آموزش سئو و بهینه سازی سایت برای موتورهای جستجو نظیر گوگل

سئو درون سایتی On-Site SEO کاربرد بهبود عناصر مختلف درون خود وب سایت (برخلاف دیگر عوامل تأثیر گذار روی سئو که مربوط به خود وب سایت نمیشوند) برای به دست آوردن جایگاهی بهتر در نتیجهی جستجو است.

رسیدن به صفحه اول نتایج گوگل

اگر یکی از این دو به اندازهی کافی مورد توجه قرار نگیرد نتیجهی تلاشهای شما به صورت جدی میتواند از بین برود. به عنوان مثال کلمات کلیدی شما زمانی که محتوای تولید شدهی شما دارای کیفیت مناسب نیست نمیتوانند به اندازهی کافی خوب عمل کنند.

در عین حال تولید محتوا بدون توجه کافی به کلمات کلیدی نمیتواند به مخاطبین خود دست یابد و تلاشهای شما بیهوده باقی خواهد ماند. صفحات مهم مثل صفحه اصلی و آرشیوها در فواصل زمانی کمتر خزش و ایندکس میشن پس باید به درستی از قدرتشون استفاده کنیم.

حالا لیستی از صفحات را خواهید داشت که موقعیت آن­ها در گوگل، ۵ یا بیشتر است. نکته: ایندکس یا ثبت صفحات سایت در گوگل، بعد از عملیات خزش صورت می گیرد.

معرفی سایت های اسپم به گوگل

اما شاید همیشه با این مشکل مواجه بودید که به صورت دستی وقتی از طریق برنامه های مختلف مثل فتوشاپ حجم عکس را کم می کردید با افت کیفیت مواجه می شدید اما امروز با معرفی افزونه wp smush pro دیگر هیچ نگرانی نخواهید داشت.

افزونه سئو جوملا 3

همچنین در بخش سوم میتوانید نمره رقابت هر کلمه کلیدی را ببینید که هر چقدر این نمره بیشتر باشد، میزان رقابت سختتر است و زحمت بیشتری برای رسیدن به رتبه بهتر در بخش جستجوی یوتیوب خواهد داشت.

بررسی بک لینک

این نکته بسیار حائز اهمیت است و اگر نتوانید و یا نخواهید به شکلی مناسب به سوالات , مشاور سئو مشکلات و یا نظرات کاربرانتان پاسخگو باشید ممکن است کاربرانتان را از دست بدهید اما اگر در نظرسنجی ها شرکت کنید و به احساسات و مشکلات کاربرانتان به شکلی صحیح پاسخگو باشید مطمئن باشید که ترافیک بسیار خوبی دریافت خواهید کرد.و کاربرانتان شما را به دیگران معرفی خواهند کرد.

بک لینک در کامنت

بنابراین تنها اطمینان حاصل کردن از این موضوع که کلمات کلیدی به درستی استفاده شدهاند قلب سئو درون سایتی را تشکیل میداد.

مشاهده بک لینک های سایت

سایت خود را آپدیت میکنید به گوگل اطلاع میدید که در اون ساعت خاص حتما به سایت شما سر بزند و سایت شما را بررسی کند.

اگر محتوای خوب و اصولی تولید کنید، قطعا به یکی از شناختهترین برندهای حوزه کاری خود تبدیل خواهید شد. منظور از سئو داخلی سایت انجام کارهایی در داخل خود سایت است که موجب ایندکس شدن بهتر سایت و کسب رتبه بالاتر در موتورهای جستجو می گردد.

مشاوره سئو حرفه ای

به تمامی فعالیت هایی که قانونی و تماما طبق استاندارد های گوگل برای سئوی سایت انجام می شوند سئوی کلاه سفید می گویند.

سئو درون سایتی مربوط به هردو حوزهی تولید محتوا و HTML میشود. تشخیص دهند که صفحهی وب مورد نظر مربوط به مطلب مورد جستجو هست یا خیر.

اسکریپت سفارش آنلاین چاپ

در این مقاله، آموزش تولید محتوا همراه با روشها و ابزارهای تولید محتوای حرفهای و البته ابزارهای ارزان قیمت را به شما توضیح خواهیم داد. وقتی عبارت آموزش تولید محتوا را در گوگل جستجو میکنیم تنها با چند مقاله کوتاه درباره تولید محتوا یا دورههای آموزش تولید محتوا مواجه خواهیم شد.

روشها و قوانینی که در این مقاله معرفی خواهیم کرد، هم برای وبسایت و هم برای اینستاگرام قابل اجراست. همراه ما باشید با مجموعه آموزشهایی که ارزش چندین دوره حرفهای را خواهد داشت.

توجه داشته باشید چنانچه سایت شما در مدت زمان خیلی کوتاهی از یک رتبه خیلی زیاد به یک رتبه پایین ارتقا پیدا کند، گوگل به فعالیتهای شما مشکوک شده و ممکن است شما را جریمه کند.

صفحه اول گوگل

همچنین با این فایل می توان دسترسی به افزونه هایی که عملا تاثیر مثبتی در رتبه سایت ندارند را نیز محدود کرد. و از آنجا که برای بارگذاری محتوا در وب سایت تنها تکنیکهای سئوی درون سایتی مورد استفاده قرار میگیرد ما نیز به این مورد بسنده میکنیم.

پلاگین حذف لینک های داخلی

موتورهای جستجو محتواهای بلاگ ها را بررسی می کنند و به مقاله هایی که بر اساس اصول سئو نوشته شده باشند رتبه می دهند و سایت را در معرض نمایش قرار می دهند.

حذف لینک از گوگل

چراکه در اینصورت کاربرانی را به صفحه خود متمایل میکنید که انها هم از نوار ابزار الکسا استفاده کرده و این یک تکنیک عالی و جالب است.

این لینکهای اسپم ممکن است از سوی یکی از رقبا به شما داده شده یا اینکه حاصل لینک سازی اشتباه در گذشته باشد. صحبت های پیرامون صنعت جستجو و داده های ابزارهای ردیابی سئو حاکی از بروزرسانی تایید نشده گوگل در 10 نوامبر است.

تگ Rel=canonical چیست

اول از همه ، باید حساب هایی را در فیس بوک ، اینستاگرام ، لینکدین یا سایر شبکه های اجتماعی ایجاد کنید.

دیدگاه‌ها

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *