آموزش سئو :بهینه سازی عکس ها و تصاویر – قسمت هفتم – اوستا هاست

این مفهوم نشان میدهد که میزان ارزش سئو چیست تا چه حد به رفتار کاربر وابسته است. اما پیش از هر چیز لازم است تا با برخی از اصطلاحات سئو آشنا شوید زیرا یادگیری برخی از اصطلاحات، میتواند مسیر هموارتری را در ادامهی راه، پیش روی شما قرار دهد و همچنین میةوانید با تسلط کامل به سوال « سئو چیست »پاسخ دهید.

کسب درآمد از تبلیغات کلیکی افزایش رتبه گوگل

همچنین به خوانایی متون و کوتاهی پاراگرافها اهمیت دهید و تصویری متناسب با موضوع برای مطالب خود انتخاب کنید. گوگل با توجه به کلماتی که در اطراف یک لینک قرار دارند، موضوع سایت را تشحیص میدهد.

از جمله روش های موثر برای بهبود رتبه الکسا، می توان این موارد را نام برد: افزایش ترافیک واقعی و ارگانیک، تبلیغات و دیجیتال مارکتینگ، استفاده از بک لینک معتبر، تولید محتوای کاربردی و منظم و افزایش زمان حضور بازدیدکنندگان در وبسایت.

باید توجه داشته باشید که هر چند سئوی کلاه سیاه کار را برای شما سادهتر میکند و در زمان کمتری هم شما را به نتیجهی دلخواهتان میرساند، اما دوام این موفقیت، معمولا طولی نمیکشد و بسیاری از جریمههای موتورهای جستجو هم جبرانناپذیر است؛ پس هرگز پیروی از این روش، پیشنهاد نمیشود.

سئوی کلاه سیاه تکنیکی است که در مقابل سئو کلاه سفید قرار دارد. مخفف عبارت Search Engine Marketing به معنی بازاریابی موتور جستجو است که عملکرد متفاوتی با مفهوم SEO دارد.

کتاب سئو فروشگاه

سرپ که مخفف Search Engine Result Page به صفحهی نتایج موتور جستجو گفته میشود. اما باید دقت داشته باشید که بازاریابی موتور جستجو تنها در زمانی به شما خوش خدمتی میکند که در ازای هر کلیک روی لینک سایت شما در صفحهی نتایج موتور جستجو، مبلغی را بابت تبلیغات پرداخت کنید.

این یکی از دلایلی است که باید هنگام خرید بک لینک به آن دقت کنید.

با درج تگهای مرتبط با صفحه بندی، موتور جستجو قادر خواهد بود ارتباط میان این صفحات را شناسایی کند و در هنگام جستجو کاربران را به محل مناسب( صفحهی نخست ) هدایت کند.

معرفی بک لینک به گوگل

Matt cutts سرپرست تحقیقات الگوریتمهای اسپمی گوگل هم گفته که این الگوریتم فقط برای کاربران آمریکایی نیست و تمام جستجوهای جهانی گوگل را شامل میشود. در تگ کلمات کلیدی برای جدا کردن حروف از , مشاوره سئو (ویرگول در صفحه کلید لاتین و نه ویرگول فارسی) بدون فاصله استفاده کنید.

اگر استراتژی درستی برای SEM داشته باشید، تنها در عرض چند ساعت میتوانید به بازدید و حجم فروش قابل توجهی دست پیدا کنید!

توجه داشته باشید برای بهرهوری از تمامی این روشها، لازم است استراتژی مناسبی داشته باشید. باید توجه داشته باشید که بسیاری از تکنیکهای موجود در سئو کلاه خاکستری، متوجه جریمههای سنگینی میشود پس اگر میخواهید از این روش بهره ببرید، حتما باید به تمام مبانی موجود در علم SEO، مسلط شوید یا استراتژی کاری خود را با یک مشاور سئوی متخصص، درمیان بگذارید.

معمولا کسانی که از این روش استفاده میکنند سعی در فریب کاربران خود را دارند.

لینک های Dofollow

به غیر از موتورهای جستجو، سایتهای دیگری هم هستند که به صورت کلیکی تبلیغات وب سایت شما را تقبل میکنند و به ازای هر ورودی از طریق این سایتها، موظف به پرداخت هزینه خواهید بود.

نمایش بک لینک های سایت

سئو همواره در آن شاهد انعطاف بسیاری بودهایم؛ شاید برای همین است که بسیاری از فعالان این حوزه یا سایر کسب و کارهای دیجیتالی، داشتن یک مشاور سئو را پیشنهاد میکنند.

هاست ایرانی بهتره یا خارجی

سایت های نو پا و یا خیلی از سایت ها ممکن است صفحاتی داشته باشند که قصد Index شدنش را نداشته باشند، مانند صفحه ورود برای کاربران به حساب شخصی شان.

به این منظور، کلیدواژه اصلی خودتان را سرچ کنید. اگر در ۳ وبسایت مختلف ۳ پیوند دارید، ۳ domain اصلی دارید.

اگر یک کاربر در حال مشاهده سایت شما در مرورگری است که تصاویر را پشتیبانی نمی کند، و یا از فناوری های جایگزین استفاده می کند، مانند یک صفحه خوان (screen reader)، محتویات ویژگی alt، در مورد تصویر اطلاعاتی ارائه می دهد.

ایراداتی که بررسی نمودیم گوگل را مجبور ساخت تا به سراغ الگوریتم کافئین برود. راه حل دیگر این است که همواره درگیر آموزشهای سئو باشید تا دانستههایتان از پیشرفت و تغییرات این دانش عقب نماند.

کسب درآمد از سئو

بسیاری از وبمستران ترجیح میدهند تا به جای سئو از فرآیندی استفاده کنند که در حداقل زمان ممکن پذیرای کاربران زیادی در وب سایت خود باشند. در نتیجه، شانس ایندکس شدن سریع محتوای سایت را افزایش میدهید.

از اینکه به دقت موارد بالا را مطالعه فرمودید بسیار متشکریم. تأیید معیارهای وبسایت شما در الکسا باعث میشود رتبهای که به دست میآورید دقت بیشتری داشته باشد؛ اما این امر الزاماً به کسب رتبه بهتر نمیانجامد.

دیدگاه‌ها

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *