما را در نتایج موتور جستجو یا serp مشخص میکند. امیدواریم این مقاله توانسته باشد ضمن آشنایی با سئو، آموزشی کوتاه و کاربردی در مورد بخشهای مختلف فرایند سئو برای شما فراهم کرده باشد.

ثبت سایت در وب مستر

معمولاً اکثر سایتها، امکان درج نظر برای کاربران خود را فراهم میکنند و همراه با نظر کاربر ، آدرس وبسایت یا وبلاگ او را نیز لینک میکنند.

برای آشنایی با باورهای غلط سئو این مقاله را مشاهده کنید. در این حالت، وبسایت توسط الگوریتم پنگوئن پنالتی شده است و نمودار سرچ کنسول مانند تصویر زیر با شیب زیادی نزولی خواهد شد.

سئوی سایت فروشگاهی

البته این نکته را هم باید اضافه کرد که سایت های ارائه دهنده تصاویر استوک به دلیل حق کپی رایتی که در اختیار کاربران قرار داده شده است، اجازه کپی برداری وجود دارد و از نظر گوگل نیز منعی وجود ندارد.

دیدگاه‌ها

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *