آموزش تصویری روش جدید معرفی و ثبت سایت در گوگل – انزل وب

بهتر است با مطالعه دقیق آنها و استفاده از این متا تگ ها در سئو سایت، رتبه تان را بهبود ببخشید و بتوانید جزو اولین نتایج جستجو برای کاربران نشان داده شوید.

افزونه ساخت نقشه سایت وردپرس

متن جایگزین برای تصویر: از آنجایی که گوگل قادر به درک تصاویر نیست، توضیحی که به جای هر تصویر داده می شود، می تواند به گوگل در فهم این تصاویر کمک کند تا تصاویر را متناسب با عبارت جستجو شده، نمایش دهد.

موتور جستجو با استفاده از این تگ آدرس اصلی صفحه را متوجه می شود، وظیفه کنونیکال هدایت صفحات مشابه به صفحه اصلی است.

بررسی وضعیت سایت در موتورهای جستجو

اگر از اعداد و ارقام در عنوان سئوی مطالب سایت استفاده شود، میتوانند تاثیر بسزایی در نرخ کلیک یک وب سایت داشته باشند. متا تگ Viewport: همانطور که می دانید امروزه اکثر کاربران با استفاده از گوشی همراه، تبلت یا آیپد به جستجو در گوگل می پردازند.

ما برای استفاده بهتر از تگ عنوان مقاله ای با کیفیت منتشر کرده ایم که خواندن آن را به شما توصیه می کنیم، البته اگر قصد پیشرفت در سئو را دارید!

طبق آنچه گفته شد با استفاده از این متا تگ می توانید داده های جدید را در همان صفحه اصلی به روز کنید یا به صفحه جدید منتقل نمایید. همچنین می توانید از طریق ابزار fetch as google قرار گرفته در این بخش گوگل سرچ کنسول نیز درخواست ایندکس شدن صفحه مورد نظر خود را ارسال می نمایید.

شاید اینگونه باشد که استفاده از این متا تگ در سئو سایت تاثیری نداشته باشد ولی با استفاده از متا تگ Viewport می توانید مخاطب را در صفحه تان نگهدارید.

افزایش رایگان ورودی گوگل

متا تگ nofollow: تگ نوفالو بیشتر هنگامی استفاده می شود که شما سایتی را در صفحه تان تبلیغ می کنید ولی نمی خواهید از اعتبار خودتان برای تایید آن استفاده نمایید.

Alexa Rank Widget افزونه

شما می توانید با استفاده از دستوراتی از بروز این مشکل جلوگیری نمایید. این متا تگ به شما کمک می کند تا بتوانید با استفاده از آن چگونگی نمایش صفحه مرورگر در دستگاه های مختلف را تنظیم نمایید.

تگ noindex: تگ نوایندکس به شما کمک می کند تا صفحاتی از سایت را که می خواهید، از نتایج جستجو دور نگه دارید. جهت افزایش اوتوریتی سایت نیاز به خرید بک لینک می باشد.

نرم افزار کلمات کلیدی

قبلا مطلبی در سایت به عنوان لینک نوفالو (nofollow) با لینک فالو (dofollow) چه تفاوتی دارد؟ متا تگ چه تأثیری در بهبود سئو مشاوره سئو سایت دارد؟ این متن بهتر است به صورت واضح نوشته شود و حاوی کلماتی باشد که هر چه بهتر بتواند تصویر را با جزئیات بیشتری توضیح دهد.

بک لینک کامنت

این متا تگ در نقش تبلیغاتی نیز عمل می کند بنابراین با نوشتن یک توضیح مختصر و جذاب می توانید کلیلک بیشتری از سمت کاربران دریافت کنید.

در واقع می توانید زمانی که علاقه ای به ایندکس شدن صفحه و نشان دادن در نتایج جستجو را ندارید، از این متا تگ استفاده کنید. تگ Canonical: از تگ کانونیکال برای زمانی استفاده می شود که بخواهیم به گوگل بفهمانیم، محتوای تولید شده تکراری نیست.

دیدگاه‌ها

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *