آموزش روش ثبت سایت وردپرسی در گوگل – وبلاگ برتینا

همانطور که در بخش قبل گفتیم تصاویر تنها زمانی در سئو محتوا تاثیر گذارند که به درستی بهینه سازی شده باشند. لازم است بدانید که تمامی فعالیت ها و اقداماتی که جهت سئو و بهینه سازی سایت صورت می گیرد را به دو قسمت اصلی تقسیم می کنیم.

میکروفن باسیم جاسکو مدل Jas-3500

هنگامی که شما می خواهید بهینه سازی تصاویر سایت خود را انجام دهید، با امکانی به نام فشرده سازی روبرو خواهید شد.

رتبه بندی های جدید گوگل براساس قابلیت های موبایلی یک سایت انجام می شود. توجه داشته باشید که هر سه نسخه ی افزونه داخل IDM وجود دارد و ممکن است در لیست افزونه ها در بخش تنظیمات فایرفاکس، دو یا سه افزونه ی IDM وجود داشته باشد، یعنی هم افزونه های قدیمی و هم نسخه ی جدید.

بررسی رتبه سایت

اگر افزونه ی IDM را در لیست افزونه های فایرفاکس پیدا نکردید، می توانید خودتان آن را نصب کنید. ۴.سپس در پنجره ای که باز می شود می توانید نسخه ی مرورگر خود را مشاهده کنید.

در نتیجه چند وقتیست که میزان بازدید های سایت را به عنوان پارامتر موثر در رتبه بندی سایت ها وارد کرده است.

افزونه Alexa Traffic Rank

همچنین افزونه ی دیگری با نام IDM Integration module برای فایرفاکس 53 عرضه شده است. سپس اطمینان حاصل کنید که دکمه ی تاگل مربوط به IDM Integration Module در حالت فعال است.

در صورتی که این افزونه به هر دلیل در مرورگر شما نصب نشد، خودتان می توانید به آسانی طی چند مرحله آن را نصب کنید. در این بخش می خواهیم 9 فروم یا انجمن برتر که هم موفق هستند و هم صاحبان آن ها با سخاوت و بزرگواری اجازه درج لینک می دهند را برایتان بیاوریم.

اگر شما نسخه ی قدیمی افزونه ی IDM یعنی IDM CC را نصب کرده اید می توانید با کلیک بر روی گزینه ی Remove در مقابل افزونه، آن را حذف کنید.

ابزاری برای پیدا کردن جایگاه سایت در سئو

برای فایرفاکس نسخه ی 53 یا جدیدتر، فایل idmmzcc3.xpi را انتخاب کنید. و برای نسخه های 1.5 تا 26 فایرفاکس، فایل idmmzcc.xpi را انتخاب کنید. نکته ۲: اگر اخطار زیر در کنار نوار منوی کروم ظاهر شد، شما باید افزونه ی IDM Integration Module را نصب کنید.

۴.از منوی باز شده گزینه ی Install Add-on from File… ۲.سپس از منوی باز شده بر روی More tools کلیک کنید. ۵.فایل IDMGCExt.crx (یا IDMGCExt ) را از پوشه بردارید و در صفحه ی Extensions که در کروم باز کردید رها کنید.

در حال حاضر IDM CC قدیمی ترین نسخه این افزونه است که از نسخه 1.5 تا 26 مرورگر فایرفاکس را پشتیبانی می کند. 2- سپس ناحیه را انتخاب کنید، درنظر داشته باشید، باتوجه به اینکه ایران در این فهرست وجود ندارد، گزینه Anywhere را انتخاب کنید.

۲.سپس بر روی آیکون کوچک علامت سوال در پایین منو کلیک کنید تا Help Menu باز شود. Much Faster Index: موتورهای جستجو مانند Google ، Yandex و غیره می توانند اطلاعات خیلی سریع تری در مورد صفحات شما داشته باشند ، بنابراین یک روش مفید برای نمایه سازی و نمایش وب سایت در نتایج جستجو است.

تعرفه طراحی سایتwebafra.com

اگر دوست دارید این نوشتار را داشته باشید و مایل به دریافت اطلاعات بسیار بیشتر در مورد مشاور سئو لطفا به بازدید از وب سایت ما.

دیدگاه‌ها

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *