آموزش سئو برای افراد مبتدی

در مثالی که از میزفا برای شما بیان کردهایم، صفحهای وجود دارد به این آدرس که در آن سرفصل دوره آموزشی سئو به صورت کامل درج شده است و توضیحات کاملی در خصوص ماهیت سئو در آن داده شده است.

کلمات کلیدی متا تگ

توجه به کلمات کلیدی در محتوای خود در بهینه سازی سایت شما بسیار تاثیر مثبتی خواهد گذاشت و مورد دیگری در آموزش محتوا گذاری در سایت باید توجه کرد.

سایت هایی که رتبه تایید شده بالایی دارند به طور مستقیم توسط الکسا اندازه گیری میشوند و از پنل داده ها برای تخمین رتبه استفاده نمیشود. متأسفانه چیزی که در عمل از کاربرد تگ کنونیکال در سایت ها مشاهده میشود، استفاده اختصاصی از آن برای هر یک از URL ها است.

آموزش سئو و بهینه سازی سایت

در ادامه این افزایش آمار، باعث کاهش رنکینگ الکسا سایت هم شده است. تا در صورتی که بعد از چند مرحله تلاش ، تغییراتی در رتبه سایت ایجاد شد به سرعت متوجه شوند.

مانع از نمایش گزینه Cashed درکنار لینک صفحه در SERP می شود. به ربات می گوید که مجاز به ایندکس صفحه است. اما استراتژی سایت ما در ایندکس شدن آرشیو کاملی از سئو با آنچه ممکن است در ذهن شما باشد متفاوت است، به همین خاطر ما به شکلی متفاوت از تگ کنونیکال در این دستهبندیها استفاده کرده ایم.

اما اگر فایلهای صفحات وبسایت در سرورهای مختلفی قرار گیرند، برای هرکدام از این فایلها باید یک کوئری جداگانه در وبسایت انجام شود که در این زمان هیچ دادهای دریافت نمیشود.

بررسی پیج اتوریتی

فراموش نکنید که سئو، نتیجهی استفاده از قوانین در بهترین حالت است؛ اما اگر آزمون و خطا کنید و روشهای متفاوت را بیازمایید، احتمال بدست آوردن نتایج صحیح برای وب مشاوره سئو سایتتان بیشتر است.

آموزش Seo Quake

به همین دلیل در دنیای کامپیوتر، تخصص سئو از دل سالها تجربه می آید و هرگونه اشتباه، مشکلات جبران ناپذیری برای سایت به وجود خواهد آورد.

تغییر آدرس URL سایت از HTTP به HTTPS سبب بهبود امنیت و سرعت سایت میشود و از دید سئو برای سایت امتیاز مثبتی است.ولی مشکل زمانی به وجود خواهد امد که به طور همزمان هر دوی این url ها را داشته باشید.

به هرحال کاربرد الکسا چیست که به عنوان یک ابزار تحلیل وبسایت برای دیجیتال مارکترها و متخصصان سئو معرفی میشود؟ ”canonical” را پیدا کنید و ببینید چه صفحهای به عنوان تگ کنونیکال برای این صفحات تعریف شده است.

از آنجایی که عرض کاراکترهای مختلف با یکدیگر متفاوت هستند، گوگل محدودیت تعداد کاراکتر را برای نوشتن متا دیسکریپشن مشخص نکرده است ولی تلاش کنید که تعداد کاراکتر دیسکریپشن از حدود 150 کاراکتر بیشتر نشود چون در صورت طولانی بودن متن، مقداری از آن نمایش داده نخواهد شد و گوگل به جای قسمت حذف شده، سه نقطه (…) نمایش می دهد.

اما در هر صورت مجموعهای از راهکارها وجود دارد که از طریق آنها میتوانید به لینک سازی اقدام نمایید.

یک سئو اصولی چه ویژگی هایی دارد؟ در یک فایل ایندکس معتبر نیز کدهای XML با تگ آغازین استاندارد شروع میشود. بنابراین برای تمامی سایت ها مهم است که بهبود رتبه الکسا را همیشه مد نظر داشته باشند تا در مقابل کسانی که برای تبلیغ در سایت های مختلف به رتبه ی الکسای آنها توجه می کنند، حرفی برای گفتن داشته باشند.

پس از ارائه الگوریتم گوگل پاندا یکی از عواملی که باعث افت رتبه بندی سایت ها در نتایج جستجوی گوگل می شد محتوای تکراری بودزیرا سبب سردر گمی گوگل هنگام ایندکس مطالب یک سایت می شد.

متن نوشته شده در متا تگ description به عنوان اسنیپت در صفحه نتایج جستجوی گوگل نمایش داده خواهد شد. ایندکس شدن یک سایت یا صفحه در گوگل به معنی بررسی، ثبت تغییرات و مطالب تازه به وسیله ربات های گوگل است، که در انتها به ثبت و نمایش این صفحات یا محتوای جدید در میان جستجوهای کاربران ختم می شود.

کامنت بک لینک

است،که سبب اشتباه گوگل هنگام ایندکس مطالب یک سایت می شود و برخی از صفحات سایت را سهوا به عنوان محتوای تکراری در نظر می گیرد.کاربرد اصلی متا تگ کنونیکال در تعیین ادرس اصلی محتوا برای ایندکس گوگل است.اما استفاده نادرست از این متا تگ سبب خواهد شد که عامل های رتبه گیری در نتایج گوگل بین صفحات تقسیم شده و سرانجام رتبه قابل قبولی برای صفحه اصلی محتوا کسب نشود.

باید به این نکته دقت کنید که استفاده ی اشتباه از این تگ موجب هدر رفتن ترافیک سایت شما می شود چرا که در این حالت ترافیک سایت شما با سایت های دیگر به اشتراک گذاشته می شود و درنهایت افت سایت شما را در بر خواهد داشت.

یعنی در همهی صفحات از تگ canonical استفاده شده است، اما هر کدام به URL خودشان آدرس دادهاند ! استراتژی سایت ما در استفاده از تگ Canonical به این شکل است که همه ترافیک ورودی و رنک (Rank) در خصوص آموزش سئو به آن صفحه منتقل شود، در نتیجه برای صفحات دستهبندی تگ کنونیکال را به گونهای تعریف کردیم که به رباتهای گوگل بفهمانیم صفحات دستهبندی کپی از کدام صفحه هستند و صفحه اصلی که باید در گوگل ایندکس شود کدام صفحه است.

نمایش رتبه گوگل سایت

زیرا گوگل به درستی قادر به تشخیص آدرس اصلی محتوا نبود و در نتیجه ان را به عنوان محتوای تکراری در نظر میگیرد و نیز نمی تواند درست تشخیص دهد که کدام صفحه رتبه بهتری نسبت به دیگری در نتایج جستجو داشته باشد.

کسب درآمد از گوگل ادوردز

مهم است که برای کسب سهم در این حوزه برنامه ریزی و استراتژی مناسب را پیش بگیرید. برای صفحات ، صفحه بندی شده استفاده نکنید. مانع از ایندکس شدن صفحه توسط موتور جستجو می شود.

دیدگاه‌ها

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *