آموزش دیساوو کردن لینک ها با ابزار Disavow Tool گوگل

نکته: سعی کنید قبل از دیساوو کردن از یک مشاور سئو برای رفع این مشکل راهنمایی بگیرید تا مشکلی برای رتبهبندی صفحات شما به وجود نیاید.

افزودن تگ H1

اگر نکرده باشند، یک فرصت عالی پیشروی شماست تا بدون داشتن رقیب در آن کلمه جایگاه بگیرید. PBN مخفف کلمه Private Blog Network یا شبکه خصوصی وبلاگ است که یکی از محبوب ترین راهکارهای ساخت لینک هم میباشد.

2. این ابزار از سال 2007 در حال کار است و با اختلاف بهترین ابزار برای بررسی آنلاین دزدی ادبی میباشد. این به این خاطر است که مخاطب کتاب با مخاطب سایت ها کاملا متفاوت است .

شناسایی بک لینک های سایت

بسته به این که چند وقت پیش مقاله خود را نوشتید، شاید خواسته باشید بهروزرسانیهای اخیر موتور جستجو گوگل را دنبال کنید.

پس از آن نیز می توانید با ساخت اکانت های بیشتر جستجو های دیگری نیز داشته باشید. این پلاگین امنیت سایت وردپرس را تا چندین برابر افزایش، به صورت متمرکز حملات brute force را پوشش داده و دسته دیگری از قابلیت ها را نیز در اختیار شما قرار می دهد که برای بلاک کردن حملات معمول روی سایت ها مفید هستند.

پیچ رنگ گوگل

در کل متناسب با سایت خود میتوانید از افزونه ها نیز برای اینکار استفاده کنید.

افزونه های سئو جوملا

سپس الگوریتمهای گوگل بروزرسانی شد و استفاده غیرطبیعی از Anchor Text توسط مدیران وبسایتها به راهی برای شناسایی سایتهای اسپم و جریمه آنها توسط شرکت گوگل تبدیل شد. لینکهای خارجی به لینکهایی گفته میشود که مقصد آنها جایی غیراز دامنه فعلی است.

ایجاد بک لینک

سئو سایت یا بهینه سازی سایت یکی از فعالیت هایی است که توسط سئوکار انجام می شود. اما اگر تعداد محصولات مشابهتان به حدی زیاد بود که نتوانستید محتوای متفاوتی برای آنها بنویسید، توصیه میکنیم از تگ noindex برای محصولات مشابه استفاده نمایید تا در گوگل ایندکس نشود.

یکی دیگر از ابزار رایگان گوگل برای سئو سایت گوگل آنالیتیکس است ، از اسم این ابزار مشخص است که یک ابزار برای نمایش آمار وب سایت است که خلاصه آماری از وضعیت وب سایت از قبیل تعداد بازدید کننده گان،منطقه ی جغرافیای ،نوع مرورگر ،نوع سیستم عامل کاربران و…

PHPproxy است که توسط عزیزان No-Filter فارسی شده . لازم به ذکر است برای انکه تبلیغ شما در رتبه اول قرار بگیرد باید به خوبی وب سایت خود را اداره کنید چون ممکن است حتی وب سایت هایی که مبلغ کمتر از شما را داده اند به دلیل رعایت نکاتی در وب سایت خود در رتبه اول قرار بگیرند زیرا گوگل فقط به پرداخت هزینه بیشتر اهمیت نمیدهد .

کار با افزونه الکسا

این مسئله از نظر منطقی قابل پذیرش بوده، چرا که هر چه عمر یک دامنه بیشتر باشد، احتمال اینکه آن سایت از نوع اسپمر باشد کمتر است.

این ابزار، جهت بررسی وضعیت وبسایت در موتورهای جستوجو و مشاهده آماری در این رابطه توسط گوگل ارائه شده است.

هنگامی که شما این مقاله را دوست داشتید، مایل به اطلاعات بیشتری در رابطه با مشاور سئو وب سایت خود باشید.

دیدگاه‌ها

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *