آموزش ثبت سایت در بینگ

در بالای صفحه محصول نوشته شده است خانه » محصولات » کتاب دکترای سئو. نکته ای که هنگام انتخاب Title Tag باید در نظر گرفت این است که آن را برای صفحات مختلف سایت به طور کلی و عمومی انتخاب نکنیم.

متا تگ کلمات کلیدی

این کار موجب میشه که رباتای گوگل از صفحات ایندکس شده به صفحات جدید سایت شما راه پیدا کنن و در آخر سرعت ایندکس سایت زیاد شه.

در این حالت هکر بعد از هک کردن سایت، صفحات آن را به صفحات سایت خود ریدایرکت میکند. سرعت این موضوع اهمیت بسیار ویژه ای دارد، چرا که وقتی مطلبی در سایت درج میشود (بخصوص اگر حالت خبر و اطلاع رسانی باشد) مهم است که در اولین ساعات در جستجو ها یافت شود.

باتوجه به اینکه روزبهروز کیفیت و توانایی دوربین تلفنهای همراه بیشتر میشود. برای مثال در نتیجه جستجو زیر، طول Title Tag بیشتر از مقداری است که گوگل نشان می دهد و در ادامه آن “…

پس هنگام نوشتن Title Tag باید هم کاربر را در نظر داشت و هم موتورهای جستجو را. لطفا توجه داشته باشید موضوع برای 4-5 سال قبل می باشد و پس از آن زمان بک آپ گیری های متعدد از جمله در دیتاسنترهایی در کشورهای دیگر نیز انجام می شود.

در نتیجه علاوه بر این که سایت خود را به روشهای گوناگون از جمله استفاده از سیستم الکسا ساز تبلیغ می نمایید، لازم است تا سئو و بهینه سازی را نیز مورد توجه قرار دهید و حداقل اصول پایه آن را رعایت نمایید.

و ( ) و اعداد و عبارت های مشابه باعث می شود احتمال کلیک کردن روی لینک شمابالا برود، چون اعداد و علامت ها جلب توجه می کنند. استفاده از تصاویر مرتبط، ویدئو، جدول، نمودار، اینفوگرافی و موارد مشابه علاوه بر اینکه به فهم مطلب کمک می کند، می تواند زمان ماندگاری کاربر در صفحه را افزایش دهد و همچنین Bounce rate را کاهش دهد که هر دو باعث می شود گوگل محتوای شما را با ارزش تر در نظر بگیرد و البته مخاطب هم راضی تر باشد.

همان طور که گفته شد، گوگل برای عناوین طولانی جریمه ای در نظر نمی گیرد، ولی تکرار غیرعادی کلمات کلیدی به طور غیر عادی را متوجه می شود و احتمال آن وجود دارد که از این نظر برای صفحه جریمه در نظر بگیرد.

گوگل جریمه ای برای Title Tag های طولانی در نظر نمی گیرد ولی چون باید کاربر را هنگام نوشتن عنوان در نظر گرفت، بهتر است در هر حال عنوان طولانی نوشته نشود چون همان طور که گفته شد، به طور ناقص در صفحه نتایج جستجو نشان داده می شود.

بالا بردن رتبه در گوگل

اگرچه Meta description تأثیر مستقیمی در بهبود رتبه در صفحه نتایج جستجو گوگل ندارد، ولی گوگل از آن استفاده می کند تا موضوع صفحه را بفهمد و بر روی Click through Rate که به اختصار CTR هم گفته می شود، هم می تواند تأثیر داشته باشد چون اگر Meta description شما بین بقیه نتایج جستجو متمایز باشد، احتمال این که کاربر بر روی لینک صفحه شما کلیک کند بالا می رود.

نداشتن تگ H1 در سایت

جدای از اعلام رسمی الکسا، ما در متمم هم با بررسی چند صد مورد از سایتهای برتر کشور به این نتیجه رسیدیم که ضریب همبستگی بین مدت زمان حضور در سایت و نرخ بانس با رتبه سایتها نزدیک به صفر است.

فیلم های آموزشی سئو

نمودار پایین مربوط به سایت backlinko است که از تحقیق در مورد یک میلیون سایت به دست آورده است. همانطور که می بینید فقط یک لیست از URL ها با بعضی از ابر داده های اضافی است که برای کاربران چندان مفید نیست!

محتوایی که فقط متن باشد، به تنهایی فقط تا جایی می تواند مخاطب را در صفحه نگه دارد. برای مثال URL ای که به صورت عدد باشد URL مناسبی نیست چون نه گوگل می تواند بفهمد صفحه به کجا می رسد و چه معنی دارد و نه کاربر.

پرسش و پاسخ سئو و بهینه سازی سایت

URL صفحه باید به گونه ای نوشته شده باشد که برای کاربر خوانا و معنادار باشد و کاربر بتواند بفهمد که از این صفحه چه انتظاری داشته باشد. همچنین بعضی شبکه های اجتماعی مثل فیسبوک یا نرم افزار های پیام رسان مثل تلگرام یا اسکایپ هم از Title Tag شما برای عنوان لینکی که به اشتراک گذاشته می شود استفاده می کنند و اگر از گوگل ادوردز استفاده کنید، Title Tag برای عنوان تبلیغ نیز که در بالا یا پایین صفحه نتایج جستجو نشان داده می شود، توسط گوگل استفاده می شود.

در واقع گوگل کاری به تعداد کاراکتر هایی که در Title Tag یا Meta description به کار می رود ندارد بلکه چارچوبی برای هر نتیجه جستجو به طول ۶۰۰ پیکسل (در دسکتاپ) در نظر می گیرد و هر تعداد کاراکتر که بتواند در این چارچوب نشان دهد را در صفحه نتایج جستجو نشان می دهد و در غیر این صورت، “…

بک لینک رایگان

نه تنها این بک لینکها رتبه سایت شما را بالا نمیبرند بلکه احتمال پنالتی شدن یا پایین آوردن رتبه شما نیز وجود دارد.

دانلود اموزش سئو

توصیه می شود حداقل یک بار تا حد ممکن در Meta description کلمه کلیدی اصلی نیز استفاده شود.

بررسی بک لینک ها

در انتخاب تصاویر باید دقت بیشتری کنید تا یک تصویری انتخاب کنید که جدا از مرتبط بودن با مطلب اختصاصی باشد یعنی در سایت های رقیب ایرانی کسی از آن استفاده نکرده باشد .

مشاوره سئو چیست

استفاده از عکس و ویدئوی جذاب که برای درک بهتر مطلب مناسب باشد هم یکی از راه کار های بهبود سئو به شمار می آید. به آدرس های متفاوت می باشند.

اینگونه نتایج جستجو تنها به دوره زمانی ۱۹۲۰ تا ۱۹۵۰ محدود می شوند. گوگل سایت لینک برای یک سایت خاص و یا برند خاص در یک صفحه از نتایج گوگل همان طور که گفتیم فضایی را که سه مورد از نتایج گوگل اشغال می کنند را در بر می گیرد.

هنگامی که شما این مقاله را دوست داشتید، مایل به اطلاعات بیشتری در رابطه با مشاوره سئو وب سایت خود باشید.

دیدگاه‌ها

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *