آموزش سئو و بهینه سازی سایت

استراتژی محتوای سئو شما می تواند موجب موفقیت یا شکست کمپین شما گردد. گوگل می تواند از این اطلاعات به عنوان بخشی از الگوریتم رتبه بندی خود استفاده کند. قبل از اینکه به طور گسترده اقدام به ساخت بک لینک نمایید باید وبسایت خود را به طور کامل آماده برای دریافت بک لینک نمایید، در واقع لینک سازی یکی از روشهای موثر در سئو خارجی محسوب می شود که باید و نبایدهای آن براساس آپدیت الگوریتم پنگوئن پیچیده تر می شود.

دانلود لیست بک لینک

بعد از آشنایی با این استراتژی ها به خوبی می توان فهمید که برای ساخت بک لینک چه کاری باید انجام دهیم و چه کاری را نباید انجام ندهیم.

احتمالا برای شما هم اتفاق افتاده که وقتی که در گوگل چیزی تایپ می کنید نمونه هایی از کلمات کلیدی پرتکرار به وسیله مرورگر گوگل به شما نشان داده شده این الگوریتم به کلمات کلیدی که کاربران جستجو می کنند تمرکز داشته و کاری به رتبه شما ندارد.

تمامی استراتژی هایی که در این مقاله به شما نشان داده می شوند در صدها کمپین سئو موفق به صورت عملی اجرا شده اند. این سرویس آدرس لینک های ریدایرکت شده ی مبدا و مقصد را نشان می دهد و اگر مشکلی در ریدایرکت کردن باشد به شما نشان می دهد و آیکون این افزونه تغییر خواهد کرد و شما اگر توضیح روی آیکون را بخوانید به شما دقیقاً مشکل را توضیح می دهد.

تعداد سرچ گوگل

پس برای کلمات کلیدی رقابتی که شما باید حجم زیادی بک لینک داشته باشد مفیدترین و ارزانترین روش است.

لینک های Dofollow

1. ربات ها می توانند robots.txt شما را نادیده بگیرند! خطاهای تکنیکی به تجربه کاربری وبسایت شما آسیب می رسانند، وقتی شما به تجربه کاربری آسیب می رسانید گوگل متوجه این موضوع خواهد شد و سعی می کند تا ترافیک ارگانیک شما را محدود نماید.

صفحات ایندکس شده در گوگل

خوب ، این اتفاق می افتد که وقتی سایت ما عبارتی مربوط به کار ما را جستجو می کند ، سایت ما باید حداقل در صفحه اول باشد. براورد تعیین قیمت نهایی سئو در هر سایت با سایت دیگر متفاوت است و این عدد با توجه به آنالیز چند ساعته ای که صورت می گیرد، تخمین زده می شود.

بهینه سازی تصاویر

بهتر است به سرعت اقدام کنید و وبسایت خود را از خطاهای تکنیکی پاک کنید، در غیر اینصورت ممکن است از رونق بیافتید.

اگر میان این نوع از لینک سازی ها برای سایت شما توازن لازم وجود نداشته باشد گوگل قادر خواهد بود رفتار غیر طبیعی شما را برای کسب بک لینک شناسایی نماید.

نحوه افزایش رتبه الکسا

در حقیقت ازلحاظ فنی زیرمجموعه خرید بک لینک است که شما با خرید ریپورتاژ میتوانید در تعداد سایتهای فراوان یک متن را ارسال کنید و بک لینکهایی به وبسایت خود را در این متنها قرار دهید.

گوگل همه این لینکها رو تو جمع بندیش مد نظر قرار میده و رتبه تک تک صفحات رو حساب میکنه و روی رتبه سایتتون تأثیر میده. سئو را مانند یک پازل تصور کنید، شما نمی توانید بدون داشتن همه تکه های یک پازل آن را کامل نمایید.

افزایش رتبه گوگل Part

اگر دوست دارید این نوشتار را داشته باشید و مایل به دریافت اطلاعات بسیار بیشتر در مورد مشاوره سئو لطفا به بازدید از وب سایت ما.

دیدگاه‌ها

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *