آموزش ثبت نقشه سایت در گوگل وبمستر – پی سی اسکریپت

همچنین زمانی که بک لینک های زیادی از سایتی با رنک SB بالا به دست آید شرایط برای گوگل مشکوک خواهد بود. همچنین برای سیستم مدیریت محتوا وردپرس کد زیر را در فایل robots.txt قرار دهید.

Google Xml Sitemaps

به طور کلی برای کانونی سازی صفحات میتوان از کد زیر استفاده کرد. در این شرایط، نتیجه خاصی را مشاهده نخواهید کرد زیرا گوگل این لینک ها را نادیده می گیرد.

اگر برای سایت خود لینک های جدید ساخته اید اما سایت شما ترافیک کمی دارد، تاثیر خوبی در گوگل نخواهید داشت.

اصلاً مهم نیست چه تعداد لینک به دست می آورید، اگر بهینه سازی On-Page خوبی نداشته باشید به رتبه های بالاتر دست نخواهید یافت.

خرید بک لینک باکیفیت

این قانون برای سایت های بزرگی که دارای صفحات متعدد هستند، بسیار مهم است. همچنین فایلهای XML که شامل طراحی های پوسته، واسط کاربری و تم ها هستند، در این پوشه ذخیره میشوند.

مشاوره سئو حرفه ای

برای استفاده از این ابزار وب سایت MOZ، ابتدا از اینجا وارد این سایت شوید و یک حساب کاربری در آن بسازید. پیش نیازها: باید برای دامنه مورد نظر به عنوان صاحب دامنه ثبت نام کرده باشید تا بتوانید از گزارش های مربوط به نقشه سایت استفاده کنید.

می بایست توجه داشته باشید اگر تعداد بازدید روزانه سایت شما بیش از 10.000 باشد نت افراز برای میزبانی سایت شما مناسب نیست. بنابراین بهتر است از قانون گفته شده تبعیت کنید تا لینک هایی بهتر و طبیعی داشته باشید.

به کیفیت محتوای خود توجه ویژه ای داشته باشید. بنابراین، شبکه شما شبکه ای معتبر محسوب می شود و لینکی که از آن گرفته می شود لینک معتبری است.

10 الی 15 روز کاری که پس از اتمام فرایند ساخت بک لینک ها ایمیل گزارش کار کاملی برایتان ارسال خواهد شد. همین کار باعث افزایش جذب کاربران و افزایش نرح کلیک و همچنین افزایش ترافیک سایت خواهد شد.

مطمئن شوید که به همراه افزایش بک لینک ها، ترافیک سایت خود را نیز افزایش می دهید.

بنابراین باید مطمئن شوید که حداقل 50 صفحه با محتوای منحصر بفرد ایجاد می کنید (هر صفحه باید شامل حداقل 500 کلمه باشد، اگر می خواهید سریع تر رتبه خود را ارتقا دهید، بهتر است این عدد را به 1800 کلمه برسانید).

بهبود رتبه گوگل

از ابزارهای مختلف برای شناسایی تعداد لینک های خود استفاده کنید و مطمئن شوید قبل از آغاز کمپین تعداد لینک کافی در دست دارید. 80% از لینک هایی که ایجاد می شود باید به صفحه اصلی و 20 درصد از لینک ها به صفحات داخلی اشاره کند.

اگر از نوشتن این مطلب لذت بردید و مطمئنا می توانید اطلاعات بیشتری در مورد مشاور سئو لطفا از صفحه ما بخواهید.

دیدگاه‌ها

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *