آموزش سئو رایگان [خودتان سئو کار شوید] تکنیک های 2021 بهینه سازی سایت

اگر دقت کنید در همین مقاله برای توضیح بهتر مفهوم لینک سازی داخلی در صورتی که نیاز به توضیح مفهوم دیگری از سئو بوده، یک لینک داخلی به مقاله مرتبط داده شده است.

دانلود افزونه Google Xml Sitemaps برای وردپرس

در این قسمت از محتوا برای توضیح بهتر موضوع، شما باید بر اساس دیگر مقالات منتشر شده در وبلاگ تان، استدلال کنید و مطمئناً منطقی ترین محل برای ساخت لینک داخلی همین نقاط همپوشانی هستند.

وبلاگ با دامین اتوریتی بالا

پس اگر به صورت منظم، روزانه مقالات جدیدی در سایت خود منتشر کنید شاهد بهبود رتبه الکسا خود خواهید بود.

بهینه سازی تصاویر وردپرس

اگر باور دارید ساخت لینک داخلی نمی تواند به وضعیت رتبه سایت تان کمک کند، پیشنهاد می کنم با استفاده از نکات موجود در این راهنما برای مدت کوتاهی به صورت آزمایشی لینک سازی داخلی انجام دهید.

و مهم تر از همه اینکه: در متن مقاله به آخرین پست های وبلاگ خود لینک بدهید. ایجاد بک لینک Link-building هدف اولیه Off-Page SEO است و یک فاکتور بسیار مهم که موتورهای جستجو از آن استفاده میکنند تا رنک سایت شما را بالا یا پایین ببرند.

اگر چنین وب سایت هایی به شما لینک بدهند ممکنه روی سایت شما تاثیر منفی داشته باشد، بنابراین خیلی مهم است، همه لینک هایی که به سایت شما داده می شود را تجزیه و تحلیل نمایید و لینک های اسپم را رد کنید.

ارسال پست مهمان

مطمئناً تنبلی شما را وسوسه می کند تا در انتهای مقاله با انکر تکست “برای خواندن مقالات بیشتر اینجا را کلیک کنید!” یک لینک داخلی بسیازید.

اگر بتوانید در مقالات جدید به پست های قدیمی تان لینک دهید، شانس رتبه گرفتن وب سایت شما در نتایج جستجو افزایش چشمگیری خواهد داشت.

زمانی که پست جدیدی در وبلاگ تان منتشر می کنید، محتوای آن باید حداقل به چهار یا پنج پست قدیمی وبلاگ لینک شده باشد.

پرسش و پاسخ سئو

”nofollow است که با برداشتن آن، لینک شما یک لینک فالو به شمار خواهد رفت.

اگر از نوشتن این مطلب لذت بردید و مطمئنا می توانید اطلاعات بیشتری در مورد مشاوره سئو لطفا از صفحه ما بخواهید.

دیدگاه‌ها

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *