آموزش تغییر پیوند یکتا در وردپرس

به همین دلیل است که هر استراتژی جستجو سئو سعی در به دست آوردن لینک های مرتبط دارد. وب سایت های مرتبط و معتبر که به یک وب سایت پیوند می خورند ، نشانه مهمی برای Google است که ممکن است مورد توجه کاربرانش قرار گیرد و می توان اطمینان داشت که در نتایج جستجو برای سeriesالات مربوطه ظاهر می شود.

مشاوره سئو سایت

در مقابل هر کدام از این چهار قسمت، اطلاعات دقیق تری نمایش داده میشود که شما میتوانید با آنالیز و رصد آنها، وضعیت سایت خود را بهبود ببخشید.

رتبه کلمات کلیدی در گوگل

نام نوشته : در این حالت URL ها با نام و عنوان نوشته نمایش داده می شوند. علاوه بر این میتوانید ببینید که هر سایت چه تعداد لینکی را به کدام یک از صفحات سایت شما و با چه انکرتکستی داده است.

لینک داخلی چیست؟

این بخش به شما کمک میکند محتواهای سایت خود را بر اساس عملکرد هر کلمه کلیدی، بهینه کنید. اگر شما هم از AMP استفاده میکنید میتوانید از این بخش ارورهایی را که برای وبسایت پیش آمده است را ببینید.

اگر از سیستم مدیریت محتوا وردپرس استفاده میکنید، میتوانید سایت مپ آماده آن را در این قسمت ثبت کنید. در این قسمت میتوانید با وارد کردن سایت مپ سایت، همواره وضعیت آن را بررسی کنید.

نحوه انتقال سایت به دامنه جدید

اما حتما نکات بالا را در کاهش حجم آن رعایت کنید. اما چه عواملی در کاهش رتبه الکسا موثر می باشند. علاوه بر هد صفحات، به فایل robots.txt سایت خود نیز دقت کنید و بررسی کنید که چه صفحاتی را از ایندکس شدن محروم کردهاید.

با این بروزرسانی، گوگل الگوریتم رتبه بندی خود را تغییر داد تا بهتر تشخیص دهد چه موقع نتایج جستجوی جدید تری ارائه دهد تا به جستجوگران مربوط باشد. روند رتبه بندی سایت ها در الکسا بیشتر بر اساس میزان بازدید هر سایت و میزان دسترسی کاربران اینترنت در بازه زمانی یک روزه به سایت شماست.

این نشان میدهد که گوگل بهطور مرتب سایت شما را ایندکس میکند. اطلاعات این بخش به شما نشان میدهد که کدامیک از صفحات سایت شما از زمان آخرین آپدیت گوگل ایندکس شدهاند، کدام صفحات ایندکس نشدهاند و از همه مهمتر، کدام صفحات دارای ارور هستند.

در این بخش شما میتوانید تمام لینکهای خارجی (لینکهایی که که از سایر سایتهای دیگر به سایت شما داده شده است) را ببینید.

خرید سرتیفیکیت الکسا

برای اطلاع از نحوهی بررسی لینک های خارجی و حذف لینکهای ناخواسته میتوانید مطلب دیگر ما را مشاهده کنید.

بالا بردن رتبه الکسا

در این قسمت میتوانید فهرستی از لینکهای داخلی سایت خود را نیز ببینید. بنابراین به فکر یک برنامه مدون و حساب شده برای معرفی سایت خود در اینترنت باشید. 2. مراقب تغییرات ناگهانی باشید.

با توجه به اینکه امروزه اکثر کاربران اینترنت از تلفن همراه استفاده میکنند، بهتر است اطلاعات این بخش را همواره زیر نظر داشته باشید.

Sitemap Could Not Be Read

اگر دوست دارید این نوشتار را داشته باشید و مایل به دریافت اطلاعات بسیار بیشتر در مورد مشاوره سئو لطفا به بازدید از وب سایت ما.

دیدگاه‌ها

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *