آموزش بهینه سازی وب سایت

اگر هنوز با مفهوم سئو آشنا نشدید پیشنهاد میکنیم سری مقالات آموزش سئو مبتدی را از ابتدا دنبال کنید و یا به مقاله سئو چیست مراجعه نمایید. صنعت سئو 65 بیلیون دلار ارزش دارد.

تعداد لینک های سایت

اگر سایت خاصی که دارای ارزش و اعتبار است به وب سایت شما لینک بدهد، در ارزش و اعتبار خود، شما را سهیم می کند. توضیحات بیشتر در مورد این مسئله خارج از حوصله ی این مقاله است اما در صورتی که میخواهید در این رابطه بیشتر مطالعه کنید میتوانید سری به اینجا بزنید.

در مورد فیسبوک، اضافه کردن این تگ به head سایت شما، به فیسبوک کمک میکند که وبسایت شما را به شکل یک آبجکت از نوع آبجکت های خودش ببیند. گرچه مشابه با شبکه های اجتماعی، نقشه سایت هم مستقیما در رتبه بندی تاثیر ندارد، اما کمک زیادی به خزنده های گوگل جهت ایندکس با سرعت بیشتر میکند.

ابزار جستجوی یاندکس ابزار هایی را در اختیار شما قرار خواهد داد، جستجوی تصاویر، ایمیل، ویدیو، نقشه و… ویژگی هایی که بینگ در آن زمان داشت، شامل به نمایش درآوردن فهرستی از جستجوهای اینترنتی که مرتبط با موضوع بود، می شد.

نه مشکلی نداره. لااقل تا این لحظه که ما داریم این موضوع را بررسی می کنیم مشکلی نداره. اگر اینطور باشد یعنی صفحه شما یا با صفحهی دیگری در سایت خودتان یا سایت دیگری یکسان هست و کپی محسوب میشود و شما باید حتما این موضوع رو پیگیری کنید و از طریق تگ به گوگل معرفی کنید.

در این بخش تنها کافی است اطلاعات خود در شبکه های اجتماعی که از آنها استفاده میکنید از قبیل آدرس صفحه یا نام کاربری شبکه اجتماعی مورد نظر را وارد کنید.

رتبه کلمات کلیدی در گوگل Seoabzar

در اینجا اگر از Yoast SEO Premium (در این رابطه در پایان این مقاله توضیح داده شده است) استفاده کنید، امکان تعریف ریدایرکت برای آدرس هایی که خطای 404 دارند نیز به آسانی برای شما میسر خواهد بود.

All In One Seo Pack

با مراجعه به این بخش و متصل کردن سایت خود به کنسول جستجوی گوگل، امکان بررسی نحوه ایندکس شدن سایت شما توسط گوگل برای شما میسر میشود.

معنای کلاه سیاه و سفید در حوزه های دیگر بخصوص در امنیت کاربرد دارند.هکر های کلاه سیاه، هکر های خرابکار و سارق و پایمال کننده حقوق دیگران و وارد کننده خسارت هستند.هکر های کلاه سفید، از دانش خود برای مقابله با حملات سایر هکر ها جهت افزایش امنیت، و کاربرد های مفید، استفاده می کنند.

بالا بردن رنکینگ سایت در گوگل

در بخش هشتم شما میتونید مشخص کنید که هر بخش چند وقت یکبار تغییرات داره و به نوعی به روبوت ها میگین چند وقت یکبار مراجعه کنند به اون بخش.

پلاگین الکسا برای کروم

در اینجا بیشتر به بررسی وب سایت مشاوره سئو.

دیدگاه‌ها

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *