آموزش جامع افزایش سرعت ایندکس سایت

به همین دلیل در صورت جستجو در خصوص افزایش بازدید سایت با اصطلاح SEO (سئو) یا Search Engine Optimization به معنی بهینهسازی موتور جستجو یا بهینهسازی سئوی سایت برای موتورهای جستجو روبرو شدهاید.

Itiran.com سئو سایت خود را به کجا بسپاریم

این الگوریتم همانند الگوریتم پاندا کلمات پر تکرار را شناسایی کرده و به عنوان سایت و محتوای اسپم جریمه می کند که این جریمه شامل همان افت رتبه سایت و کاهش بازدید و در نتیجه کاهش نرخ کلیک می شود.

سئو تصاویر علاوه بر اینکه باعث افزایش رتبه مقاله شما در نتایج میشود، در صورتی که به درستی انجام شود باعث بالا رفتن رتبه عکس های شما در قسمت تصاویر در نتایج جستجو میشود که به افزایش بازدید از سایت شما ختم میشود.

بررسی جایگاه سایت در گوگل

بنابراین سئوکار باید تکنیک های مختلف را روی سایت های مختلف، اجرا کند و نتایج حاصل را بررسی کند.

این الگوریتم هنوز به طور کامل در فضای وب اجرا نشده اما به زودی اجرایی میشود.

بهترین سایت ها برای بک لینک

اگر کلمات کلیدی داخل متن شما از حد مشخصی بیشتر باشد، ابتدا جریمه میشوید اما بعد از مدتی گوگل وبسایت شما را پنالتی میکند و دیگر در نتایج جستجوی خود نشان نمیدهد.

جریمه های گوگل باعث شده خیلی از مدیران سایتها نه تنها لینک سازی رو متوقف کنند، بلکه شروع کنند به حذف بعضی از لینکها. در بخش دیدگاه های همین صفحه تجربه خود را با ما و دیگران به اشتراک بگذارید.

تقویت رتبه آلکسا

در این مجموعه ای که ما حمع آوری کرده ایم ، تمام وبسایت ها اتوریتی بالا و پیج رنک عالی دارند. سایتهایی که اکانت غیررایگان الکسا را تهیه میکنند، با قراردادن اسکریپت الکسا در سایت خود، به الکسا این امکان را میدهند که ترافیک تمام صفحات آنها را تحلیل و بررسی نماید.

این الگوریتم به تازگی وارد فضای وب شده است و هدف آن، حذف تمام وبسایتهایی است که برای نمایش در موبایل و تبلت تنظیم نشدهاند.

این عدد هم مانند دامین آتوریتی عددی در بازه 0 تا 100 است که معمولا صفحه اصلی سایت شما بیشتری اعتبار را در مقایسه با دیگر صفحات دارد.

سرانجام پیج رنک گوگل

گوگل در این باره اعلام کرد دلیل اصلی انشار گوگل پاندا یک الگوریتم ضد اسپم میباشد که جهت تولید محتوا مناسب توسط مدیران وبلاگ و سایت ها و خارج کردن محتوا بی کیفیت و کپی شده از رده جستجو این موتور جستجوگر قدرتمند میباشد.

توجه کردن به بهینه سازی محتوا(Content Optimization) : انتشار محتوای بی کیفیت و کوتاه ممکن است شما را تحت مجازات الگوریتم گوگل پاندا قرار بدهد. شباهت الگوریتم payday با الگوریتم پاندای گوگل این است که هر دو توجه و تمرکزشان را روی کلمات پر تکرار قرار داده اند.

نکته مهم برای گرفتن بک لینک مثبت این است که روی محتوای خود به شدت کار کنید. اما در مقدار هر دستور بزرگ و کوچک بودن حروف انگلیسی بسیار مهم است.

استفاده از این ابزار هم بسیار آسان است و با یک کشیدن و رها کردن تصویر در جای مشخص شده، میتوانید عملیات کاهش حجم را شروع کنید و پس از لحظاتی تصویر کم حجم را تحویل بگیرید.

نحوه انتقال سایت به دامنه جدید

برای کسانی که هر گونه نگرانی در مورد دقیقا کجا و همچنین راهنمایی در مورد چگونگی استفاده از مشاور سئو ، شما احتمالا می توانید با ما در صفحه وب تماس بگیرید.

دیدگاه‌ها

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *