آموزش سئو و بهینه سازی

تعرفه انجام سئو و بهینه سازی وب سایت ماهیانه یک میلیون تومان به ازای هر نفر سئو کار به زبان فارسی و مبلغ دو میلیون تومان برای سایر زبان ها می باشد.

چک کردن تعداد بک لینک های دامنه

از این امتیاز برای تخمین رتبه سایت استفاده فراوانی میشود زیرا خروجی دقیقی دارد که میتواند دراین کار به شما کمک کند.

Moz Blog: استفاده از این وبلاگ نه تنها به یادگیری نکات سئو کمک میکند بلکه میتواند برای کسانی که علاقه به یادگیری سئو دارند، به عنوان یک مرجع آموزش قدرتمند تلقی گردد.

معمولا تصور از شبکههای اجتماعی تنها فیسبوک و تویئتر است، اما این طور نیست. چرا ساختار پیشفرض وردپرس برای URL خوب نیست؟

دریافت تعداد زیادی بکلینک در مدت زمان کم به هیچ وجه کار عاقلانه ای نیست و این فرآیند باید بصورت طبیعی و به مرور انجام شود.

هر زمان که به سایت دیگری لینک میفرستید، مطمعن شوید که از طریق رسانههای اجتماعی و یا ایمیل میتوانید با آنها ارتباط برقرار کنید تا آنها نیز در جواب شما به مشاوره سئو شما لینک دهند.

صفحات ایندکس شده در گوگل

استفاده از پلاگین های فشرده سازی تصویر به شما این امکان را می دهند تا عکس آپلود شده در وبسایت وردپرسی خود را برای دستیابی به سرعت و عملکرد بهتر بهینه سازید و با حفظ کیفیت، حجم آن را بسیار کمتر حجم واقعی عکس کنید.

با این اوصاف، بیایید نگاهی به بهترین افزونه های فشرده سازی تصاویر وردپرس و نحوه عملکرد آن ها از نظر بهینه سازی تصویر، فشرده سازی و حفظ کیفیت بیندازیم.

افزونه نقشه سایت

ShortPixel Image Optimizer یکی دیگر از بهترین افزونه های فشرده سازی تصویر وردپرس است. استفاده از آن آسان است و می تواند به طور خودکار تصاویری را که بارگیری می کنید، بهینه کند.

دیدن بک لینک های سایت

یکی از ویژگی های مفید این ابزار این است که شما با وارد کردن آدرس سایت خودتان میتوانید لیست تصاویری که نیاز به بهینه سازی دارند را دریافت نمائید. همچنین بهینه سازی را برای تصاویری با حجم کمتر از ۵ مگابایت محدود می کند.

همچنین در سئو وب سایت یکی از عوامل تاثیر گذار در بهبود سئو سرعت بارگذاری وب سایت است که بهینه سازی و پایین آوردن حجم تصاویر میتوانید به بهبود سرعت لود سایت کمک کند.

دیدگاه‌ها

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *