آموزش ثبت سایت در گوگل وبمستر :: لیست نوشته ی کاربر *mahditkd* از سایت *www.beporsam.ir*

قوانین سئو مانند قرار دادن بک لینک، در گوگل پلاس نیز برقرار است. در نهایت گوگل در گزارشی در search engine land اعلام کرد، google authorship تاثیر مثبتی بر روی CTR ندارد.

بازدید رایگان بهبود رتبه الکسا

طبق گزارشی از hubspot در سال 2017 این خبر توسط گوگل در ارتباط با نمایش محتوای منتشر شده در گوگل پلاس منتشر شده است که ظاهر آن مشابه آنچه قبلا به عنوان google authorship در نتایج دیده می شد، خواهد بود و تصویر پروفایل صفحه گوگل پلاس در صفحه نتایج نمایش داده خواهد شد.

بهترین سایت بررسی سئو

تعداد دفعات دیده شدن در نتایج سرچ ها را ببینید. در ادامه وارد بحث اصلی سئو خواهیم شد؛ قرار است کمی سئو بیاموزیم و رفتهرفته خودمان گلیمِمان را از آب بیرون بکشیم و وبسایتمان را بهینه سازی کنیم!

گوگل پلاس این قابلیت را در اختیار کاربران قرار می دهد که پستی را که در صفحه خود منتشر کرده اند را در سایت یا بلاگ خود نیز قرار دهند( قابلیت embed) .مخاطبین در آن صفحات هم می توانند پست را لایک کنند و یا کامنت بگذارند و یا اینکه از آنجا به گوگل پلاس وارد شوند و صفحه شما را دنبال کنند.

تبادل لینک در سئو

فکر میکنم که هم هزینه کمتری می پردازم و هم سرویس با کیفیت تری میگیرم. گاهی اوقات دلایل پنالتی الگوریتمیک گوگل بسیار دور از انتظار می باشند. اگر ابزار گوگل آنالیتیکس(که در قسمت دوم این مطلب به آن اشاره می کنیم) را دارید، می توانید این ابزار را به آن اضافه کنید.

اگر می خواهید دید کاملی نسبت به وضعیت وبسایت خود از نگاه گوگل داشته باشید، می توانید از ابزار گوگل وبمستر تولز استفاده کنید.

ابزار ساخت نقشه سایت

در واقع این ابزار از ابزارهای ضروری برای بهبود سئو سایت شماست.این ابزار به شما کمک می کند که مثل ربات گوگل به وبسایت خود نگاه کنید و با تحلیل سایت نکاتی که باعث می شود در نتایج جست و جو دیده شوید را یادآوری می مشاور سئو کند.

جدول تناوبی سئو

هم چنین معیار دیگری که برای نمره دهی وجود دارد، پیج هایی هستند که به وبسایت شما لینک دادهاند.

تعداد سرچ کلمه در گوگل

عده ای از متخصصین دیجیتال مارکتینگ در تیم های مختلف مانند bufferapp و itnow معتقد بودند که این موضوع بر روی CTR لینک ها در صفحه نتایج گوگل تاثیر مثبت دارد.

اما گوگل نسبت به تاثیر مثبت این قابلیت در نتایج سرچ مطمئن نبود و در حال جمع آوری دیتا در این باره بود. را در سایت خود منتشر کنید، این افزونه WP Smush Pro می باشد که به صورت خودکار تصاویر شما را بهینه خواهد کرد.

صورت میگیرد. علاوه بر این بیشترین سهم استفاده از فایلهای رسانهای در صفحات سایت مربوط به تصاویر است که با کاهش حجم تصاویر میتوانید سرعت لود صفحات را بهبود دهید.

دیدگاه‌ها

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *