آموزش ثبت سایت در گوگل سرچ کنسول – گوگل وب مستر چیست؟

سئوکاران آماتور و حرفه ای می دانند که بهینه سازی تصاویر برای سرعت سایت ارزش زیادی دارد، بدون بهینه سازی عکس های سایت ، بخش ارزشمندی را در سئو از دست می دهید.

تشخیص رتبه سایت در گوگل

علاوه بر این، اگر موتورهای جستجو چنین عناوینی را برش دهند، منحصربهفردترین بخش حذف میشود.

سئو وب سایت Itroz.com

Resize my full size images: در این بخش هم با قرار دادن اندازه دلخواه خود تصاویر را بدون افت کیفیت به اندازه دلخواه تبدیل کنید.

متاسفانه این نمایه در گرم نمودن بازار سوء استفاده از عنوان غیردقیق ISI توسط کنفرانس ها و موسسات غیرمعتبر داخلی موثر قرار گرفت و در این مدت شاهد ظهور نشریاتی بودیم که بواسطه این نمایه در صدر تبلیغات قرار گرفتند و اینک هم در لیست سیاه اند و هم پس از گذشت مدت کوتاهی از این نمایه خارج شدند.

بک لینک دائمی EDU و GOV که پسوندهای edu و gov یعنی همان مورد اعتماد ترین سایتها از نظر گوگل را در برخواهند گرفت ، چرا که گوگل میداند صاحبان این سایتها اشخاص نبوده و این سایتها متعلق به ارگانهای دولتی با پسوند GOV ( مخفف Government ) و یا موسسات آموزشی با پسوند EDU ( مخفف education ) هستند.

شاید بهترین سوال قبل از تهیه سرویس بک لینک دائمی با پسوندهای edu و gov همین باشد و علت این امر آسان نبودن بک لینک گرفتن از این سایتها و دوم اینکه بک لینکهای edu و gov از نظر گوگل می تواند یک منبع طبیعی و واقعی و بدور از اسپم برای سایتهای با ارزش باشند و باعث بهبود رتبه وب سایتتان میشود.

اگر قصد خرید بک لینک دائمی دارید حتما بک لینک edu را هم تهیه کنید چون تاثیر خوبی روی محبوبیت سایت شما در گوگل خواهد شد. 2. بک لینک فالو (Follow) باشد به این منظور ربات گوگل هنگام خروج از آن سایت اعتباری را برای سایت شما اختصاص می دهد.

تبادل لینک در سئو

ابتدا آدرس سایتتان را در وب سایت الکسا ثبت نام و سپس آن را تایید کنید.

پیدا کردن بک لینک رایگان

ثبت نام کنید و ما شما را در مسیر بهبود چشمگیر سئو سایت خود قرار می دهیم. خب تا اینجا ما به شما گفتیم که برای قرار گرفتن سایت در صفحه اول گوگل ۲ روش تبلیغاتی و بهینه سازی وجود داره.

به این صورت که گوگل شما را در قسمت پنالتی قرار داده و از نمایش محتوای سایت شما به کاربران خودداری میکند. سایتهای آنالیز بک لینک ، تعداد بک لینک های edu وب سایتتان را نیز بطور مجزا نمایش میدهند و بی شک ارزش خاص این پسوند کاملا اشکار است.

بسیاری از متخصصان بهینه سازی سایت اعتقاد دارند که این دستور کارایی ندارد و رباتها آن را در نظر نمیگیرند؛ اما تحقیقات اشاره شده ثابت کرده است که دستکم رباتهای کراولر گوگل، در بیش از ۸۰ درصد موارد به آن عمل میکنند.

باز هم ، این کل فرایند دستی 100% است و پس از اجرای صدها دستور تست ، نشان داده شده است که کاملاً برای هر نوع وب سایت کاملاً ایمن است!

افزونه All In One Seo Pack

موز یا به انگلیسی moz هم یک سایت برای بررسی و یافتن لینک های سایت مورد نظر است.

دسترسی: بهوسیله این ابزار میتوان اطمینان حاصل کرد که رباتهای گوگل با دسترسی به سایت، میتوانند محتوای آن را بررسی کنند. و در حال بررسی برای انتخاب محصول یا سرویس مود نظرشان هستند.

تنها کاری که باید انجام دهید این است که تصاویر را برای بارگذاری انتخاب کنید. نکتههای اصلی: خطوط و اندیشههای اصلی و مهم هستند که در مجموع موضوع اصلی را میسازند و از صراحت بیشتری برخوردار است.

سایت های سئو

پیج رنک یک بک لینک یکی از فاکتور های بی نهایت مهم است. هدف ما این است که مطمئن شویم الگویی ایجاد نمی کنیم و همه چیز منحصر به فرد باقی می ماند.

متا تگ های گوگل

ما پیوندهای ورودی به سایت شما ایجاد خواهیم کرد که نوع توجه را از موتورهای جستجوگر مورد نظر دریافت خواهید کرد.

نصب Widgets الکسا

همانطور که احتمالاً می دانید ایجاد SEO بسیار عالی می تواند بسیار گیج کننده و انجام چند بار دشوار باشد.

نحوه زدن Adwords

شما با استفاده از این ابرار میتونید، آنالیزهای مختلفی رو انجام بدید که در ادامه توضیح دادم.

در این مرحله می توانید پس از پیدا کردن محتوای کامل شروع به تولید محتوای بصری کنید. خلاصه مباحث کارشناسی ارشد مدیریت تولید و عملیات. تنظیمات نقشه سایت XML برای مبتدیان مناسب است و مدیریت آن ها آسان است.

سئو سایت تخصصی

اگر شما این مقاله را تحسین می کنید، مایلید اطلاعات بیشتری در مورد مشاور سئو بدست آورید به سایت ما مراجعه کنید.

دیدگاه‌ها

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *