آموزش سئو – آموزش رایگان سئو و بهینه سازی سایت

یکی از مهمترین عوامل کسب رتبه ممتاز در نتایج موتورهای جستجو، رعایت کردن اصول و قواعد سئو در طراحی وب سایت و کدنویسی سایت است. نکته خیلی مهم این است که وقتی یک مقاله در مورد یک موضوع در سایت منتشر میکنید، یعنی قصد دارید این مقاله با یک کلمه کلیدی مشخص شناخته شود.

سایت مپ ساز

به همه بخشهای مربوط به آن موضوع و زیر مجموعههای مرتبط به آن اشاره کنید.

موضوع کلی سایت شما میتواند پیرامون یک کلمه کلیدی هدف باشد، اما هر یک از مقالات سایت شما، باید تخصصیتر به آن موضوع بپردازد. اما در بخش میگویم که اگر لازم بود و به این فکر افتادید که وجود آن کلمه خاص به درک بهتر موضوع کمک میکند، از آن استفاده کنید.

تنها کافی است که همهچیز را مکتوب کرده و روی کاغذ بیاورید، سپس با اضافه کردن کلمات به اول و آخر و زیرتر کردن موضوع – نوشتن زیر مجموعههای کلمه کلیدی – میتوانید دایره کلمات خود را بیشتر کنید.

بدون اضافه کاری. بدون اینکه بخواهید کلمه کلیدیتان را ۱۰ بار بهرخش بکشید! سرعت سئو و بهینه سازی سایت با این پلاگین بالاتر و همچنین کار با آ ن توسط کاربر راحت تر است؛ اما میزان دستیابی به این پلاگین سخت تر است و اینکه کاربر برای استفاده از آن باید حداقل دانش سئو داشته باشد.

پاک کردن برچسبهای تکراری ورد پرس

این هم یکی از پلاگین های سئو وردپرس است که زمان بارگذاری صفحه را کاهش می دهد. در صورتی که می خواهید ربات تلگرامی دایان در این فروشگاه، کاورهای تبلیغاتی را برای شما ارسال کند تیک فعال شدن ربات را بزنید و در غیراین صورت تیک را نزنید.

آموزش گوگل کنسول

شما تنها کافی است که یک کلمه را در گوگل جستجو کنید و سپس یکبار فاصله را بزنید. کلمات جدیدی که توسط گوگل پیشنهاد داده میشوند، در واقع کلمات جدیدی هستند که توسط کاربران بر پایه کلمه کلیدی هدف جستجو شدهاند.

اسکریپت امتیاز دهی ستاره ای

Total Clicks: تعداد کلیکهایی که کاربران روی وبسایت شما انجام دادهاند. به عنوان مثال، اگر یک باشگاه یوگا در تهران دارید، وقتی شخصی در تبریز “باشگاه یوگا” سرچ میکند، آگهی شما را نخواهد دید چرا که هدف اصلی Google نشان دادن مرتبطترین نتیجه به کاربر است.

بانس ریت سایت نشان از میزان تجربه کاربری آن دارد و همینطور مقدار مشارکت آنها را به نمایش می گذارد.

سایت مپ وردپرس

در تب امکانات، گزینه های مختلفی می بینید. ولیکن اگر شما فردی هستید که از سایت خود انتظارات زیادی دارید، در واقع امکانات زیادی را برای سایت خود در نظر گرفته اید، از طریق سایت،به دنبال کسب درآمد بیشتر هستید و در یک کلام سایت برای شما حائز اهمیت می باشد طراحی سایت ارزان بدترین گزینه برای شماست.چرا که امکاناتی که در طراحی سایت ارزان در نظر گرفته می شود برای شما کارایی مطلوب را نخواهد داشت.

لیست سیاه موتورهای جستجوگر

البته دیگر استراتژیهای پیشنهاددهی هوشمند گوگل نیز ممکن است به شما کمک کنند. همچنین لی اوت تک صفحه ای و پارالاکس نیز در داخل این قالب گنجانده شده.

بهترین افزونه سایت مپ

در مثالهای بالا در همه کلمه «سئو» وجود داشت، اما در تکنیکهای مختلف شما باید از عبارات مشابه، همخانوادهها و عبارات پیرامون استفاده کنید که اصلا همچنین کلمهای را در خود ندارند.

متن جایگزین عکس

حال با وجود این تفاسیر، سعی کنید یک بار حداقل از کلمه کلیدی اصلی مقالهتان در این بخش ابتدایی استفاده کنید. برای اطلاعات بیشتر با ما تماس بگیرید.

تبریک میگم. ما نقشه سایت شما را یافتیم! در این حالت شما یک کلمه کلیدی مانند «سئو» را در نظر میگیرید. برای راهنمایی در این مورد، مستندات «CMS» خود را مطالعه کنید.

نمایش بک لینکهای سایت

پیش نمایش نتایج جستجو را با استفاده از ابزارهایی مثل SEOSiteCheckup و افزونه های وردپرس بررسی کنید.

بعد با استفاده از همان تعداد کم کلمه کلیدی که در ابتدا به آنها فکر کردید، زیر مجموعههای مشاور سئو آن را بنویسید. همان گونه که مشاهده نمودید تصاویر در شبکه های اجتماعی مختلف با اندازه های متفاوتی نمایش داده می شود.

دیدگاه‌ها

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *