آموزش تولید محتوا رایگان – تکنیکها و روشهای تولید محتوا در سایت (2021) – سئولایت

داشتن یک برنامه مشخص برای آنالیز مداوم عملکرد، از ارکان جداییناپذیر بهینهسازی سایت و سئو محسوب میشود. این امتیاز نشان دهنده آن است که سایت شما تا چه اندازه از نظر ساختار برای موتورهای جستجو بهینه شده است.

متا تگ Alexa

این بخش تنها نقش اطلاع رسانی در زمینه مشکلات امنیتی در سایت را بر عهده دارد.

در این شرایط این بخش به کمک شما خواهد آمد. به طور کلی استفاده از این گزینه را پس از اعمال هر نوع تغییر ظاهری و ساختاری در سایت به شما توصیه میکنیم تا بتوانید مطمئن باشید که کلیه ی کاربران، نسخه ی به روز سایت شما را مشاهده میکنند.

به طور خلاصه در این بخش تنظیم میکنید که URLهای دارای پارامتر در سایت شما، چه ویژگی متفاوتی با نسخه بدون پارامتر همان URL دارند؛ و آیا باید در نتایج موتور جستجوی گوگل ایندکس شوند یا خیر.

در نسخه قدیمی گوگل سرچ کنسول شما میتوانید خطاهای نقشه سایت خود را نیز، به همراه علت خطا مشاهده کرده و آن را برطرف کنید. وجود این خطا باعث میشود که گوگل صفحات سایت شما را به صورت کامل کراول و ایندکس نکند.

در این بخش نیز بیشترین، کمترین و میانگین حجم صفحات کراول شده مشخص شده است. در این بخش Site Errors نشاندهنده دسترسی ربات گوگل به سایت شماست. به هر حال در این بخش میتوانید این موارد را مشاهده کرده و در صورت نیاز از طریق سایت آنها را اصلاح کنید.

دیدن بک لینک های سایت

اما بدونید شما فقط به مخاطبی نیاز دارید که برای رفع نیاز هاش مطالعه میکنه – برای مثال اگه فردی دنبال سئو فروشگاه اینترنتی باشه پس یک مقاله طولانی که همه جوانب رو براش روش کنه و به همه ی سوالاتش جواب بده بهترین انتخاب هست و اگر مخاطب شما دنبال آموزش باشه مطمئنا مطلب رو مطالعه میکنه – اما اگر موضوع مقاله شما زیاد پیچیده نباشه شما با تولید یک مقاله 1000 کلمه ای هم میتونید جایگاه خوبی بگیرید.

در این بخش میتوانید مشکلات و خطاهای احتمالی را پیدا کرده و در صورت نیاز رفع کنید. ابزارهای این بخش عموما به مسائل مرتبط با کراول کردن صفحات سایت شما و مسائل آن میپردازند.

تگ Meta Robots

برای نمونه زمانی که لینک های شما همگی از سایت های دانلود هستند اما شما در زمینه تورهای مسافرتی فعالیت می کنید، ارزش و اعتبار زیادی برای شما ایجاد نخواهد کرد.

در آخرین بخش این ابزار نیز میانگین مدت زمان دانلود کامل یک صفحه از سایت در هر روز ارائه شده است.

آنالیز سئو سایت رایگان

این بخش میتواند درباره میزان حجم صفحات سایت و مناسب بودن آن به شما کمک کند.

خرید ترافیک الکسا

در بخش دوم میزان حجم صفحات کراول شده در هر روز را مشاهده میکنید. البته این بخش به گوگل سرچ کنسول جدید منتقل شده است؛ اما هنوز امکانات آن کامل نیست.

این بخش شامل سه زیرمجموعه است که ۲ مورد آن هنوز به گوگل سرچ کنسول جدید منتقل نشده و در ادامه آنها را معرفی میکنیم.

هیچ کدام از ابزارهای این بخش هنوز به گوگل سرچ کنسول جدید منتقل نشده است.

در اولین بخش تعداد صفحات کراول شده در هر روز را مشاهده میکنید. برای ثبت تغییرات صفحات سایت و ایندکس شدن آنها در نتایج جستجوی گوگل، طبیعتا باید ربات گوگل دسترسی درستی به سایت شما داشته باشد.

دانلود افزونه الکسا برای فایرفاکس

می توانید از افراد متخصصی که به صورت دستی بک لینک می سازند برای این کار کمک بگیرید. این کدها به عنوان یک متن در زیر عنوان لینک در موتورهای جستجو نمایش داده می شوند.

بررسی سئو وب سایت

البته گوگل به صورت خودکار این کار را به مرور انجام میدهد؛ اما این ابزار کمک میکند تا این کار برای موارد خاص سریعتر انجام شود.

قبل از شروع باید به درک درستی از خوانایی محتوا، پاسخگویی و مفهومگرایی در محتوا برسیم و با شناخت الگوریتمهای گوگل محتوای خود را در فرمتی قابل درک برای رباتها ارائه دهیم.

در این مسیر نیازی نیست شما هیچ کاری انجام دهید؛ تیم ما چهارچوب لازم برای افزایش رتبه در موتورهای جستجو و ترافیک ورودی وبسایت شما را ایجاد میکند. آیا هنوز هم عناوین مطالب در افزایش رتبه و بازدید در گوگل مهم هستند؟

اگر متوسط بار بار وب سایت شما در حال حاضر سه ثانیه است اما به شش ثانیه افزایش می یابد ، به عنوان مثال ، می توانید حدود یک سوم بازدیدهای صفحه کمتر مشاور سئو داشته باشید.

دیدگاه‌ها

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *