آموزش ثبت سایت در الکسا – چرا باید سایت خود را ثبت کنیم؟

همانطور که می دانید الکسا یک رتبه مقایسه ای برای مشخص نمودن جایگاه شما نسبت به رقبا و سایتهای دیگر در منطقهی جغرافیای شما و همچنین سطح جهانی است.

تبلیغات در گوگل

همچنین، شاید سایتهای تازهکار هم در این فهرست نباشند تا زمانی که الکسا بتواند دادهایشان را جمعآوری کند. این وبسایت ها قبل از این که کاملاً لود بشن یا اصطلاحاً سایت بالا بیاد، وقت زیادی رو میگیرن و این عملاً یکی از دلایل ریزش ترافیک شما محسوب میشه.

فراموش نکنید که بازدید کننده ها تعیین کننده وضعیت سایت شما در نتیجه جستجوی گوگل هستند وقتی به سطح خاصی از اعتماد از سوی کاربران رسیدین، صفحه شما شروع به گرفتن رتبه بالاتر از Moz میکنه.

بسیاری از وبسایت ها به خاطر پایین بودن سرعت صفحه، بازدید کنندگان زیادی رو از دست مشاوره سئو دادند. این امر نه تنها به رتبه بندی موتور جستجوی تلفن همراه ضربه میزنه، بلکه باعث میشه تعداد زیادی از بازدید کننده ها به راحتی سایت رو ترک کنند.

افزونه رتبه سایت

تعداد زیادی از کاربران آنلاین از طریق تلفن همراه به سایت شما دسترسی پیدا میکنند. وقتی برچسب های عنوان یا تگ تایتل و توضیحات متا رو به صفحه خودتون اضافه میکنید، این امکان رو برای افراد فراهم میکنید تا هر زمان که ذر صفحات موتور جستجو، جستجو میکنند، به راحتی بفهمند موضوع اصلی شما چیه.

Change Dns میزبان فا

لینک های داخلی بازدید کننده ها رو به صفحه های دیگه سایت شما هدایت میکنند تا اون چیزی رو که میخوان پیدا کنند و از این طریق تجربه کاربر رو بهبود میبخشن.

اگه برای طراحی سایت وقت بذارین و از مشاورین طراحی سایت کمک بگیرین، نرخ بازدید صفحه را افزایش میده و باعث میشه افراد به صفحه شما اعتماد کنند و این یعنی افزایش Page Authority.

بررسی موبایل فرندلی

لینک های داخلی این امکان رو برای موتور های جستجو فراهم میکنه که کل سایت شما رو ایندکس کنند.

کاهش سریع رتبه الکسا

اگر بتوانید یکی از آن سازمانها را متقاعد نمایید که برروی طرح شما سرمایه گذاری کنند، آنگاه قادر خواهید بود برای خود و سایر اعضای خانوادهتان، ویزای کارِ بسته بگیرید.

با توجه به قابلیت های متنوع این افزونه، iThemes Security یکی از بهترین افزونه های امنیتی برای وردپرس است.

شما باید به عنوان صفحه به چشم یکی از اساسی ترین فاکتور ها برای جذب ترافیک و افزایش رتبه نگاه کنید.

عملکرد لینک خارجی گرفتن از وبسایت های دیگر رتبه سایت و اعتبار دامنه و اعتبار صفحه های شما رو افزایش میده.

پس برای اینکه بخواین به افزایش اعتبار صفحه دست پیدا کنین، باید یه محتوای طولانی با تعداد لینک بهینه داشته باشین.

دیدگاه‌ها

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *